21.5 C
Paris
Sunday, October 1, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

نامه سرگشادۀ رضا صادقی جبلی به ژرار کولوم وزیر کشور فرانسه

جناب آقای ژرار کولوم وزیر کشور فرانسه؛
به استحضار می رساند که اینجانب رضا جبلی از اعضای جدا شدۀ فرقۀ رجوی (سازمان مجاهدین خلق) که بهترین دوران عمرم را در اسارت ذهنی و جسمی فرقۀ رجوی سپری کرده ام و قبلا در اردوگاههای فرقۀ رجوی در عراق و کمپ اشرف بوده ام از طریق دوستان سابقم در فرقه مطلع شدم که طبق روال هر ساله شنبه اول جولای مریم رجوی قرار است مراسم بزرگداشت سی خرداد شروع جنگ مسلحانه و ترور و کشتن مردم برای گرفتن قدرت و استقرار خلافت اسلامی در ایران را جشن بگیرد.

آقای وزیر؛

ژرار کلومب وزیر کشور فرانسه
ژرار کلومب وزیر کشور فرانسه

در شرایط بغرنج کنونی که تروریسم و ایدئولوژی تنفر، کشتار کودکان و بیگناهان را در اروپا در دستور کار خود قرار داده است توجه جنابعالی را به سابقه فرقۀ رجوی جلب میکنم که با مروری کوتاه می توانید مشاهده کنید که این فرقه خالق این گونه عملیات بوده است آنهم ۳۶ سال پیش در شهرهای مختلف ایران.

در سال ۱۹۸۱ فرقۀ رجوی با انجام هفت عملیات انتحاری در مکانهای عمومی دقیقا از نوعی که داعش انجام می دهد کشتار و ترور را آغاز کرد و اکنون من بعنوان یک عضو سابق این فرقه به شما اطمینان می دهم که عملیات زبونانه و تروریستی داعش مانند کشتار کودکان در کنسرت منچستر دقیقا کپی برداری شده از فرقۀ رجوی است که در سال ۱۹۸۱ در شهرهای مختلف شمال و جنوب ایران با چندین عملیات انتحاری در مساجد و در میان جمعیت نمازگزاران موجب مرگ تعداد زیادی از مردم شد. اینها اولین عملیات انتحاری انفجاری در منطقۀ خاورمیانه در دوران معاصر بود. آن زمان مطلقا اثری از القاعده و داعش نبود و همین عملیات الهام بخش عملیات انتحاری داعش در دههای بعد و امروز در همه جا از جمله اروپا می باشند.

هم اکنون نفرات فرقه برای آوردن سیاهی لشکر به پاریس به دلیل عدم حضور و حمایت ایرانیان روزانه به کمپ های پناهندگی در کشورهای مختلف اروپا مراجعه کرده و با فریب پناهندگان با توجه به عدم آگاهی انها مخصوصا اعراب و افغانها را برای آوردن به پاریس ثبت نام می کنند در صورتیکه انها فاقد مدارک قانونی هستند و نمی توانند مسافرت کنند ولی فرقه به دروغ به آنها می گوید که برای این سفر اجازه از مراجع قانونی گرفته خواهد شد. در این رابطه اطلاعات لازم با مشخصات افراد توسط اینجانب به مراجع ذی ربط تحویل داده شده است.

جناب وزیر؛
در حالی که نیروهای داعش برای انجام عملیات تروریستی دنبال راه های تردد بین شهرها و کشورهای اروپایی هستند توجه شما را به این موضوع جلب میکنم که امکان حضور آنها با استفاده از این موقعیت امکان پذیر است و بعنوان یک شهروند اتحادیه حسب وظیفه اعلام خطر میکنم و از شما درخواست میکنم برای جلوگیری ازهرگونه تهدیدی برای مردم فرانسه طبق وظیفۀ خود جلوی این تهدید را گرفته و یکبار برای همیشه به هرگونه خشونت گرایی و تروریسم قاطعانه یک نۀ بزرگ بگوید.

بنا به تجربیات شخصی ام همه گروه های تروریستی به دقت شیوه های مورد استفاده برادران ایدئولوژیکی خود در سازمانهای دیگر را مورد استفاده قرار می دهند و این شیوۀ قاچاق انسان توسط فرقۀ رجوی بدون شک دور از چشم آنان نخواهد بود.

آقای وزیر محترم؛
با روی کار آمدن دولت جدید فرانسه و با توجه به شرایط کنونی بایستی سیاست جدید نه به تروریست را جایگزین سیاست تروریست خوب و تروریست بد کرد و بدانیم که همه تروریستها بد هستند و به ۳۶ سال حضور فرقه تروریستی رجوی در قلعه اور پایان داد و مطمئن باشید باج دادن به تروریستها باعث ظهور بیشتر و قوی تر آنها خواهد شد.

با تشکر
رونوشت به:
دفتر ریاست جمهوری فرانسه
وزارت دادگستری فرانسه
ریاست مجلس ملی فرانسه

۳ ژوئن ۲۰۱۷
رضا صادقی جبلی – بروکسل
پیوند رهایی

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط