3.8 C
Paris
Monday, December 4, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

قتل تکانده یک زن جوان فرانسوی در شهر گره

در شهر کوچک “گره”، واقع در شرق فرانسه که کلاً حدود ۵ هزار نفر جمعیت دارد، بیش از ٨ هزار نفر در سکوت کامل به یاد “آلکسیا داوال” راه‌پیمایی کردند. این زن جوان که هشت روز قبل مطابق عادت برای دویدن و ورزش از خانه بیرون رفته بود، به دست فرد یا افراد ناشناس به قتل رسید. جسد سوختۀ او ٣ روز بعد از قتل پیدا شد.

روز یکشنبه ۵ نوامبر/١۴ آبان، پلیس فرانسه تعداد راه‌پیمایان شهر “گره” (Gray) را بین ٨ تا ١٠ هزار نفر ارزیابی کرد. خانواده و نزدیکان مقتول از حضور این جمعیت انبوه، آن هم در شهری که بیش از ۵ هزار نفر ساکن ندارد، تعجب کردند.

قتل “آلکسیا داوال”* ٢٩ ساله،‌ متأهل، کارمند بانک، در یک شهر آرام و کوچک شرق فرانسه تأثر زیادی را در میان فرانسویان برانگیخته است. وی که روز تعطیل آخر هفته (شنبه) برای دویدن از خانه بیرون رفت، در شرایطی همچنان نامعلوم به قتل رسید. پیکر سوختۀ آلکسیا بعد از جستجوهای زیاد پلیس و ژاندارمری و مردم داوطلب، بالاخره روز دوشنبه، چند کیلومتر دورتر از مسیر همیشگی او، زیر شاخ و برگ‌های بیشه‌ای در حاشیۀ شهر پیدا شد.

پزشکی قانونی بعد از تشریح جسد به این نتیجه رسید که علت مرگ خفگی بوده است. هیچ اثری که حاکی از تجاوز جنسی باشد یافته نشده است.

مقامات قضایی هنوز هیچ فرض خاصی را در مورد هویت قاتل یا قاتلان طرح نکرده‌اند. در میان اهالی شهر “گره” شایعۀ وجود یک “قاتل دیوانه” پخش شده، اما مسئولان پلیس تأکید کرده‌اند که هیچیک از این نوع شایعات را نباید جدی گرفت.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط