23.9 C
Paris
Friday, July 19, 2024

نامه سرگشاده به وزیر کشور آلبانی

با سلام حضور محترم جناب آقای جافای

اینجانب علی جهانی که مدت زیادی در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی بودم و یکی از قربانیان این سازمان فرقه گرا و تروریستی هستم که بهترین دوران عمرم یعنی دوران جوانی ام را این  تشکیلات استالینی از من گرفت . خوشبختانه موفق به رهایی از جهنم تشکیلات رجوی شدم و اکنون در کشور آلمان اقامت دارم.

جناب وزیر کشور بنده بعنوان یک جدا شده از فرقه تروریستی رجوی ضمن قدردانی از پناه دادن نیروهای سازمان که در کشور ناامن عراق بودند می خواستم نکاتی را در رابطه با این فرقه تروریستی بعرض برسانم .

این فرقه تروریستی در تلاش هست که کشور شما را همانند کشور عراق جولانگاهی برای تاخت و تاز های خودش تبدیل کند و در این رابطه سران فرقه تحلیل شان اینست که کشور شما به لحاظ اقتصادی وضعیت خوبی ندارد و راحت می تواند با هدیه دادن و مهمانی دادن و انواع تمهیدات بین مقامات کشور شما نفوذ کرده و حمایت های آنان را نسبت به خودش جلب کند و بعدش شما هم از جنایات و نقض فاحش حقوق بشر این فرقه تروریستی در کشور تان چشم پوشی کنید .

جناب وزیر کشور

دیدار خانواده از اولیه ترین حقوق انسانی هست ولی متاسفانه این فرقه تروریستی از دیدار خانواده ها با عزیزان گرفتار شان در تشکیلات قرون وسطایی جلوگیری می کند و الآن مدتی هست که خانواده محترم آقای مصطفی محمدی برای دیدن دخترشان سمیه محمدی در کشور تان هستند ولی متاسفانه هنوز موفق به دیدار با دختر شان نشده اند و در این رابطه از شما خواهشمندم که تسهیلاتی را برای ملاقات خانواده ها با عزیزان گرفتار شان در تشکیلات قرون وسطایی سازمان فراهم سازید.

جناب وزیر کشور این سازمان فرقه گرا و تروریستی امنیت جانی جدا شدگان در کشور تان را تهدید می کند و چندی پیش یکی از جدا شدگان را به طرز مشکوکی از بین برد . لذا از شما می خواهم که جلوی ترک تازی سران این فرقه را بگیرید و امنیت جانی جدا شدگان در کشور تان را تامین کنید.

درپایان میخواهم به شما و مقامات دیگر کشور تان گوشزد نمایم که مواظب باشید که این فرقه تروریستی کشور تان را همانند کشور عراق جولانگاهی برای تاخت و تاز های خودش تبدیل نکند .

با احترامات فراوان

علی جهانی از آلمان

علی جهانی – وبلاگ آیینه

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها