6.2 C
Paris
Sunday, November 27, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

چند سوال از مریم رجوی در مورد اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضد تروریستی اش.

بدنبال پیوستن علامه به جمع منتقدین فرقه رجوی، مریم رجوی طبق معمول با دستپاچه گی همانند سی و هفت سال گذشته بجای پاسخگویی به انتقادات علامه که تماما مستدل و با فاکتهای مشخص میباشد پرونده او را به کمیسیون (بی صاحب) امنیت و ضد! تروریستی شورای ملی مقاومت (صاحب مرحوم) سپرد تا طی اطلاعیه ای او را نیز مانند تمامی منتقدین قبلی به استخدام وزارت اطلاعات و…در آورد.
هرچند اطلاعیه های کمیسیون بی صاحب ارزش جوابگویی ندارد اما جهت نشان دادن پریشان حالی فرقه در اثر فشار این افشاگری توسط علامه که مسعود رجوی حمایت او از فرقه اش را به مجاهدین در اشرف “معادل یک میلیون هوادار است” خواند بود، چند سوال ساده از خانم مریم رجوی در مورد این اطلاعیه میکنیم.
اطلاعیه فرقه رجوی علیه علامه محمد علی حسینی که توسط مریم رجوی نیــــــز اینگونه که در زیر (به نقل از ویدئوی سخنان مریم رجوی)آمده توصیف شده است میباشد:
“جناب علامه شجاعانه پرچم تشیع علوی و حسینی را در مقابل ولایت فیه برافراشت و علیرغم همه خطرات و همه اذیت و آزارها در مقابل حزب الشیطان که چیزی جز بخشی از رژیم ولایت فقیه نیست و چیزی جز بخشی از سپاه پاسداران نیست، با تمام قوا ایستاد کما اینکه از یاد نمیبریم که جناب علامه در دوران اسارت هم برای حمایت از مجاهدین تحت شدیدترین فشارها بود. اما او شجاعانه تمامی فشارها را تحمل کرد و در مقابل دشمن ایستاد و بر مواضع شرافتمندانه و سرفرازانه خود ایستادگی کرد. از جمله در صحن دادگاه ایستاد و با صدای بلند گفت که من با مجاهدین خلق هستم چون آنها برحق هستند و با آنها باقی خواهم ماند.”

سوال اصلی و اساسی از خانم رجوی این است که:
چـــــــــــــــــرا علامه بعد از حتی سالیان زندان کشیدن برای هواداری از فرقه رجوی به ضد شما تبدیل شده است؟ برای او که نمیتوانید مانند بقیه شوراییها و مجاهدین بگوئید و بنویسید که شرایط عراق و سختی حضور در آلبانی و… را نکشید؟ علامه دلایل جدایی خود را در ویدئویی در حضور جداشدگان گفت. او که به تاکید خودتان “در دوران اسارت هم برای حمایت از مجاهدین تحت شدیدترین فشارها بود.” (عطف به ناآکاهی او از ماهیت شما) چه آگاهی و چه پدیده ای او را به قول خودت به سقوط آزاد به آزادی از اسارت فرقه ای شما کشانده؟
چــــــــــرا شما که از سی خرداد روزانه در تمامی زمینه ها شکست را تجربه میکنید، برای تمامی مسائل سیاسی خود جواب امنیتی میدهید؟ و هیچ دلیل و پاسخ سیاسی تا بحال برای هیچ مشکلی ارائه نشده است؟ چـــــــــــــــــــرا؟
(((اطلاعیه کمسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت
آخوند خودفروخته لبناني پرده ها را كنار ميزند و مزدوري براي اطلاعات و نيروي قدس را علني ميكند – كميسيون امنيت و ضد تروريسم شورا
یکشنبه, 18 تیر 1396
آخوند خود فروخته لبناني، محمد علي حسيني مدتي است به اصل خويشتن بازگشته و در يك سقوط آزاد بار ديگر به خدمت نيروي قدس و وزارت اطلاعات آخوندي و حزب الشيطان، شعبه سپاه پاسداران در لبنان در آمده است.)))
سوال 1. چرا علیرغم اطلاعیه شما که علامه “مدتی است به اصل خویشتن بازگشته” اطلاعیه مانند همه موارد قبلی درست روز بعد از حضور او در میان جدا شدگانِ افشاگر شما صادر شده است؟ چرا تا به روز بعد از افشاگریهایش در مورد تشکل مافیایی فرقه رجوی صبر کردید؟
سوال 2. چرا علیرغم اینکه طبق اظهارات سراسر حقیقت!!! شما علامه “… بار دیگر به خدمت نیروی قدس…در آمده” یعنی قبلا هم در خدمت سپاه قدس و… بوده،
الف: با او که سابقه خدمت در نیروی قدس داشته عقد اخوت امضاء کرده اید. و بعنوان مشاورعالی مریم رجوی در جلسات “شو”را نیز شرکت میکرده و …. برای شما دادگاهی شده و زندان رفته؟
ب: اگر تمامی اتهام علامه نه انتقاد به دیکتاتوری، دجالگری، تروریسم، سوء استفاده از خون مجاهدین در اشرف و لیبرتی و حالا در آلبانی است بلکه بدلیل در خدمت سپاه قدس در آمدن است وی که قبلا نیز همین سابقه را داشته چرا الان اینکار عیب شده؟
ج: آیا تفاوت در خدمت سپاه قدس بودن او در سابق با الان مگر غیر از افشاگریش نسبت به فرقه رجوی که میگوید سلاحی است پوسیده جهت اجاره این و آن دولت میباشد.
د: چرا این بخدمت سپاه قدس در آمدن و سقوط آزاد … و هرچه که سی و چند سال است که برای منتقدین خود میشمارید را بلافاصله افشا نکردید؟

ادامه اطلاعیه کمیسیون
(((مقامات مسئول و شخصيتهاي سياسي در كشورهاي عربي در مورد اين آخوند مزدور كه به نحو مشكوك در حومه جنوبي بيروت، مركز حزب الله و نيروي قدس بسر مي برد، مي گويند او مزدوري است كه با چسباندن خود به كشورها و دولتهاي عربي مي خواهد رد گم كرده و بر اصل موضوع سرپوش بگذارد.)))
سوال 3. چه زمانی مقامات مسئول و شخصیتهای سیاسی مجهول در کشورهای عربی به شما اطلاع دادند که علامه “ به نحو مشكوك در حومه جنوبي بيروت، مركز حزب الله و نيروي قدس بسر مي برد، ” و چرا از آن زمان تا بحال کمیسیون نا امنی و عاشق تروریسم “شو”را آنرا افشا نکرده است. مگر اینکه درست بین روز شنبه عصر شروع افشاگریهای علامه تا شنبه شب که اطلاعیه سراسیمه شما صادر شده است چنین اطلاعاتی به شما رسیده باشد!!!

سوال 4: دولتهایی که علامه خودش را به آنها میچسباند کدامند؟ چرا آنها را نام نمیبرید؟ مگر نام آن کشور عربستان باشد.
آیا معرف علامه به شما عربستان بوده است؟ چون شما فرمودید که او پرچم تشیع علوی و حسینی را برافراشته، ترکی الفیصل هم در مورد شما گفت که شما پرچم فرودسی را برداشته اید چون شیوخ عرب اجازه نمیدهند که بگوید شما پرچم تشیع علوی را برداشته اید چون ضد شیعه هستند.
ادامه اطلاعیه کمیسیون
(((آخوند حسيني كه قبلاً حدود يك دهه در قم بسر برده و عضو حزب الشيطان بوده است پس از خروج از ايران و موضعگيري در برابر حزب الشيطان، در همبستگي با سازمان مجاهدين خلق ايران متعهد به «مقابله با تروريسم و استبداد ديني كه در رژيم ولايت فقيه ايران تجسم يافته » گرديد و تصريح كرد « هرگونه نزديكي يا هر رابطهاي با اين رژيم و مزدورانش را خيانت بزرگ» بشمار مي آورد (سند به تاريخ ۲۸ اوت ۲۰۰۷ ضميمه است))))
سوال 4. اگر علامه یک دهه در قم بوده و … چرا با او عقد اخوت و سند امضاء کردید. چرا علامه را با چنین سابقه ای (اگر بد است) پرچمدار تشیع علوی و حسینی است و قهرمانانه در دادگاه و … نیز بر مواضعش استوار مانده است… و او را مانند رجوی مرحوم به عرش اعلا بردید؟
سوال 5. علامه اتفاقا به تعهداتش بر مبارزه با تروریسم و افراطی گری پایبند است و در افشاگریش در جلسه “جنبش نه به تروریسم و فرقه ها” یکی از دلایل جدایی خودش را آگاهی به اعمال تروریستی و فاشیستی و دیکتاتوری شما خواند. البته با بیان فاکتهای مشخص از جمله زندانی کردن مصطفی رجوی مسعود رجوی بدلیل مخالفتش با شما و سرکوب جلال گنجه ای توسط دستگاه مخوف شما … و تاکید نمود که با تمام قوا همچون ما در “جنبش نه به تروریسم و فرقه ها” و سایر جدا شدگان در این مسیر فعال خواهند ماند.
ادامه اطلاعیه کمیسیون
((( اين «خط سرخ» خيانت، در سالهاي بعد بارها با خط و امضاي آخوند مزبور از جمله در ۲۹ سپتامبر۲۰۰۸ و ۲۳ اكتبر۲۰۱۴ و ۲ ژوئن ۲۰۱۵ مورد تأكيد و تصديق مجدد قرار گرفته است.
در اين سالها مجاهدين اشرف و ليبرتي عليرغم محاصره ضد انساني و شرايط سختي كه در آن قرار داشتند، به درخواست مصرانه آخوند مزبور كه خواهان «كمك مالي و مساعدت براي حوزه بني هاشم در لبنان» و كمك به شيعيان ضد رژيم ايران و حزب الشيطان بود مستمرا به او كمك كرده اند (رسيدها موجود و قابل انتشار است). همچنين در زماني كه وي در لبنان دستگير شد و به زندان افتاد مجاهدين همه هزينه هاي حقوقي و وكيل و خانواده او را پرداخت كرده و به حمايت همه‌ جانبه از او برخاستند. سرانجام آخوند حسيني در سال ۲۰۱۴ از زندان آزاد شد اما كماكان تا مارس ۲۰۱۷ بر دريافت كمك مالي از مجاهدين به نحوي كلافه كننده اصرار و پافشاري ميكرد (ايميلهاي يوميه موجود و قابل انتشار است).)))
سوال 6. خانم رجوی آیا علامه نیز مانند جان بولتن، جان مکین، رودی جولیانی، … علیرغم محاصره ضد انسانی و شرایط سخت اشرف و لیبرتی “به درخواست مصرانه” خودشان خواهان کمک مالی و مساعدت برای حوزه جنایتکارترین جناحهای آمریکا هستند؟ اینها که مانند علامه برای شما به زندان هم نیفتاده اند؟
سوال 7. دلیل کمک مالی شما به علامه قبل از زندانی شدنش بخاطر هواداری از شما چه بوده؟
سوال 8. مگر علامه بخاطر حمایت از شما و پافشاری برآن دادگاهی و زندان نشده؟
سوال 9. مگر بقول شما خانم رجوی “علامه در دوران اسارت هم برای حمایت از مجاهدین تحت شدیدترین فشارها نبود؟ ” پس دلیل قطع کمک مالی شما طبق اطلاعیه خودتان چه بوده است؟
سوال 10. آیا با انتقال به آلبانی دیگر مخاطبین عرب زبان کارآیی خود را از دست داده بودند؟ که در زندان بودنشان هم بدلیل حمایت از شما اهمیتی برای شما نداشته است؟ و مانند مجاهدین در اشرف و لیبرتی به امان خدا رهایش کرده بودید؟
ادامه اطلاعیه کمیسیون
(((نهايتاً آخوند فروماية مدعي شيعه در لبنان، عهد و پيمان خود براي ايستادن در برابر تروريسم و استبداد ديني ولايت فقيه را صريحاً در يك ايميل به تاريخ ۱۳ مارس ۲۰۱۷ زير پا گذاشت و منتفي اعلام كرد. وي همزمان به شانتاژ روزانه براي اخاذي از مجاهدين روي آورد؛ اما مجاهدين اعتنايي ننموده و با او قطع رابطه كردند.)))

سوال 11. اگر علامه مدعی شیعه است شما چرا او را با “پرچمدار تشیع علوی و حسینی نامیدن” جهانی کردید؟ یا خیر بعد از انتفاد به شما او از رده پرچمداری تشیع علوی و حسینی به رده مدعی دروغین تبدیل شد؟ مانند علی زرکش که از خالق انقلاب ایدئولژیک به بریده مزدور و نجس تبدیل شد.
ادامه اطلاعیه کمیسیون
(((متعاقباً آخوند فرومايه در ايميل هاي متعدد و در توييت خود مجاهدين را به نحوي مضحك و ابلهانه به «غصب و سرقت» حقوق (!) خود متهم كرد و در يك باج خواهي رقت انگيز «وزارتي» تهديد كرد فقط در صورتي دست از سر مجاهدين بر خواهد داشت كه طي يك هفته ۳۰ هزار دلار به او بپردازند (اسناد موجود و قابل انتشار است).)))
سوال 12. شما که در شرایط فلاکتبار اضمحلال برای یک دقیقه دفاع در “شو” سالیانه 40هزار دلار میپردازید؟ چرا یک حامی خود را که بقول خودتان پرچمدار تشیع علوی و حسینی نیز بوده است و بقول مسعود رجوی معادل یک میلیون هوادار است حاضر نشدید 30هزار دلار بدهید؟
سوال 13. چرا زمانیکه صدها مورد 40هزار دلاری به کسانیکه فقط روی سن “شو”های سالیانه حاضر میشوند و برمیگردند میپرداختید، چرا زمانیکه میلیونها دلار خرج رفت و آمد، هتل و غذا و هدیه آنها و جمعیت کرایه ای از کشورهای مختلف به پاریس و هزینه های میلیونی کرایه و بیمه کردن محل و صوت و تصویر و دکور و…. میکردید شیون و زاری برای وضعیت لیبرتی و اشرف را نمیکردید؟ دجالگری تا کجا؟
سوال 14. چرا در مورد علامه که به تاکید مریم رجوی بخاطر هواداری از فرقه ننگین رجوی سالیان زندان نیز تحمل کرده است با دجالگری تهوع آوری فریاد وا اشرفای و والیبرتیای کذایی و دروغین شما هوا رفته است که علامه در چنین شرایط کمک میخواسته؟ ننگ و نفرین بر هرچه کثافت و خود فروختگی و بی پرنسییپی ناشی از قطع کامل از مردم و فرهنگ مزدوری اجانب کردن برای بقدرت رسیدن به هر قیمت.
ادامه اطلاعیه کمیسیون
(((آخوند خودفروخته كه با ماموران وزارت اطلاعات و نيروي قدس در بيروت و دوحه و پاريس در ارتباط است در اين اثنا بارها به قطر سفر كرده و در جلساتي كه توسط سرويسهاي مربوطه راه اندازي و تامين مالي شده، به سخنراني پرداخته است. وي سال گذشته به مدت دو هفته به همراه خانواده اش در يكي از هتلهاي پاريس ميهمان سرويس مربوطه بود.)))
سوال 14. خانم رجوی شما که حسابت پاک!!!!!!!!!!!!!!! است و ریگی (با بهتر بگویم کوهی) در کفش ندارید، چرا همین اطلاعات و همین سفر بسیار بسیار عجیب و غریب به دوحه و پاریس علامه را که امروز بعنوان یک برگ رو میکنی را آن زمان افشاء نکردید؟ در ضمن تمامی سفرها و دیدارهای سیاسی علامه در سایت و فیس بوک ایشان هست این کدام افشاگری است؟
سوال پـایـانی: خانم رجوی آقای جلال گنجه ای کجاست؟ چرا او را در فرقه سرکوب میکردید؟ چند وقت است که جدا شده؟ چه زمانی اطلاعیه پیوستن وی به سپاه قدس و وزارت اطلاعات را صادر خواهید کرد؟
ادامه اطلاعیه کمیسیون
(((نكته بسيار قابل توجه ديگر در خصوص بازي دوبله و كثيف اطلاعات آخوندها با موضوع اهواز اينكه آخوند خودفروخته در روز ۲۹ خرداد در آستانه گردهمايي بزرگ مقاومت در توئيتر خود به دستور وزارت اطلاعات با سخافت ادعا كرد«ما از مريم رجوي ………..» تاكيد مي كند و از آنها مي خواهد «بهترين روابط هماهنگي را با برادرانشان در شوراي ملي مقاومت ايران براي محقق نمودن هدف يگانه شان در آزاد سازي ايران از دار ودسته ستمگر حاكم، داشته باشند» چرا كه «اطلاعات رژيم ولايت فقيه، بر اساس اصل ” تفرقه بيانداز حكومت كن“ براي ايجاد چند دستگي بين آحاد مردم يكپارچه ايران، عمل مي كند…» (سند ضميمه است).
شوراي ملي مقاومت ايران
كميسيون امنيت و ضد تروريسم
۱۸ تير ۱۹۶ (۹ ژوئيه ۲۰۱۷))))

 

داود باقروند ارشد – 20تیرماه 1396
نه به تروریسم و فرقه ها

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط