18 C
Paris
Tuesday, October 3, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

۳۰۰ هزار نوزاد در اسپانیا دزدیده و فروخته شده است

تحقیقات جدید نشان می دهد که در اسپانیا طی ۶۰ سال بیش از ۳۰۰ هزار کودک از پدر و مادرشان دزدیده و به خانواده‌های دیگر فروخته شده‌اند. بر اساس شواهد، نوزادربایی از دوران دیکتاتوری فرانکو آغاز و تا دهه ۹۰ میلادی ادامه داشته است.

شواهد به دست آمده نشان می دهد که کودک دزدی گسترده در اسپانیا توسط یک شبکه بزرگ از پزشکان، پرستاران، کشیشات و زنان راهبه صورت گرفته است.

برخی از زنانی که برای زایمان به بیمارستان مراجعه کرده بودند، گفته اند که اولین فرزندشان پس از زایمان فوت کرده است. به اغلب چنین زنانی که ازدواج نکرده بچه دار شده بودند، گفته شده است که آنها نمی توانند جسد نوزاد خود را ببینند و همچنین نمی توانند در مراسم تدفین شرکت یابند.

در واقع کودکان مورد نظر در بیمارستان دزدیده شده و یک تفکر مذهبی پشت این نوع کودک ربایی وجود داشت که می گفت چون این نوزاد محصول ازدواج نبوده، آن مادر لایق نگهداری از فرزند نمی باشد. بر همین اساس نوزاد دزدیده شده به خانواده هایی فروخته می شد که از نظر آنان لایق نگهداری از نوزاد بودند.

یک زن روزنامه نگار بنام کاتیا آدلر، که این رسوایی را بررسی کرده است، می گوید: این وضعیت برای هزاران نفر غم انگیز است.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط