24.9 C
Paris
Wednesday, July 24, 2024

فروپاشی در تقدیر فرقه رجوی

فرقه رجوی هیچ وقت امار و ارقام نیروهایش را اعلام نمی کند .و توجیه اش هم این بود که آمار و آرقام برای هر سازمان سیاسی جز اسرار اطلاعاتی است و بعد از اطلاعات مربوط به رهبری فرقه جز طبقه بندی بکلی سری محسوب میشد.

جالب است بعد از سرشماری آمریکایی در سال 2003 و اعلام عمومی و رسانه ای تعداد نیرو های مجاهدین در پادگان اشرف عراق که اعلام کرد مجاهدین 3670 نفر هستند.رهبری سازمان خیلی سوخت و انتظار اعلام عمومی آمار را نداشت چون همواره به دستورجوی آمار هزاران و دهها هزار برای نیروها اعلام می شد.در آلبانی هم همین روال ادامه دارد .
اما دیگر کفگیر به ته دیگ خورده است دیگر نه با پرچم نه با سه برابر کردن فواصل صندلی ها و نه با فتوشاپ و حقه های فیلم برداری نمی شود قابلمه ته سوخته رجوی را قابلمه پر از آبگوشت نشان داد. در حال حاضر کمتر از دوهزار نفر در البانی حضور دارند که هشتاد و پنج درصد انها بالای 55 سال سن دارند و عملا فاقد توانایی یک نیروی کارآمد هستند.

15 درصد دیگر هم که متوسط سنی شان 38 سال است در صدد راهی و فرصتی برای خروج از فرقه هستند. با توجه به آمار خروجی فرقه در سال 2018 حتی بدون یک نفر ورودی؛ پیش بینی می شود که در سال 2019 بیش از بیست درصد نیروها از فرقه جدا شوند . النهایه رجوی می ماند و 1500 پیر و فرتوتکه با کلکسیونی از بیماری نیاز به مددکار و پرستار دارند.

به قلم عیسی آزاده از مسئولین و فرماندهان سابق سازمان مجاهدین

شو جدید مریم رجوی عاری از هر گونه محتوا

باز هم دستگاه تبلیغات فرقه رجوی با پول های باد آورده یک شو به اصطلاح” کنفرانس ویدئو سراسری” راه انداخته است. سایت های فرقه مدعی هستند که این شو کذایی در بیش از چهل کشور اروپایی و امریکا شمالی و استرالیا بوده است. و سخنرانانشان هم پاتریک کندی، نماینده اسبق کنگره آمریکا؛ پاندلی مایکو وزیر ارشد از آلبانی، خانم اینگرید بتانکورد سناتور سابق از کلمبیا؛ آقای فاطمیر مدیو نماینده پارلمان از آلبانی، سناتور جری هورکان از ایرلند، آقای آنتونیو تسو، از پارلمان ایتالیا و شمار دیگری از نمایندگان پارلمان، سنا و منتخبان اروپایی و شخصیت‌های سیاسی، حقوقی و دینی از دیگر شرکت‌ کنندگان و سخنرانان این کنفرانس بوده اند

اینبار فراموش کرده اند که کشورهایی مانند بورکینافاسو و جزایر قناری و……..را اضافه کنند و خبری هم از یاری جونی؛ رودی جولیانی و سایر بازنشسته ها نبوده است.

این شو نه مصرف داخلی دارد و نه مصرف خارجی بلکه اساسا برایداخل تشکیلات فرقه و دل خوشکنک اعضا باقیمانده و گرفتار در قلعه اشرف سه در آلبانی است. چون فرقه از همه نیروها خواسته بود که تا بهمن 1397 صبر کنند . اگر رژیم سرنگون نشد “نخود نخود هر کسی خونه خود ” رجوی قول داده بدون شک رژیم سرنگون خواهد شد. این وعده رجوی هم همانند صدها وعده دیگرطی چهل سال گذشته که شش ماه به شش ماه تمدید میشد مجدا با یک بمبولی تمدید خواهد شد.و تبدیل به تف سربالا میشود.

فرقه در فکر چاره است که دیگر چه بمبولی را برای سر کار گذاشته نیروهایش سرهم کند. چندی قبل مرحوم رجوی از قبرش پیام شماره یازده صادرکرد که سرنگونی تا هروقت که طول بکشد باید به تعهدتان عمل کنید. و به این اذهان را برای محقق نشدن سرسید بهمن ماه آماده کند ؛البته اینطور که شاهد قضایا هستیم پیام شماره یازده هم افاقه نکرد ه است .لذا همانند همیشه مریم قجر وارد شده است و شوبه اصطلاح کنفرانس ویدئو بر گزار کرده است. و با دروغ و شیادی حرف از اعتلای فرقه در سطح جهان و داخل ایران می زند و مدعی است که اعضاء کانون های شورشی هوادار فرقه در داخل ایران امان از رژیم بریده اند و ابتکار عمل را بدست گرفته و موتور محرک کلیه اعتصابات و اعتراضات هستند ! و برای مظلوم نمایی و البته برای پنهان سازی کمک های میلیونی اربابان .مدعی است که اعضا کانون های شورشی برای هزینه تبلیغات کلیه هایشان را می فروشند. و رزمندگان از مخارج خودشان زده اند(اعضا فرقه در البانی ) که اعضا شورشی کلیه هایان رانفروشند !

جل الخالق که مرغ پخته بر این جفنگیات به خنده می افتد. کدام کانون شورشی؟! بجز تعدادی انگشت شمار که انها را از طریق فضای مجازی به دام انداخته و اسیر و اجیر کرده اید و با پیشنهاد مبالغ هنگفتی چند نفر بیچاره بیکار را فریب داده و ان بیچاره ها هم برای کرفتن پول چند تا عکس و فیلم از دره های دول قوز آباد یا حیاط خانه ها و پستوها یشان گرفته و روانه کرده اند. دستگاه تبلیغاتی فرقه هم با آب تاب از فعالیت های سراسری کانون شورشی و رژه انها در اعماق کوهها و دره ها با مونتاژ و صنعت فتوشاپ بخورد اعضا از همه جا بی خبر می دهد. اگر شما مدعی هستید که نقطه عطف اعتراضات مربوط به دیماه سال 1396 هست چرا در کل اعتراضات دیماه حتی به ارزو در یک جا هم اسمی از فرقه برده نشد و عکسی بالا نرفت؟ بی دلیل هم نبود که وقتی فرقه برایش مسجل شد که اقبال پسر شاه در داخل بیشتر شده و فرقه محو شده است شروع کردند به پاچه گیری رضا پهلوی و به سوذ و گداز پرداختند.

همه کسانی که با این فرقه سر وکار داشته و یا دارند بخوبی واقفند که این فرقه چندین میلیادر دلار از بابت کوپن ها نفتی اهدایی صدام حسین بالا کشید و و با انواع و اقسام حساب و شرکت ها پول ها را روانه سیستم اقتصادی اش کرده است .در شرایط کنونی هم عربستان سعودی مستمری برایش تعیین نموده و جایگزین صدام حسین شده است. این فرقه کثافتکاری های مالی و پولشویی اش را با برنامه ای موسوم به همیاری توجیه می کند.. مدعی است که هزینه های میلیونی شان از طریق کمک های مردمی است!

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط