12.1 C
Paris
Friday, March 31, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

شیوه افزایش زمان ماندگاری رژ لب

یکی از مشکلات خانم ها زمان پایین ماندگاری رژ لب روی لب هایشان است.روش هایی وجود دارد که می توانید مدت زمان ماندگاری رژ لب را افزایش دهید.

شب قبل زیرسازی را انجام دهید
رژلبِ بی کیفیت مناسب میهمانی نیست. باید با کاری کنید که تمامِ روز رژتان روی لب تان بماند. اولین و بهترین چیزی که لازم دارید یک نرم کننده ی لب است. کافیست شبِ قبل مقدار زیادی از آنرا روی لب تان بمالید و بخوابید.

استفاده از لایه بردارِ مناسب
حالا که لب هایتان از شبِ پیش نرم شده، هر چقدر پوسته ی اضافی را که مانده با یک اسکراب بزدائید.
برای درست کردنِ یک اسکراب خانگی دو تا چیزلازم است؛ عسل و شکر سفید. هر کدام را به نسبت مساوی با هم ترکیب کنید و روی لب هایتان بمالید. می توانید با یک مسواک این کار را انجام دهید.
نکته ی دیگر اینکه اگر می خواهید از رژ لبِ مات استفاده کنید، حتماً قبلش از یک نرم کننده ی لب استفاده کنید. چون رژِ لب های مات روی لب های خشک ،تکه تکه و چسبناک شده و ظاهرِی بد پیدا می کنند.

از رژ لبی استفاده کنید که ماندگاریِ بالایی دارد
وقتی هدف ماندگاریِ رژِ لب است، همیشه رژِ لبِ مات بهترین گزینه است. رژ لب های براق به سرعت پخش شده و کمرنگ می شوند.
برای نتیجه ی بهتر، باید زدنِ رژِ لب را از گوشه های لب شروع کرده و به سمتِ لبِ پایینی بیاورید. در نهایت به سراغ لب بالایی بروید و از کناره های لب به سمت وسط بیایید.

لب تان را قفل کنید
الزام آورترین کاری که در انتها باید انجام دهید این است که لزوما باید کاری انجام دهید که رنگِ لب تان تمام مدت روز روی لب تان بماند. برای این منظور با یک قلم موی آرایشی، دور تا دورِ لب تان را کانسیلر بزنید تا رژتان پخش نشود. این کار یک لبِ تمیز و مرتب به شما هدیه می دهد.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط