20.2 C
Paris
Friday, September 29, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

پیروزی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران بر پاناما

تیم ملی فوتبال ایران که برای آماده‌سازی در اتریش اردو زده در یک دیدار تدارکاتی برابر تیم فوتبال پاناما قرار گرفت و موفق شد این تیم را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.

پاناما که برای نخستین‌بار در تاریخ فوتبال خود راهی جام جهانی روسیه شده است در این دیدار ابتدا در دقایق ۱۶ (پنالتی) و دقیقه ۱۸ دو گل از ایران دریافت کرد اما چند دقیقه بعد توانست یکی از گل‌ها را از روی نقطه پنالتی جبران کند.

نیمه نخست این دیدار با همین نتیجه ۲ بر یک به پایان رسید و در نیمه دوم هم توپی از خطوط دروازه‌ها نگذشت تا مسابقه با همین نتیجه پایان یابد.

گل‌های تیم ایران را اشکان دژاگه (از روی نقطه پنالتی) و سامان قدوس زدند، این نخستین گل ملی سامان قدوس بود؛ بازیکن سوئدی-ایرانی‌تبار که به تیم ملی ایران پیوسته است.

قرار است ایران در ادامه تور اروپایی خود چند روز دیگر برابر تیم فوتبال ونزوئلا قرار گیرد.

ترکیب تیم ملی ایران در این بازی بارها دستخوش تغییر شد و کی‌روش از هر شش تعویض خود استفاده کرد.

علیرضا بیرانوند، روزبه چشمی، مرتضی پورعلی‌گنجی (سید جلال حسینی) وریا غفوری (رامین رضائیان) سعید آقایی، احمد عبدالله‌زاده، سعید عزت‌اللهی (علی کریمی) سامان قدوس (وحید امیری) اشکان دژاگه (علیرضا جهانبخش) مهدی طارمی (سردار آزمون) و کریم انصاری‌فرد بازیکنانی بودند که مقابل پاناما به میدان رفتند.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط