3.8 C
Paris
Monday, December 4, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

رنگ کردن شخص چهارم به عنوان «مسئول اول»

یا سرخ کردن صورت با سیلی؟!

ضرب المثل شیرین فارسی می گوید: فلانی با سیلی صورت خودش را سرخ نگه می دارد!! یعنی کسی که از فقدان یک چیز و یا شرمندگی بی چیزی رنگش پریده یا زرد شده مجبور می شود به صورت خودش سیلی بزند تا صورتش سرخ شود بگویند نترسیده یا رنگش نپریده یعنی با سرو صدا و خودآزاری و تبلیغات و رنگ کردن می خواهد سر دیگران کلاه بگذارد و عوامفریبی کند و فکر کند دیگران را رنگ کرده در حالیکه خودش را رنگ کرده و نه به دیگران بلکه به خودش سیلی و ضربه زده است. معادل این مثل در عربی هم جالب است. عربها می گویند: «کالحادی بلا بعیر» یعنی فلانی مثل آواز خوان قافله است که شتر ندارد. چون قدیم کاروانهای عرب برای شترها آواز می خواندند که شترها خسته نشوند و راه بروند ولی در این میان کسی هم پیدا می شد که شتر نداشت ولی برای راضی کردن خودش و فریب دیگران بانگ شتررانی با سر و صدای زیاد راه می انداخت که بله من هم یک قافله شتر دارم!!.

اولا مسئول اول بازی که مسعود رجوی از نزدیک به سی سال پیش با مسئول اول!! قراردادن مریم رجوی در اشرف شروع کرد چیزی جز فریب افکار عمومی نیست و هیچ کودکی و بیسوادی را هم نمی تواند بفریبد چنانکه یادم هست در همان سال ۶۸ در نشست اشرف که رجوی مریم را به عنوان مسئول اول معرفی کرد یک روستایی بیسواد ترک که اسیر جنگی بود و تازه توسط مهدی ابریشمچی از اردوگاه اسرای ایرانی در عراق به اشرف آورده شده بود بلند شد و با لهجۀ ترکی غلیظ گفت: آخی برادر مسعود اگر خواهر مریم اول است پس شما چه هستید؟!! که مسعود رجوی به شدت عصبانی شد و داد زد بشین خروس بی محل پارازیت ول نکن توی حرف آدم!!!. بله زهرا مریخی ویترینی بیشتر نیست چون سه نفر دیگر بالاتر از او هستند یعنی نفر چهارم فرقه را به عنوان مسئول اول برای افراد تشکیلات و بیرون قالب و رنگ می کنند!!! زهرا مریخی بعد از مسعود و مریم و مژگان قرار دارد اگر او مسئول اول است پس مسعود رجوی که خودشان می گویند زنده است چه کاره است؟ پس مریم چه کاره است؟ پس مژگان چرا جانشین فرمانده ارتش آزادیبخش!!! در آلبانی!!! است آیا او که جانشین مسعود رجوی در آلبانی شده پایین تر از مسئول اول است یا بالاتر از او؟ تازه جانشین مسعود رجوی یعنی مژگان چه جوری همردیف!! مسئول اول شده؟؟!! واقعا تناقضات مضحکی است!!

سالیان است که رهبری فرقۀ رجوی این نوع عوامفریبی را با سروصدا و تبلیغات و شیپور و پرچم و سخنرانی و رنگهای مختلف پوشیدن و پوشاندن به محل و افراد و… پیشۀ خود کرده و خیال می کند دیگران را در داخل و خارج تشکیلات وارفته اش می تواند رنگ کند!! که بله رنگ ما نپریده و نه شکست که پیروز شده ایم و بله ما قافلۀ شتر با هزار شتر (هزار شین) داریم!!!

ثانیا مریم رجوی به چه عنوان آنجا شرکت کرده؟ عنوان رئیس جمهور برگزیدۀ مقاومت یعنی رئیس جمهور شورا و رئیس فعلی شورا چه ربطی به سازمان مجاهدین دارد؟؟!! مگر مریم رجوی در سال ۷۲ به دنبال انتصابش به عنوان رئیس جمهور برگزیدۀ مقاومت از تمام مناصب و موقعیتهای خود در سازمان مجاهدین استعفا نداده  است؟ و مگر نه این است که وی هیچ سمتی و مسئولیتی در سازمان مجاهدین ندارد بلکه رئیس جمهور شورای ملی مقاومت می باشد؟ این زیر پا گذاشتن حتی پروتکلهای خودشان است که مریم مراسم انتخاب مسئول اول سازمان را برگزار کند. چرا؟ چون نمی توانند بگویند که مریم در آنجا به عنوان عضو رهبری عقیدتی مجاهدین می باشد برای اینکه الآن دیگر دورۀ این سمت و این حرف که بوی ولایت فقیه می دهد گذشته است.

ثالثا اگر مسئول اول با آراء برای دو سال انتخاب می شود و قابل تمدید است پس چرا موقع تمدید دورۀ او دیگر برای او رأی گیری نمی شود؟؟ زهره اخیانی سه دوره پیاپی مسئول اول بود دو دورۀ دیگرش کی رأی و رأی گیری شد؟؟ ما که ندیدیم؟

رابعا ۱۸ همردیف یعنی چه؟ تمام مسئولان اول قدیم و چهره های قدیمی و اصلی را که قدیس شده و رویشان سالها تبلیغ شده بود مثل فهیمه و نسرین و مژگان در حقیقت کنار گذاشته اند و رویش را با همردیف کردن آنها پوشانده اند؟ آیا همردیف شدن آنها یعنی آنها به موازات مریخی می خواهند تصمیم بگیرند؟ این که می شود ۱۸ مسئول اول؟؟!!! چرا؟ چون نمی توانستند آنها را معاون مسئول اول قرار بدهند برای اینکه موقعیت و شهرتشان و سوابقشان بالاتر و بیشتر از زهرا مریخی است لذا آمده اند چند نفر از کودکان سابق سازمان را کرده اند معاون مسئول اول یعنی به معاونان پیرزن اضافه کرده اند تا جوانگرایی و جوان نمایی کنند و بیرون نگویند همه شان پیر پاتال هستند!!.

یک موضوع خنده دار دیگر سمت مژگان پارسایی است.

در عراق به او می گفتند جانشین رهبری حالا می گویند جانشین فرمانده ارتش آزادیبخش؟؟!!!

چون رهبر اصلی یعنی مسعود که نیست و حالا مریم رهبر است و او هم که خودش حی و حاضر در آلبانی است دیگر نمی توانستند بگویند اینجا یعنی در آلبانی هم مژگان جانشین رهبری است لذا کرده اند جانشین ارتش آزادیبخش؟؟!!! مگر اینجا عراق است؟ کو ارتش کو سلاح؟ مژگان خانم فرمانده کدام عملیات و نیروی نظامی است؟!! کدام عملیات را می خواهد از آلبانی فرماندهی کند؟؟!!! شخص فرمانده اصلی خودش کجاست و چرا مخفی است و چه بلایی سرش آمده؟؟؟ آیا اگر زنده است نمی توانست بیاید اروپای آزاد؟!!!

بله این حضرات همۀ اصطلاحات را زیر زیرکی عوض کرده اند تا سر همه شیره بمالند و فکر کرده اند کسی نمی فهمد. آنها زیر زیرکی و با خیال رنگ کردن دیگران که خط مشی و تاکتیک و استراتژی قدیمی رجوی است تمامی سران قدیمی را از نسرین گرفته تا صدیقه و مژگان و زهره همه را در حقیقت و عملا از سمتهای کلیدی کنار گذاشته اند و به سمتهایی تشریفاتی و اسمی بدون مسمی راضیشان کرده و به خیال خود فعلا روی آتش سؤالات و تناقضات خاکستر ریخته اند.

همردیف کردن ۱۸ نفر یعنی حذف آنها و کلاه گذاشتن سرشان که بله شما هم مقامی دارید!!! مثل مشاور کردن افراد برای رئیس جمهور در برخی رژیمها و دولتها تا آنها و باندشان را ساکت نگهدارند!!… فقط باید به این سران فرقۀ رجوی گفت: حضرات محترم، لطفا به شعور افراد خودتان و دیگران توهین نکنید آن سالیان فریب و نیرنگ گذشت امروز عصر آگاهی و ارتباطات نوین و رشد اندیشه و تفکر آزاد است.

قربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط