2.1 C
Paris
Tuesday, December 6, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

گزارشات جدید از زنان مورد تجاوز طارق رمضان

بنابه گزارش خبرگزاری فرانسه از هفته نامه لوپوئن، افشاگری‌های جدیدی درباره طارق رمضان، اسلام‌شناس ۵۵ ساله ساکن سوئیس انجام گرفته است. افشاگری‌هایی که از تابستان گذشته از سوی زنانی مطرح شده که ادعا می‌کنند او به آنها تجاوز کرده است.
هفته نامه لوپوئن گفته‌های برخی از این زنان را در جدیدترین شماره خود منعکس کرده است. یکی از آنها ماریا ٤٤ ساله و آخرین کسی است که تاکنون از طارق رمضان شکایت کرده است. وی روز بیستم مارس ٢٠۱٨ با مراجعه به اداره پلیس، از این اسلام‌شناس به دلیل تجاوز شکایت کرد.
لوپوئن نوشته که طارق رمضان که همواره به عنوان مسلمان، طرفدارانش را از روابط خارج از چارچوب ازدواج منع می‌کرده، اکنون باید با پرونده‌هایی روبرو باشد که هر روز علیه او روی هم انباشته می‌شود و همه از وجود همین موضوع در زندگی او حکایت دارد.
ماریا سومین زنی است که در فرانسه از طارق رمضان شکایت کرده است. حادثه‌ای که برای او رخ داد به دوم ژوئن سال ٢٠۱٣ مربوط می‌شود اما او به تازگی شکایت کرده و برای اثبات مدعای خود لباسی که آن زمان به تن داشته و بر روی آن آثاری از این تجاوز باقی مانده همچنان نگه داشته است. به نوشته لوپوئن ماریا به پلیس گفته که او این لباس را طی این پنج سال حفظ کرده، چون «برای نخستین بار یک مدرک علیه او داشتم». هرچند ماریا پیام‌های مکتوب تلفنی میان‌شان را هم حفظ کرده بوده، اما به نظر می‌رسد این لباس تنها مدرک کاملاً معتبر در این زمینه است.
ماریا گفته که طارق رمضان ٩ بار به او تجاوز کرده است. نخستین بار در فوریه ٢٠۱٣ بوده و یک هفته پیش از آن طارق رمضان از طریق فیسبوک با او تماس گرفته بوده است. بعد از آن دیداری در یک هتل در بروکسل میان آنها صورت می‌گیرد. به نوشته لوپوئن آنچه او برای پلیس از این ٩ بار روایت می‌کند، صحنه‌هایی با ویژگی “سادومازوخیستی” (دیگر آزاری و خودآزاری جنسی) است.
طارق رمضان برای ادامه این کار نیز هربار ماریا را تهدید می‌کرده که اگر به این رابطه ادامه ندهد، دختر ماریا را از گذشته او مطلع خواهد کرد؛ گذشته‌ای که ماریا پیش از مادر شدن داشته است. ماریا که اکنون زنی محجبه است، عکس‌هایی در جوانی دارد که بی لباس یا با لباس زیر از او منتشر شده است.
طارق رمضان هرچند ارتباط با ماریا را انکار نمی‌کند، اما زیربار ملاقات‌های خصوصی با او هم نمی‌رود.

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط