20.6 C
Paris
Friday, June 2, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

زندان و شکنجه گاه در سازمان مجاهدین خلق ایران

radjavi_mesdaghi

گفتگوی تلویزیونی ایرج مصداقی در باره سرنوشت مسعود رجوی در عراق، زندان و شکنجه گاه در قرارگاه های سازمان مجاهدین خلق ایران

اما مسعود رجوی کجاست؟
آقای ایرج مصداقی در گفتگو با تلویزیون پاسخ می دهد؛

در سازمان مجاهدین، صدها نفر را زندانی کردند. در یک مورد در پروژه رفع ابهام نزدیک به 20 درصد اعضا را زندانی کردند.آنهم فرماندهانشان. مانند مجید معینی که در زمان شاه می گفتند قهرمان شکنجه بوده. از اینها به زور می خواستند اعتراف بگیرند. چرا که هدف رجوی از بین بردن نطفه های اعتراض بود. شاهدین بسیاری در این رابطه وجود دارد.

مسعود رجوی با فروپاشی حکومت صدام حسین،  در آوریل 2003 میلادی از عراق فرار کرده و به اردن رفت. مسئولین ارشد وزارت امورخارجه آمریکا و بخصوص سفیر سابق آمریکا در عراق گفت که مسعود رجوی در خاورمیانه یا اروپا است. او تاکید کرده بود که آمریکایی ها مسعود رجوی رادستگیر نکرده بودند. علیرضا جعفر زاده هم در گفتگو با تلویزیون آمریکا گفته بود که مسعود رجوی در همان سال 2003 عراق را ترک کرده است…..

مسعود رجوی سالم و زنده است. او شخصا همه توطئه ها، اتهامات، و توطئه ها علیه جداشدگان و منتقدین را هدایت و رهبری می کند!….

بخش کوتاهی از گفتگو حول سرنوشت مسعود رجوی و شکنجه در سازمان مجاهدین:

 

منبع، سایت پژواک ایران

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط