6.2 C
Paris
Friday, December 8, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

کشف 16 کیلوگرم تریاک در معده قاچاقچیان ایرانی

بنابه به گزارش جام جم، 16 کیلوگرم تریاک خالص بسته بندی شده از معده چند قاچاقچی در فرودگاه مهرآباد و کرمان، کشف و ضبط شد.
در همین رابطه سردار حسن مهری گفته است؛ با اشراف اطلاعاتی پلیس سه عضو این شبکه را در فرودگاه کرمان و عضو چهارم را به محض فرود در فرودگاه مهرآباد تهران، دستگیر شده اند. وی از کشف قاچاق تریاک به روش مرگبار بلع و جاسازی انباری آن در معده توسط اعضای این شبکه ترانزیتی مواد مخدر خبر داد و گفت: دستگاه بادی اسکنر از انبار لول های تریاک ناب در معده این متهمان پرده برداشت.
آقای مهری با اشاره به اینکه تاکنون بیشترین حمل انباری تریاک در معده فقط 2 کیلو گرم گزارش شده افزود: برای نخستین بار متهمان این پرونده در اقدامی مرگبار و شگفت انگیز ،هرکدام بیش از 4 کیلوگرم تریاک را بلعیده اند. وی گفت: در مجموع بالغ بر 16 کیلوگرم تریاک خالص بسته بندی شده از معده این افراد تخلیه و ضبط شده است.
مهری با اشاره به اینکه اخیرا قاچاقچیان مواد مخدر به روش جاسازی انباری تریاک در معده روی آوردند افزود: علت به جان خریدن این روش خطرناک، سود سرشاری است که نصیب آنان می شود. وی گفت: قاچاقچیان بلافاصله پس از انتقال تریاک خالص به تهران متاسفانه آن را با برخی مواد زائد غیر بهداشتی آغشته می کنند؛ به طوری که وزن آن به چندین برابر افزایش می یابد. قیمت عمده فروشی هر کیلو گرم تریاک در پایتخت را بیش از3 میلیون تومان بیان کرد و افزود: در صورت توزیع بین معتادان به صورت خرده فروشی بهای این افیون بیشتر از عدد نقل شده است.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط