18 C
Paris
Monday, July 22, 2024

صدها تظاهر کننده خواستار اخراج فرقه تروریستی رجوی از فرانسه شدند

صد ها تن از شهروندان فرانسوی با مشارکت گروه هایی از روشنفکران، دانشجویان ، ایرانیان آزاده و اعضاء جدا شده از مجاهدین خواستار اخراج فرقه تروریستی رجوی از اوورسوراوواز و فرانسه شدند.

روز شنبه 28 نوامبر 2009 ، شهر” سرژی” شاهد یکی از بزرگترین حرکت های اعتراضی نسبت به حضور مجاهدین در فرانسه بود.

این حرکت اعتراضی، از ساعت 1400 با تجمع شهروندان فرانسوی در مرکز شهر سرژی شروع شد.ابتدا گروه موزیک “فرانسه- ایران”با نواختن آهنگ هایی زیبا جلوه هایی شعف انگیز را به این حرکت اعتراضی بخشید.سپس با تشکیل میز کتاب ، بیش از 5000 نسخه نشریه ، کتاب و تراکت افشاگرانه بین ساکنان شهر زیبای سرژی که به استقبال این برنامه آمده بودند توزیع شد.

همزمان با میز کتاب و توزیع مطالب افشاگرانه ، پوستر های بزرگی که محتوی فرقه رجوی را بیان می کرد در دست های شهروندان فرانسوی به نمایش گذاشته شد.

ساکنان شهر که در بخش وسیعی از مرکز سرژی گرد آمده بودند همزمان با دریافت مطالب منتشر شده در گفتگوی افشاگرانه شرکت نموده و نسبت به تداوم حضور فرقه رجوی در فرانسه معترض بودند.

در ادامه برنامه، گروه نمایش صحنه هایی از زندان، شکنجه و ترور شهروندان ایرانی به دست فرقه رجوی را با ابتکاری جالب به نمایش گذاشت.این نمایش که به مدت 30 دقیقه ادامه داشت با استقبال وسیع ساکنان شهر سرژی مواجه شد.

در ادامه این حرکت اعتراضی، صد ها شهروند فرانسوی -ایرانی همراه با پخش و خواندن سرود” ای ایران ای مرز پر گهر” در صفی طولانی سازماندهی شده و در زیر بارش باران تظاهرات خود را در خیابان های شهر سرژی به نمایش گذاشتند.

آنان پس از طی مسیری طولانی و نشان دادن اعتراض خود به حضور فرقه خطرناک رجوی در فرانسه و اوور سوراوواز،و همنوایی مجدد سرود “ای ایران”و توزیع قطعنامه در ساعت 1830 به کار خود پایان دادند.

این برنامه با همیاری و مشارکت تعدادی از انجمن ها و اعضاء جدا شده از مجاهدین اجرا گردید.

در انتهای این حرکت بزرگ اعتراضی ، تعداد انگشت شماری از عوامل سرکوبگر فرقه تروریستی رجوی که از اوور سوراوواز به قصد برهم زدن این برنامه اعزام شده بودند ،به صورت وحشیانه به تظاهر کنندگان حمله ور شده و تعدادی از آنان را زخمی نمودند.چماقداران فرقه رجوی 3 دانشجوی فرانسوی و یک ایرانی را از ناحیه سر و صورت زخمی کردند.با حضور پلیس فرانسه در محل ، تمامی چماقداران رجوی دستگیر و به دست سیستم قضایی فرانسه سپرده شدند.

فیلم برگزیده تظاهرات

28 نوامبر 2009

آریا ایران

***

حمله اعضای تروریست سازمان مجاهدین به تظاهر کنندگان فرانسوی و جداشدگان

از ابتدای تظاهرات تعدادی از اعضای تروریست سازمان مجاهدین در محل حضور داشته و با شروع برنامه تظاهرات در خیابان های شهر سرژی به تظاهر کنندگان حمله ور شده و تعدادی را مجروح نمودند.تعدادی از مهاجمان شناخته شده عبارت بودند از علی اکبر آرمیده،جمشید تورنجی،حمیدرضا طاهرزاده موسیقی دان و عضو شورای ملی مقاومت،حمید اسدیان با نام مستعار کاظم مصطفوی شاعر و نویسنده سازمان مجاهدین و عضو شورای ملی مقاومت و … که توسط پلیس محلی دستگیر شدند.

علی اکبر آرمیده دستور حمله را صادر می کند

حمید رضا طاهر زاده عضو شورای ملی مقاومت و نوازنده باند رجوی پیش از حمله به تظاهر کنندگان

یکی از چماقداران رجوی حین حمله به تظاهر کنندگان

مهاجمان و چماقداران فرقه رجوی ؛علی اکبر آرمیده،جمشید تورنجی،حمید اسدیان و …

در تهاجم چماقدارن فرقه رجوی تعدادی از شهروندان فرانسوی از جمله آقای محمد کرمی عضو جداشده از  مجاهدین مورد تهاجم قرار گرفته و زخمی شد.مصاحبه و عکس هایی از آقای محمد کرمی

فیلم مصاحبه با آقای محمد کرمی

 

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها