9.1 C
Paris
Wednesday, February 1, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

۳۳ مجروح در درگیری هواداران بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان

گزارش‌ها حاکی است در درگیری هواداران دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران پس از خاتمه بازی این دو تیم در شامگاه پنجشنبه در اهواز ۳۳ نفر مجروح شده‌اند.
در همین رابطه مرکز هدایت عملیات بحران دانشگاه جندی شاپور اهواز اعلام کرده است که در این حوادث ۳۳ نفر مجروح شدند که ۱۶ نفر به صورت سرپایی مداوا و ۱۷ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.
بازی دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
اما گزارش‌ها حاکی است که پس از به صدا در آمدن سوت پایان این بازی، تنش‌هایی در محوطه چمن ورزشگاه غدیر اهواز رخ داد که به سکوهای ورزشگاه سرایت کرد و درگیری‌های شدیدی بین طرفداران دو تیم روی داد.
پرتاب صندلی و سنگ و زدوخوردهای صورت گرفته روی سکوهای ورزشگاه غدیر باعث مضروب شدن تعدادی از تماشاگران شد. در این میان نیز چندین هوادار با صورت و بدن‌های خونی و زحمی ورزشگاه را ترک کردند.
رضا رفیعی، مدیر روابط عمومی اورژانس اهواز نیز شمار زخمی‌های این درگیری را ۳۳ نفر اعلام کرد.
بازی دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس در چارچوب رقابت‌های روز نخست هفته نهم رقابت‌های فوتبال لیگ بر‌تر در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. رحیم زهیوی برای استقلال خوزستان و فرشاد احمدزاده برای پرسپولیس گل زدند.
گزارش رسانه‌ها حاکی است که ۱۰ هزار نفر برای تماشای این بازی به وزرشگاه غدیر امده بودند.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط