15.1 C
Paris
Tuesday, May 30, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

نامه آریا ایران به خانم ایزابل مزی یر شهردار اورسوراواز

Isabelle Mezieres, nouvelle maire d'Auvers-sur-Oise
ایزابل مزی یر، شهردار جدید اورسوراواز
همین مطلب را به فرانسه بخوانید.

خانم ایزابل مزی یر، شهردار محترم اورسوراواز

به عنوان بخشی از جامعه ایرانی ساکن فرانسه، پیروزی شما در انتخابات شهرداری را تبریک می گوییم.

همانگونه که شما در فهرست انتخاباتی عنوان نموده بودید، ما نیز با شما هم نظر بوده و معتقدیم، شهردار سابق آقای ژان پی یربکه، در حمایت از فرقه تروریستی رجوی، شهر زیبای اورسوراواز را در مسیر خواسته های یک گروه ایرانی طرد شده سیاسی نموده، اختلاف آراء را نادیده گرفته و آزادی بیان را از شهروندان و میهمانان سلب نموده است.

همانگونه که شما اعلام نموده اید،آزادی بیان باید به اوور سوراواز باز گردد،باند های وابسته به دیکتاتوری منحل و ناگفته های بسیاری در روابط اجتماعی و سیاسی افشا شود!

در سال های گذشته، حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق در اوور و پشتیبانی ویژه شهردار سابق از این گروه تروریستی، چهره اجتماعی شهر را خدشه دار نموده و عملا یک شهر بزرگ را به قلعه شخصی یک “زوج گورو” تبدیل نموده است.

شهردار سابق اورسوراواز، ژان پی یر بکه و مریم رجوی
شهردار سابق اورسوراواز، ژان پی یر بکه و مریم رجوی

همانطور که می دانید، مقر اصلی سازمان مجاهدین و گروه تروریست رجوی در اورسوراواز می باشد.افرادی که تا سال 2011 در لیست سیاه و تروریسم جهانی بوده و عمدتا از خاک عراق به شهر شما بازگردانده شده اند. شهری که می خواهد آزادی بیان را توسط شما احیا نموده و از گرداب های سیاسی به صحنه اجتماعی و پیشرفت های اقتصادی برسد!

خانم شهردار،

سازمان مجاهدین خلق به رهبری زوج رجوی، یک گروه سیاسی نیست.بلکه در سی سال گذشته با حمایت دیکتاتور عراق، بیش از 17000 نفر از مردم عادی ایران را به بهانه وابستگی به رژیم ترور نموده و جامعه ایران را غرق در خشونت و تروریزم نموده است.

La-secte-terroriste-Iranienne-MEKPMOI-et-ses-Gourous-Maryam-et-Massoud-Rajavi
آیا لابی های آمریکایی رجوی، ترور 7 مستشار نظامی به دست این گروه را فراموش کرده اند؟

پیش از آن نیز 7 تن از مستشاران آمریکایی را به بهانه مبارزه ضد آمریکایی – اسرائیلی و حمایت از جنبش فلسطین، ترور نموده و علاوه بر ایرانیان، خشم مردم آمریکا را نیز برانگیخته است.

از سال 2011 که از لیست تروریستی خارج شدند، انتظار می رفت، رفتار آنان تغییر یابد.اما ماهیت تروریستی آنان در قالب یک فرقه و تشکیلات توتالیتر بر همه انتظارات جامعه ایرانی خط بطلان کشید.

Dark Red Wooden Wall
حمله چماقداران رجوی به افراد جداشده و منتقد در پاریس – سال های 2010 و 2012

آنها با حمله به جلسات ایرانیان مخالف خود و ضرب و شتم آنان ثابت نمودند، نه تنها به دنبال آزادی و دموکراسی نیستند، بلکه تحمل آزادی بیان و نقد هیچ منتقدی را ندارند.بسیاری از افراد جداشده که سابقا اعضای سازمان مجاهدین یا شورای ملی مقاومت بودند، بر این نظر صحه می گذارند طوریکه بدلیل شهادت هایشان در نزد مقامات فرانسوی یا اروپایی تحت تعقیب و تهدید اعضای سازمان و رهبران مجاهدین قرار گرفته اند.

maryam et massoud radjavi-pmoi_terrorisme
شهردار سابق ژان پی یر بکه در کنار رهبر تروریست مجاهدین خلق و شورا

از سال گذشته که مقدمات اخراج اعضای سازمان مجاهدین از عراق فراهم گردیده، رجوی تلاش می نماید در فرانسه و کشورهای اروپایی همانند کمپ اشرف، به بازسازی و  تشکل آنان بپردازد.تشکل و سازماندهی افرادی که در بسیاری از ترورها و بمب گذاری ها دست داشته اند و یک نیروی کاملا آموزش دیده و نظامی می باشند.به همین دلیل حاضر نیست دست از سر اعضای سازمان در کمپ لیبرتی، آلبانی،آلمان و … برداشته و آنان را برای رسیدن به یک زندگی راحت و غیر تشکیلاتی آزاد بگذارد.

رجوی می خواهد مقرهای خود در اورسوراواز و شهرهای والدواز را گسترش دهد. او می خواهد افراد ارشد و بسیار آموزش دیده خود را تحت عنوان “پناهنده” و “مبارزان رژیم” بصورت غیر قانونی به این اماکن قاچاق نموده و در آینده از آنان برای گسترش توطئه های خود بر علیه ایرانیان بهره مند گردد.رجوی معتقد است با از دست دادن کمپ اشرف در عراق، می تواند هزار پایگاه همانند “کمپ اشرف” در فرانسه و اروپا دایر نماید!

radjavis-money
لابی های آمریکایی اعتراف کرده اند برای شرکت در جلسات مریم رجوی تا 160000 دلار پول دریافت کرده اند

متاسفانه شاهد هستیم در برخی جلسات مریم رجوی و اعضای مجاهدین، تعدادی شخصیت آمریکایی، اروپایی و فرانسوی حضور دارند. اکثر این افراد در کشورهای خود به دریافت پول از رجوی اقرار نموده اند.آنها شهادت داده اند تنها برای آزادی بیان مبارزه نمی کنند.حضور آنان در کنار مریم رجوی سود آور بوده و برای شرکت در جلسات مریم رجوی بین 25000 الی 160000 دلار پول دریافت می کنند.

مریم رجوی همراه با شهردار سابق اورسوراواز ژان پی یر بکه، در افشاگری تلویزیون فرانس24
مریم رجوی همراه با شهردار سابق اورسوراواز ژان پی یر بکه، در افشاگری تلویزیون فرانس24

شهردار سابق آقای ژان پی یر بکه نیز در چنین اجتماعاتی شرکت داشته است. اما هیچ وقت دلیل قانع کننده ای برای حمایت بی دریغ از یک گروه تروریست و ضد ایرانی که شهر شما را مقر اصلی تکثیر و صدور تروریسم به ایران قرار داده، ارائه نکرده است.

خانم ایزابل مزی یر،

همانطور که می دانید، رهبران سازمان مجاهدین خلق، توطئه بر علیه مردم ایران و ایرانیان خارج از کشور را از اورسوراواز هدایت می نمایند.آنها به همین دلایل در 17 ژوئن 2003 دستگیر و زندانی شدند.

Radjavi-17juin2003-france
حمله نیروهای ضد تروریست فرانسه به مقر مجاهدین در اورسوراواز و دستگیری مریم رجوی وسایر رهبران- 17 ژوئن 2003 میلادی

آنها گروهی دروغ گو و فریبکار می باشند که از احساسات مردم فرانسه و اروپا برای تغییر و بهبود شرایط مردم ایران، سوء استفاده می نمایند.به گواهی سایر گروه های سیاسی و بین المللی، مردم ایران به شدت از رهبران و اعضای تروریست سازمان مجاهدین متنفر بوده و آنان را بطور کامل از میان خود طرد نموده اند. به گواهی گروه های حقوق بشری،تحقیقاتی و بین الملی، سازمان مجاهدین و رهبران اش هیچ گونه جایگاه سیاسی و اجتماعی در بین مردم ایران ندارد.

در باره تمامی مسائل ذکر شده مایل هستیم با شما ملاقات داشته و در زمینه شناخت ماهیت تروریستی گروهی مخرب در کنار شما اسناد لازم را ارئه نماییم.

 گیرندگان رونوشت ؛ 

رونوشت به وزارت کشور

رونوشت به وزارت دادگستری

رونوشت به ریاست مجلس سنا

رونوشت به ریاست مجلس ملی

رونوشت به دفتر ریاست جمهوری

24 آوریل 2014

آریا ایران

***

Isabelle Mézière
ایزابل مزی یر

یک انعکاس کوتاه از مبارزات انتخاباتی خانم ایزابل مزی یر، شهردار فعلی اورسوراواز، علیه شهردار سابق و خلاف کاری هایش در اورسوراواز؛

“ایزابل مزی یر، در رأس فهرست ” همه با هم برای اوور” قرار داشت. او امیدوار است که در اوور ” آزادی بیان” را بازیابد و معتقد است که شهردار سابق آقای ژان پی یر بکه،” اوور را سیاسی” کرده است. او امیدوار است که آزادی بیان به اوور برگردد و پروژه اصلی او گسترش شهریت در اوور است. او معتقد است که ناگفته ها به ساکنان اوور را باید افشا و محکوم کرد. ( در زمینه پروژه های ساخت و ساز و …). خانم مزی یر سابقا مشاور فرهنگی شهرداری بود.که در یک اعتراض بی سابقه، محل خدمت اش را ترک نموده بود تا مخالفت او با شهردار سابق که از گروه رجوی حمایت می نماید، درک گردد!”

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط