2.9 C
Paris
Friday, December 9, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

کشته شدن چهار عضو گروه تروریستی داعش در استان هرمزگان

طی یک درگیری مسلحانه، چهار تن از افراد وابسته به گروه تروریستی داعش در شهرستان رودان استان هرمزگان کشته شده اند. تصاویر منتشره نشان می‌دهد که پرچم داعش نیز همراه با سایر تجهیزات از آنها کشف شده است.

عزیزالله ملکی، فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان، روز دوشنبه ۲۲ خرداد به خبرنگاران گفت که به دنبال انجام «اقدامات اطلاعاتی و رصد اخبار موجود مبنی بر تحرک گروه اشرار مسلح در بخش‌های شرقی استان هرمزگان» عصر روز یکشنبه ماموران پلیس «در کوه‌های اطراف شهرستان رودان با تیم چهار نفره از این اشرار مواجه و پس از درگیری مسلحانه» همه آنان را کشتند.

به گفته وی، «در بازرسی از این افراد کشته شده تعداد چهار قبضه اسلحه جنگی، ۱۱۲ فشنگ جنگی، مقادیری مواد منفجره و پرچمی با آرم داعش کشف شد».

به گزارش خبرگزاری ایسنا، آقای ملکی هویت دو نفر از این افراد را «اتباع بیگانه با کارت شناسایی خارجی» معرفی کرده ولی به ملیت آنها اشاره‌ای نکرده است.

فرمانده پلیس استان هرمزگان افزود که «هویت افراد دیگر در دست بررسی است».

همزمان، رئیس دادگستری استان هرمزگان گفت که «پنج نفر از عوامل مرتبط با گروه داعش در بندر جاسک دستگیر شدند».

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد صادق اکبری اظهار داشت: «در روزهای گذشته تعداد پنج نفر از عواملی که مرتبط با گروه تروریستی داعش بودند در بندرجاسک دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند».

این مقام قضایی دراستان هرمزگان افزود: «پرونده این افراد در جریان رسیدگی است و در آینده نزدیک حکم قطعی در مورد آنان صادر می‌شود».

به دنبال حملات روز ۱۷ خرداد دو گروه مسلح به آرامگاه آیت‌الله خمینی در جنوب تهران و مجلس شورای اسلامی در میدان بهارستان، تدابیر امنیتی در ایران تشدید شده و وزارت اطلاعات ایران از بازداشت ۴۳ نفر ظرف سه روز خبر داده است.

در حملات به این دو پایگاه مذهبی و سیاسی جمهوری اسلامی، ۱۸ نفر کشته و بیش از ۵۰ نفر زخمی شدند. نیروهای امنیتی ایران می‌گویند که پنج مهاجم این حملات در درگیری با ماموران کشته شدند.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط