15.1 C
Paris
Thursday, March 30, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

چرا رجوی قدرت را در اختیار نمی گیرد؟

جای سوآل یا به اصطلاح درون فرقه ای رجوی” تناقض سیاسی” وجود دارد که اعضا در نشستهای تفتیش عقیده بپرسند که شرایط مهیا است چرا وقت دیدار شیر همیشه بیدار نرسیده و سوآل پایه ای تر اینکه چرا با وجود همه چشمک و چراغهای ترامپ و حمله به جمهوری اسلامی و از طرف دیگر حمایتهای عربستان و اسرائیل و از طرف دیگر وضعیت بحرانی و مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم و …

چرا این زوج تروریست رجوی که مدعی هستند طلسم اختناق شکسته شده و هر روز تبلیغ می کنند در رسانه های خود که چطور مردم عکسهای مقامات دولتی ایران و آیت الله العظمی رهبر  انقلاب را آتش می زنند و از رجوی حمایت می کنند پس فرقه رجوی چرا معطل می کند. چرا به خلاف منطق فرصت طلبی رجوی این فرصت طلائی را از دست می دهد؟

با وجودیکه مدت ها از مرگ رجوی میگذرد هنوز سازمان حتی برای روحیه دادن به تشکیلات پاره پاره گواهی هرچند ضعیف دال بر زنده بودن رجوی نداده و کسی شهامت نمی کند سوآل کند.

 چون با چماق ” مسئله حفاظت رهبری مرز سرخ است” سرکوب میشود درحالیکه یک پیام صوتی نه تنها هیچ تهدید امنیتی را برنمی انگیزد بلکه به همه این ابهامات در تشکیلات پایان میدهد هر چند گهگاه پیام های نوشتاری با فرهنگ و ادبیات رجوی که تماما توسط مهدی ابریشمچی و محمد علی توحیدی نوشته میشود هم صادر و توسط گوینده قدیمی تلویزیون مدار بسته آنها یعنی آقای علیرضا معدنچی با قدرتخوانده میشود ولی باز چاره ساز نبوده و نیست.

با وجود همه تلاشها نزدیک به ۴۰۰ نفر از رفتن در اشرف سوم امتناع کرده اند وفرقه هم از سر استیصال پذیرفته که مسائل آنها را حل کند.

زوج تروریست یعنی مسعود و مریم رجوی سالهای سال است که در آرزوی عوض شدن رئیس جمهور آمریکا و بر سرکار آمدن کسی که با ایران دشمنی کند و دنباله روی گزینه جنگ با ایران باشد بودند وبا تمام تلاش از وی حمایت و بصورت حرفه ای و تمام وقت سنگ تمام وطن فروشی را برایش گذاشتند.

الان با گذشت یکسال است  از رئیس جمهور شدن ترامپ و ناکار آمد بودن وی  و اینکه عملا کاری برای سرنگونی ایران و آماده کردن ایران برای ورود رجوی انجام نداده است چنین به نظر می رسد که کل بدنه در حال فرو پاشی است و فقط می ماند گردانندگان مافیائی فرقه تا با رهبری رجوی بتوانند بقای خود و تسلط بر سر باقیماندگان فرقه را حفظ کنند.

جدا از تهدیدهای جنگ طلبانه آقای ترامپ همانطور که در رسانه اکزمینر می بینید ترامپ با گستاخی تمام گفت که ملت ایران تروریسم هست و از بی ارزش بودن برجام سخن گفت. ودر جائی دیگر حتی سعی در به انحراف کشاندن تاریخ و عوض کردن نام خلیج فارس سخن گفت.

حتی کشورهای اروپائی دنباله رو این شارلاتان سیاسی نیستند و به وی انتقاد می کنند اما تنها فرقه رجوی بود که با صورتهای گوناگون دنبال وطن فروشی و خوشرقصی برای وی بودند.

وطن فروشان و فرصت طلبانی همچون مسعود و مریم رجوی از هیچ حمایت و تلاشی برای ترامپ فروگذار نکردند اما براستی چرا این اتفاق نمی افتد که با وجود همه این شرایط سیاسی فرقه رجوی در حال دگردیسی و فروپاشی.

خیانت رجوی به آرمانهای بنیانگذران سازمان مجاهدین و انحراف در خط مشی سیاسی و استراتژیک رجوی باعث شد تا این وضعیت برای ایران و برای فرقه ببار بیاد و هم اکنون رجوی ناپیدا شده.

و فرقه در حال دگردیسی کامل است.

بتول سلطانی – زنان ایران

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط