5.4 C
Paris
Friday, December 8, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

فروش و حراج آنلاین مدل زن بریتانیایی ربوده شده در ایتالیا

بنابه گزارش رسانه ها از پلیس ایتالیا، یک مدل زن بریتانیایی برای اینکه در حراج آنلاین فروخته شود، پس از خوراندن مواد مخدر، ربوده شد.
این زن که ۲۰ سال داشت برای یک برنامه عکاسی به میلان رفت، اما یک روز بعد ربوده شد و شش روز در بند آدم ربایان بود.


پلیس گفت که یک لهستانی که ۳۰ سال دارد، به اتهام آدم‌ربایی در بریتانیا بازداشت شده است.
کنسولگری بریتانیا در میلان گفت که یک زن بریتانیایی از این نهاد کمک و مشورت دریافت کرده است.
این مدل که نامش فاش نشده، روز ۱۰ ژوئیه به میلان رفته بود.
پلیس گفت زمانی که او پس از عسکبرداری به منزل بازگشت، هدف حمله دو آدم‌ربا قرار گرفت.
به گفته پلیس پس از آن که به زور به این مدل مواد مخدر داده شد، ربایندگان به او دستبند زدند و او را در یک کیسه گذاشته و در صندوق عقب ماشین به یک خانه دور از شهر، در شمال غربی تورین انتقال دادند.
پائولو ستوراری، دادستان ایتالیایی، گفت: “به قربانی کتامین داده شده بود. بعدا او در یک کسیه محبوس شده و برای ساعت‌ها در یک ماشین حمل می‌شد”.
او گفت: “فکر کنید که اگر او دچار آسم شدید می‌بود، چه اتفاقی می‌افتد.”
به گفته پلیس، این زن به مدت شش روز با دستان بسته در اتاق خوابی حبس شده بود و پس از آزاد شدن به کنسولگری بریتانیا در میلان برده شد.
به گفته مأموران تحقیق، آنها کشف کرده‌اند که این آدم‌ربا چندین حراج آنلاین را برای فروش دختران ربوده‌شده به راه انداخته بود.
پلیس گفت تاکنون مشخص نیست که آیا او واقعا همه قربانیان را ربوده و یا آنها را تنها برای حراجی استفاده کرده بود.
این آدم‌ربا از یک حساب رمزگذاری شده خواهان دریافت ۳۰۰ هزار دلار از نماینده این مدل شد تا از فروش او در حراج جلوگیری شود.
به گفته پلیس، او مدعی شد که به عنوان نماینده “گروه مرگ سیاه” – یک سازمانی اینترنتی که در بخش قاچاق غیرقانونی فعالیت می‌کند – کار می‌کرد.
دادستان افزود که قربانی گفته این آدم‌ربا به او وعده داده بود که آزادش خواهد کرد، زیرا این گروه نمی‌دانسته که او یک بچه کوچک داد و این گروه با مادران کاری ندارد.

این مدل بریتانیایی می گوید که تجربه وحشتناکی را از سر گذرانده است. او گفت که برای شش روز به یک کمد چوبی بسته شده بود. آدم ربایان به او می گفتند که احتمالا به خاورمیانه قاچاق خواهد شد و در صورتی که خریدار از او خسته شود می تواند او را به شخص دیگری بفروشد و یا خوراک ببرها کند.

این مدل برتانیایی به پلیس گفته است که این سفر توسط مدیر برنامه او برنامه ریزی شده بود؛ اما زمانی که به محل عکس برداری رسید با ساختمانی مخروبه مواجه شد و در عرض چند دقیقا مورد حمله این دو مرد نقابدار قرار گرفت.

پس از آنکه آدم ربایان به دریافت ۵۰ هزار پوند از سوی مدیر برنامه ها رضایت دادند، روز هفدهم ژوئیه وی را به نزدیکی کنسولگری بریتانیا بردند که با کمین پلیس مواجه شدند.

پلیس ایتالیا اعلام کرده است که گروگانگیر بازداشت شده در مقابل کنسولگری لوکاس هربا نام دارد و یک لهستانی ساکن بریتانیا است.

لوکاس پاول هربا، سی ساله به آدم ربایی اعتراف کرده و گفته است که ماه ها برای این کار برنامه ریزی کرده بودند.

به گفته خانم آیلینگ، لوکاس هربا ربا ادعا کرده بود که تنها در هفته گذشته سه زن را در حراج اینترنتی فروخته و در پنج سال گذشته از این طریق ۱۵ میلیون دلار بدست آورده است. آپارتمان این مهاجم در میدلندز غربی توسط پلیس بریتانیا مورد بازرسی قرار گرفته است.

تحقیقات در مورد این پرونده با مشارکت پلیس ایتالیا، بریتانیا و لهستان ادامه دارد.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط