22.7 C
Paris
Tuesday, June 28, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

نامه قربانیان فرقه رجوی به خانم کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا

خانم هیلاری کلینتون وزیر امورخارجه آمریکا

سازمان مجاهدین خلق ایران در 5 سپتامبر 1965 برای مبارزه مسلحانه بر علیه آمریکا و اسرائیل در ایران پایه گذاری شد.آنها برای گسترش مبارزه ضد آمریکایی شروع به عضو گیری نموده و از سال 1973 تا 1976،تعداد 6 آمریکایی را در ایران ترور نمودند.پس از آن به انقلاب آیت الله خمینی پیوسته و در 4 نوامبر 1979 همراه با انقلابیون به سفارت آمریکا حمله ور شده و در گروگانگیری 66 دیپلمات آمریکایی شرکت فعال داشتند.مجاهدین معتقد بودند که اعضای سفارت دیپلمات نبوده و جاسوس می باشند.به همین دلیل باید آنها را محاکمه انقلابی نموده و اعدام نمود.

یک سال بعد وقتی بنای مخالفت با حکومت ایران را گذاشتند اقدام به انفجارها و ترورهای بسیار زیادی نمودند.مجاهدین خلق از سپتامبر 1980 تا اواخر سال 2003 که بعنوان ارتش خصوصی صدام حسین از عراق بر علیه ایران می جنگیدند، بیش از 16000 تن از مردم عادی جامعه ایران را ترور نمودند.آنها یک فرقه تروریستی را در عراق بنا نموده و علاوه بر گسترش تروریزم در ایران با اعضای معترض خود به بدرفتاری مشغول شدند.بر اساس گزارش دیدبان حقوق بشر و موسسه راند،سازمان مجاهدین خلق اعضای معترض و جدایی خواه خود را در عراق شکنجه و زندانی نموده و تعدادی از آنان را نیز بی سرو صدا به قتل رساندند.این اعمال از طرف صدام حسین دیکتاتور عراق مورد حمایت قرار می گرفت.

استراتژی مجاهدین خلق در سال 2003 میلادی و همزمان با سقوط صدام حسین در عراق،مبارزه با نیروهای ارتش آمریکا بود.آنها معتقد بودند که با ارتش آمریکا در هر مکانی که حضور دارد باید مبارزه نمود.چرا که انتظار داشتند صدام حسین مقاومت نموده و ارتش آمریکا در عراق را شکست بدهند.وقتی با شکست و فروپاشی سریع حکومت مواجه شدند،تسلیم ارتش آمریکا شده و خلع سلاح گردیدند.

با اینحال نیروهای نظامی آنها در کشورهای اروپایی برای اعتراض به دستگیری مریم رجوی در فرانسه (17 ژوئن 2003 ) اقدام به خودسوزی و وحشت آفرینی نمودند.پس از آن نیز به جلسات گروه ها و احزاب اپوزیسیون در اروپا و بخصوص در فرانسه حمله ور شده و ایرانیان را مورد ضرب و شتم قرار می دادند.

از سال 2003 تا کنون اکثریت قریب به اتفاق گروه های سیاسی ایرانی که برای آزادی و دموکراسی در ایران فعالیت می کنند زیر ذره بین جاسوسی و ضرب و شتم مجاهدین خلق بوده اند.به همین دلیل این گروه نزد اپوزیسیون دموکراتیک ایرانی منفور بوده و همه ایرانیان آنان را از بین خود ترد می نمایند.مهم تر از همه آنها در بین مردم خود در ایران هیچ گونه جایگاهی نداشته و نمی توانند عامل یا یکی از عوامل تغییر در ایران باشند.

با همه این احوال وزارت امورخارجه آمریکا روز 28 سپتامبر 2012 ،سازمان مجاهدین خلق را از لیست تروریستی حذف نمود.بدون آنکه تغییر بنیادی در این گروه بوجود آمده باشد!

خانم وزیر

ما جمعی از اعضای جداشده ،خانواده ها و بخشی از قربانیان تروریسم مجاهدین خلق در ایران، به تصمیم شما مبنی بر خارج ساختن این گروه از فهرست تروریستی اعتراض نموده و با آن مخالف هستیم.و در این رابطه از همراهی مردم ایران و گروه های دموکراتیک برخوردار می باشیم.

به اعتقاد ما در محتوا ،رفتار و کردار سازمان مجاهدین خلق ایران هیچگونه تغییری رخ نداده است.اگر آنها از سال 2003 تا کنون دست به عمل مسلحانه و تروریسم نزده اند به دلیل خلع سلاح شدن اجباری و ترس از ارتش آمریکا در عراق بوده است.

ما معتقدیم که سازمان مجاهدین خلق از خشونت دست بر نداشته و همچنان بعنوان یک آرمان و ایدئولوژی معتقدند که مخالفان خود را باید به زور از صحنه سیاسی-اجتماعی خارج سازند.آنها طی سال های 2003 تا کنون به بیش از 10 اجتماع مخالفان خود در فرانسه حمله ور شده و تعدادی از اعضای سابق خود را مجروح نموده و برخی را نیز تهدید به مرگ نموده اند.علاوه بر این بر علیه مخالفان خود در اروپا و فرانسه جاسوسی نموده و اقدام به  پرونده سازی های دروغین نمودند تا افکار عمومی را فریب دهند.

خانم کلینتون

در سازمان مجاهدین خلق ایران هیچگونه آزادی وجود ندارد.آنها با زنان خود همانند برده برخورد کرده و در بین افکار عمومی از آزادی زنان حرف می زنند.چیزی که بیانگر دوگانگی و محتوای فریبکارانه آنان را نشان می دهد.همانگونه که شما در بیانیه 28 سپتامبر 2012 اشاره نموده اید،مجاهدین خلق با زنان و مردان ناراضی سازمان خود به بدرفتاری مشغول بوده است.ما جزو همان قربانیان هستیم و معتقدیم که هیچ چیزی در سازمان مجاهدین و رهبران آنان تغییر ننموده است و به همین دلیل از خارج ساختن یک فرقه تروریستی از لیست سیاه بین المللی متعجب و شوکه هستیم!

خانم وزیر

تصور ما این است که شما با خارج ساختن مجاهدین از لیست ترویستی قصد داشته اید آنها را به جان حکومت ایران بیاندازید.اما تعجب ما این است که شما آسیب های وارده بر مردم و گروه های دموکراتیک را در نظر نگرفته اید.چرا که آنها توانایی تغییر در ایران را نداشته و همچنان نیرویی بر علیه مردم و گروه های سیاسی آزادیخواه می باشند.ما معتقدیم اقدام سیاسی شما در خارج ساختن مجاهدین خلق از لیست تروریستی، منافع مردم و آینده ایران را زیر تهدید قرار داده است!

19 اکتبر 2012

انجمن آریا

انجمن های جداشده از سازمان مجاهدین خلق

خانواده ها و قربانیان تروریسم فرقه رجوی در ایران

رونوشت ها:

رونوشت به وزارت کشور فرانسه

رونوشت به وزارت امورخارجه فرانسه

رونوشت به وزارت دادگستری فرانسه

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط