21 C
Paris
Monday, July 22, 2024

نامۀ غفور فتاحیان به وزیر خارجۀ فرانسه

آقای ژان‌-ایوس لا دریان وزیر محترم دو لت فرانسه،

با سلام و احترام

اینجانب غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) که بعنوان پناهنده در کشور فرانسه ساکن هستم و قبل از آن هم به مدت بیش از بیست سال در سازمان مجاهدین بودم با تاکتیکها و خط مشی فریبکارانۀ این فرقۀ تروریستی آشنایی کامل دارم.

آقای وزیر،

سازمان مجاهدین که هم اکنون تبدیل به یک فرقۀ تروریستی بسیار خطرناک شده است برای ادامۀ حیات ننگین خود و این که بتواند اسیران تشکیلاتش را در آلبانی بیشتر نگهدارد هر ساله در محلی به نام ویلپن در حومۀ پاریس یک شوی تبلیغاتی با استخدام سخنرانان اجاره ای برگزار می کند.

آقای وزیر،

این سازمان یا فرقه تروریستی در بین ایرانیان داخل و خارج کشور هیچ جایگاهی ندارد و تمام مخالفان جمهوری اسلامی هم دست رد به سینه این سازمان زده و از آن بیزار هستند.

از این رو این سازمان برای برگزار کردن این مراسم و پر کردن صندلی های سالن آن نیاز مبرم به سیاهی لشکر دارد زیرا بخوبی می داند که هیچ ایرانی شرافتمندی در آن شرکت نمی کند و تنها عده ای انگشت شمار آن هم از اعضای ناراضی خودش هستند که در آن شرکت می کنند و آنها هم با یک حساب سرانگشتی شاید به پنجاه نفر هم نرسند.

به همین دلیل است که این فرقه دست به دامن پناهندگان کشورهای فارسی زبان و دیگر پناهندگان در فرانسه و سایر کشورها می شود و آنها را با دادن وعده گردش در پاریس و دادن هتل و غذای مجانی در این مراسم گرد می آورد و تمام سخنرانان هم خارجی هستند که با دادن پول هنگفت و هزینه های سفر و اقامت به این مراسم آورده می شوند.

در میان این سخنرانان حتی یک ایرانی هم یافت نمی شود. حال معلوم نیست این چه سازمانی سیاسی ایرانی مخالف جمهوری اسلامی است که حتی یک ایرانی در آن سخنرانی ندارد.

آقای وزیر خارجه،

این سازمان که قبلا در لیست تروریستی فرانسه و کشورهای اروپایی بود متأسفانه با لابی گری و دادن پول های کلان فعلا از این لیست خارجه شده استو تا الآن توانسته با دادن پول های کلان به حیات ننگین خود ادامه بدهد ولی همین الآن هم با جمع آوری نفراتی که اصلا معلوم نیست کی هستند و از کجا آمده اند می تواند به شکل ماهرانه ای آنها را از کشورهای مختلف وارد فرانسه کند و کسی هم نمی پرسد این همه پول که صرف این تبلیغات می شود از کجا می آید و این سازمان از کجا به اینهمه پول دست یافته است.

از سوی دیگر برگزاری این مراسم از سوی این فرقه تروریستی توهینی به ایرانیان وطن پرست و مردم داخل ایران است.

از شما تقاضا دارم نگذارید یک فرقۀ تروریستی که حتی به اعضای خودش هم هیچ رحم و گذشتی ندارد با سوء استفاده از آزادی های فرانسه، جنایتها، سرکوب، شکنجه، تروریسم و نقض ابتدایی ترین حقوق بشر توسط رهبرانش در پایگاههای این فرقه در اروپا و عراق و آلبانی را سرپوش گذاشته و با فراخوان دادن به جنگ و خشونت و تبلیغ آنها به آزادی و دموکراسی و صلحجویی کشور فرانسه توهین کند.

غفور فتاحیان – انجمن نجات از فرقه ها

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها