16.2 C
Paris
Thursday, June 1, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

هشدار فرمانده سپاه کرمانشاه در مورد کنسرت

فرمانده سپاه کرمانشاه در مورد برگزاری کنسرت‌‌ موسیقی در این استان هشدار داده و اعلام کرد که تحمل منکرات که در این کنسرت‌ها اتفاق می‌افتد قابل قبول نیست و صبر جوانان انقلابی هم حدی دارد.
به گزارش خبرگزاری فارس٬ بهمن ریحانی، فرمانده سپاه در کرمانشاه، روز پنج‌شنبه، ۲۵ شهریور، در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه در مورد برگزاری کنسرت هشدار داده است.
آقای ریحانی در این جلسه ادعا کرد که اغلب افراد جامعه از ولنگاری فرهنگی در کنسرت‌ها ناراضی هستند و این موضوع توجیه‌پذیر نیست.
وی افزود: اقلیتی از جامعه با صرف مبالغ زیادی در این کنسرت‌ها حضور می‌یابند و حاشیه‌های چنین برنامه‌هایی باید کنترل شود.
به گفته این فرمانده سپاه، نباید تصور شود کرمانشاه فضای خوبی برای ولنگاری فرهنگی است٬ چرا که فضای کنسرت‌ها ضدفرهنگی است.
به گفته وی، حرکات ناشایست، بی‌حجابی، رقاصی، اختلاط نامحرم و… در کنسرت‌ها موجب اعتراض عمومی شده است.
فرمانده سپاه کرمانشاه همچنین هشدار داد که صبر مردم و جوانان انقلابی حدی دارد و دستگاه‌های قانونی قطعا نسبت به این وضعیت بی‌تفاوت نخواهند ماند.
برگزاری کنسرت‌ موسیقی در ایران پس از در اختیار گرفتن امور قوه مجریه از سوی حسن روحانی به موضوعی جنجالی در کشور تبدیل شده است.
برخی از روحانیون٬ فرماندهان سپاه٬ رسانه‌ها و فعالان محافظه‌کار طی این مدت بارها در مورد برگزاری کنسرت در شهرهای مختلف ایران اعتراض کرده و در موارد متعددی هم مانع از برگزاری چنین برنامه‌هایی شده‌اند.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط