21.4 C
Paris
Thursday, September 28, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

داعش اعضای خود را برای ورود به اروپا آموزش میدهد

به گزارش روزنامه آلمانی دی ولت گروه تروریستی داعش به اعضای خود آموزش می‌دهد تا بتوانند بدون جلب نظر خود را پناهجو جلوه دهند و از این طریق وارد اروپا شوند.

این روزنامه آلمانی در شماره مخصوص روز یکشنبه خود با استناد به هشداری که از سوی سرویس اطلاعاتی آلمان در پایان ماه اکتبر داده شده، نوشته است که طرفداران داعش با دیدن آموزش آمادگی می‌یابند تا بدون اینکه کسی هویت اصلی آنها را بشناسد به عنوان پناهجو وارد اروپا شوند.
به گزارش روزنامه دی ولت، آنان از جمله آموزش می‌بینند که چه رفتاری داشته باشند تا هنگام بازجویی به وسیله پلیس یا موقعی که می‌خواهند درخواست پناهندگی بدهند به عنوان پناهجوی معمولی شناخته و پذیرفته شوند.
به گزارش روزنامه یاد شده، سازمان اطلاعاتی آلمان به پرسش‌های این روزنامه درباره جزئيات این امر پاسخ نداده است.
این روزنامه نوشته است؛ تمامی ۹ نفری که مظنون به دست داشتن در حمله‌های تروریستی در پاریس در سال ۲۰۱۵ بودند، تحت عنوان پناهجویی به اروپا آمده بودند.
درست یک سال پیش، در روز ۱۳ نوامبر سال ۲۰۱۵، تیراندازی در یک سالن کنسرت و در یک رستوران و همچنین انفجار بمب در یک بار در پاریس ۱۳۰ کشته برجای گذاشت.
هنوز هم پلیس نتوانسته سازنده احتمالی بمبی که سال گذشته در پاریس منفجر شد را پیدا و دستگیر کند. گفته می‌شود که او در ماه اکتبر سال ۲۰۱۵ از طریق مسیر بالکان و اتریش خود را به آلمان رسانده است؛ سپس صالح عبدالسلام که شهروند فرانسوی بوده و در این میان دستگیر شده دنبال او و دو مرد دیگر رفته که در هتلی در شهر اولم آلمان اقامت داشته‌اند.
به گزارش روزنامه دی ولت، بازرسان پلیس حدس می‌زنند که سازنده احتمالی بمب منفجر شده در پاریس به سوریه فرار کرده باشد.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط