21.5 C
Paris
Sunday, October 1, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

طرح حمله تروریستی به همایش ویلپنت!؟ ترفند جدید مجاهدین

مطلبی خواندم در مورد طرح حمله تروریستی به همایش که چه عرض کنم شو مسخره سالیانه رجوی که لازم دیدم نکاتی در مورد این مطلب خیلی خیلی مسخره و خنده دار بنویسم.یعنی هم جای گریه داره هم خنده…. عملیات تروریستی بر علیه گروه تروریستی مجاهدین که خودش نماد و زاده تروریست سازمانی هست…طنز روزگارو ببین قاتل مردم و دوست صدام در جنگ هشت ساله، شده نماینده غرب برای جایگزینی رژیم جمهوری اسلامی!!! آخه منفورتر ازین جنایتکاران روانی کسی هست برای مردم ایران!؟ انگار آمریکا برای انتخاب نماینده مردم ایران نیازی به نظر مردم ایران ندارد! هه!!! یعنی احمق تر از این آمریکایی ها خودشون هستند کسی نیست به ترامپ مشاوره بده که مریمک رجوی مهره سوخته ایست که مردم ایران در همه نقاط جهان از خودش و گروهک تروریستیش متنفرن و تا همین چند سال پیش هم در لیست گروه های تروریستی بوده و با پول اعراب تونسته خودش رو از لیست خارج کنه… یعنی یک نفر در کاخ نیست که برای اینا فلسفه وجودی مجاهدین و اعمال جنایتکارانه اینها رو شرح بده و بگه اینها پایه های اصلی تشکیل حکومت جمهوری اسلامی و مبارزین مسلح انقلابی بر ضد دموکراسی بوده اند…امریکایی ها فکر می کنند با استفاده از مریم رجوی و امیرعباس فخرآور می تونن به مولایان فشار وارد کنند در صورتی که نمی دونن سر این قبری که دارن گریه می کنن مرده نیست. مردم ایران اگر تا الان هم امیدی به ترامپ برای رسیدن به آزادی داشتند رو با این حرکات احمقانه و ناشیانه از دست دادند.. باید به حال خودمون افسوس بخوریم که فاحشه شناخته ای شده چون مریمک رجوی با لچکی به سر داره و با اون ژست ایدئولوژیکی مارکسیستی شده نماد آزادی
نکته دیگر در باره این مطلب این است که ایرانی ازاده تروریست نیست و نبوده واین نیز کار خود سازمان تروریستی رجوی میباشد که میخواهد خود را برای جهان کثیف سیاست گنده جلوه دهداین هم دروغ بزرگی است که ایرانیان را به تروریست بودن متهم کنند این جنایت کاران که هر روز رنگ عوض میکنند ومزدوری میکنند کاملا مشخص است یک زمانی دشمن سرمایه داری بودند و استکبار ستیزی که دروغ بود زمانی هم ایدئولوژی مندراوردی اسلامی که مارکسیت بودن انها را نشان میداد واکنون فقط پول وتجهیزات میگیرند که جنایت کنند ویا اشوب راه بیاندازند و جنایت کارترین وبی رحمترین شبکه جاسوسی وترور و جنایت کار که حتی به خودشان هم رحم نمیکنند وترور های درون گروهی انها بارها اتفاق افتاده وثبت شده است از هواداران از انها بریده این گزارشه ها را پخش کرده اند
نمایش خنده داری بود به خودی خود همایش تروریست های تازه استخدام غرب؛ با ادعای نقشه تروریستی علیه این گروهک تروریستی که سالها علیه مردم ایران و عراق ترور انجام داده و هنوز اسناد گورهای دست جمعی و نسل کشی هاشون ، و ترور های کورشون از ذهنها پاک نشده کار را تمام کرد! شاد شدیم!

سالها جمهوری اسلامی برای منتقدینش پرونده سازی کرده و ما به پرونده هاشون بشکل یک جک نگاه کردیم!

اما پرونده سازی که برا 11 سپتامبر علیه ایران شد و این یکی واقعن رو دست جمهوری اسلامی بلند شده!

و در اخر به نوبه خودم که چند سالی را در این سازمان تروریستی اسیر بودم به اروپایی ها باید تذکر بدهم؛ این دار و دسته به هیچکس وفا نمی کنند! مار در آستین اند؛ بترسید ازشون!

مهدی سجودی – کانون آوا

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط