16.9 C
Paris
Monday, May 16, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

پاسخ رهبری مجاهدین به نامه سرگشاده ایرج مصداقی

radjavi_mesdaghi

“شورای ملی مقاومت” به نیابت از طرف مسعود رجوی و رهبران مجاهدین چند روز پس از انتشار نامه سرگشاده ایرج مصداقی به او پاسخ داد.پاسخی با مضمون نفی و معرفی بعنوان خائن و مامور جمهوری اسلامی!

متن این جوابیه که احتمالا از زبان مسعود یا مریم رجوی دیکته شده است،نشان می دهد آنها حتی “لطف و محبت” سابق مصداقی ها را فراموش نموده و او را که تا پیش از این پتک ” مبارزه مجاهدین با رژیم ” را بر سر مردم ایران و اعضای جداشده می کوبیدند برنمی تابد.

این گویش و این بینش بیمارگونه که ادعای “رهبری اپوزیسیون” و طیف های مختلف ایرانیان را یدک می کشد،البته که شایسته او است.همین بهتر که او تا ابد نسبت به مخالفان و منتقدین خود بدین روال اندیشیده و کارگاه ترور اخلاقی خود را رونق بخشد.چاره ای هم ندارد.در یک فقره او که مدعی بود “قرار گرفتن مجاهدین در لیست تروریستی”توان و نیروی پراتیک آلترناتیو را سد کرده و رهایی از این لیست آنان را در بین جامعه ایرانی و طیف هوادارانش چند مدار بالاتر پرتاب خواهد نمود،دیدیم که بر علیه موجودیت خود آنها تمام شد.

اکنون به خوبی روشن شده است که خروج مجاهدین از “لیست تروریستی” ، فنر و نیروی جامعه ایرانی خارج از کشور و طیف هواداران سابق اش را به سمت رهایی از افکار او  آزاد نموده است.خواهران اقبال،یغمایی،…و همان هایی که حق دارند،می خواهند و می توانند مانند مصداقی ها از او راجع به گذشته و سرنوشت اعضای محصور در عراق، بازخواست نموده و ادعاهای او را نسبت به 32 سال انحراف و آدم کشی به چالش بکشند،چقدر به واقعیت ها نزدیک شده و از او دور گردیده اند.

برخلاف محتوای اطلاعیه “شورای ملی مقاومت”  که پز “استقلال و دموکراسی” داده و رهبری مجاهدین را از هر گونه عیب مبري ساخته،همین یک مورد نشان می دهد که آنها تا چه اندازه  به “دموکراسی”معتقد بوده وفعالیت هایشان در راستای “استقلال و آزادی” مردم ایران است!

از چند سال پیش،ایرج مصداقی همراه با همقطاران اش برای سبک کردن بار عواقب 32 سال گذشته مجاهدین در حق مردم ایران،هر چه خواستند و هر چه توانستند انجام دادند.همراه با گروه رجوی هم نوا شده ،اعضای جداشده و خانواده قربانیان مجاهدین را با همه امکانات خود سرکوب کردند.هر کسی را که از رجوی انتقاد کرد،مامور جمهوری اسلامی خطاب نمودند و با رجوی در کارگاه شیطان سازی بر علیه ایرانیان آزاده شرکت فعال داشتند.

اکنون چه شده است که مجاهدین حتی ایرج مصداقی ، سئوالات و انتقادات بسیار ملایم او را نیز نمی توانند  تحمل نمایند؟این برخورد نمونه ای از تعریف دمکراسی برای نیروهای دگر اندیش به زبان  رهبری مجاهدین است!

مدتی پیش مسعود رجوی در نشست با اعضای مجاهدین گفته بود،پرونده همه اعضای سازمان را در اختیار داشته و می داند آنهایی که به سمت “رژیم” می روند چه افتضاحاتی را در تشکیلات مجاهدین به بار آورده اند.سر وقت اش همه آنها را افشا خواهد نمود.

حال  باید چند روزی به انتظار نشست تا مجاهدین چمدانی از پرونده ایرج مصداقی را که در اختیار مسعود رجوی است به سایت ها برسانند. تا ببینیم ایرج مصداقی از کی و کجا  مامور جمهوری اسلامی بوده و در کدام پایگاه مجاهدین با کارگران عراقی نشست و برخاست جنسی از نوع “مترجم سابق مسعود رجوی”  داشته است؟!

8 می 2013 – 18 اردیبهشت 1392 

جواد فیروزمند

***

اطلاعیه شورای ملی مقاومت

4 سال پيش شوراي ملي مقاومت ايران، بر اساس مصوبة دفاع از اشرف (16 دي1388) همكاري با رسانه هايي را مورد تحريم قرار داد كه مصداق «همسويي با ولايت مطلقه فقيه در ضديت با فرزندان رشيد و مقاوم مردم ايران در اشرف» شمرده ميشوند. سايت ايرج مصداقي هوادار نادم سازمان مجاهدين خلق ايران از همان 4 سال پيش، نمونه بارز آنها بوده و هست.

مُهملبافي و دروغپردازي و بازپخش ياوه هاي تكراري اين شخص عليه مجاهدان اشرفي بويژه آقاي مسعود رجوي كه اخيراً بالا گرفته است، تازگي ندارد و بيش از سه دهه توسط ارگانهاي سركوبگر رژيم ضد بشري و رسانه ها و مأموران گشتاپوي آخوندي در هزاران خبر مجعول و مقاله و تحليل و كتاب و مصاحبه و فيلم و سريال تلويزيوني و نمايشگاه ، تكرار شده است. علاوه بر اين 300 بلندگو در اطراف اشرف طي 677 روز، همين مطالب را به اشكال مختلف بطور شبانه روزي تكرار كرده اند.
سخن گفتن از سركوب، ديكتاتوري، كيش شخصيت، محاكمات دروني، شيوه هاي استاليني، شستشوي مغزي، طلاق اجباري، وادار كردن افراد به بازگشتن به ايران به زور، نقض حقوق بشراعضاء و همچنين فساد شخصيت و اخلاق مجاهدين و مسئول شوراي ملي مقاومت، چيز تازه اي نيست و تنها نيازمندي شديد خطوط متداخل ارتجاعي و استعماري را به از ميان برداشتن تشكيلات مجاهدين، بويژه بعد از خروج از ليست هاي تروريستي در شرايطي كه رژيم آخوندها در بحران سرنگوني دست و پا ميزند، نشان ميدهد. به اين قبيل برچسب ها مكررا پاسخ داده شده است. از جمله در آذرماه 1373 شوراي ملي مقاومت ايران در پاسخ به « تحريف و قلب واقعيات و تكرار دعاوي و اتهامهاي بي پايه از سال 64 در جريان رسوايي ايران گيت و معامله با رژيم خميني» در گزارش وزارت خارجه آمريكا خاطر نشان كرد: «براي ما تعجب آور نيست كه اين گزارش، مجاهدين و همچنين شوراي ملي مقاومت را ”اساساً غير دمكراتيك“ توصيف مي كند و مينويسد ”آنها يك آلترناتيو مناسب براي رژيم كنوني ايران نيستند“. سياست گذاران و تنظيم كنندگان اين گزارش از قماش همان كساني هستند كه دولت ملي دكتر مصدق را نيز ”مناسب“ نميدانستند. آري ،”بزرگترين گناه“شوراي ملي مقاومت و مسئول آن آقاي مسعود رجوي، همچون مصدق بزرگ و در پيروي از او ، پايبندي به استقلال و دمكراسي است. اين مقاومت بر آن است كه پرچم شرف و آزادگي مردم ايران را همواره در اهتزاز نگاه دارد». از اين رو، خصومت افسار گسيخته و كين توزي بيمارگونه عليه مجاهدين و مقاومت ايران، با رطب و يابس گفتن، آسمان و ريسمان را بهم دوختن، نقل قولهاي ناقص يا بي ربط از اين و آن، دروغهاي زنجيره اي به استناد مأموران آشكار و پنهان اطلاعات ، تنها در خدمت ارتجاع و استعمار و رسانه ها و سرويس هاي مربوطه است و همچنانكه در مصوبه شورا آمده است، راه كشتار رزمندگان آزادي را هموار ميكند, اين خيانت به مبارزات و آرمانهاي آزاديخواهانه ملت ايران است.
صداي نادمان و خيانتكاران را نميتوان«صداي قتل عام» مجاهديني قالب كرد كه زهر آتش بس را به حلقوم خميني ريختند.
مقاومت ايران بار ديگر بر ضرورت تحريم اين قبيل سايتها كه حقانيت آن بيش از پيش به اثبات رسيده است تأكيد ميكند.

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت
16 ارديبهشت۱۳۹۲

 

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط