21.4 C
Paris
Thursday, September 28, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

شوخی جنجالی جانی دپ درباره ترور ترامپ

جانی دپ، ستاره هالیوود در بخشی از سخنان خود در فستیوال موسیقی گلستنبری، در بریتانیا طوری صحبت کرد که به نظر می‌رسید دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را به کشتن تهدید می‌کند.
او که برای معرفی فیلم جدید خود به این جشنواره دعوت شده بود از تماشاچیان پرسید “می توانید ترامپ را به اینجا بیاورید؟”
بعد از آنکه مردم او را هو کردند گفت: “کاملا سوتفاهم شد. آخرین باری که یک بازیگر یک رئیس جمهور را ترور کرد کی بود؟”
“بگذارید توضیح بدهم. البته من بازیگر نیستم. برای کسب درآمد دروغ می‎گویم. ولی مثل اینکه وقتش رسیده است.” و بعد مردم هورا کشیدند.
اظهارات جانی دپ احتمالا اشاره‌ای بوده به ترور آبراهام لینکلن، از روسای جمهور سابق آمریکا که توسط بازیگری به نام جان ویلکس بوث در ۱۸۶۵.
اما با این حال این ستاره سینما اذعان کرد که سخنانش ممکن است جنجال برانگیز باشد.
او در ادامه سخنانش گفت: “راستی حرفهای من در رسانه‌ها منعکس می‌شود و خیلی وحشتناک خواهد بود. این فقط یک سوال بود. من گوشه و کنایه نزدم.”
این اولین بار نیست که افراد مشهور آمریکایی به کشتن رئیس جمهور آمریکا اشاره می‌کنند.
مدونا، ستاره پاپ نیز در جریان یک تظاهرات در واشنگتن که علیه دونالد ترامپ برگزار شده بود گفته بود که خیلی به “منفجر کردن کاخ سفید” فکر می‌کند.
پیش از این اسنوپ داگ‎، خوانند رپ نیز در یکی از موزیک – ویدیوهای خود یک تفنگ آبی را به سوی عروسک دونالد ترامپ نشانه گرفته و به آن شلیک کرده بود.
اما سخنان جانی دپ آن هم تنها چند روز بعد از حادثه تیراندازی در ویرجینیا که منجر به زخمی شدن یک نماینده کنگره و چهار نفر دیگر شد، در شبکه‌های اجتماعی با واکنش‌های انتقادآمیز بعضی از کاربران مواجه شده است.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط