21.4 C
Paris
Thursday, September 28, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

جنگ سیاسی رجوی علیه منتقدان

mek-albania-2-20130524

“جنگ سیاسی ” رجوی نه علیه رژیم بلکه بر علیه منتقدان و ادامه سرکوب تشکیلاتی !:
گفته میشود که حسن نایب اقا از اعضای چماقدار رجوی در تیرانا در تلاش است که با نشست های درون تشکیلاتی با عنوان “جنگ سیاسی ” چیزی که رجوی هر بار در بن بست در مقابل نیروهای خود قرار میگیرد علم میکند ، به مقابله به جدا شدن نیروهای مجاهدین که مستقر در آلبانی میباشند بپردازد.
مسعود رجوی همین نمایشنامه را پس از شکست در عملیات موسوم به دروغ جاویدان راه انداخت و بعد از جنگ اول علیه عراق که صدام کویت را اشغال کرده بود و بسیاری نیروهای مجاهدین درجهت جدا شده بودند برای انحراف در افکار آنان و انگیزه دادن به آنها در نشست های داخلی گسترده با عنوان کردن “جارو کردن ” به مقابله با نیروهای مخالف در درون وخارج تشکیلات پرداخت که عنوان آنرا هم “جنگ سیاسی “گذاشته بود .
البته جنگ سیاسی رجوی به بهانه “مقابله با مزدروان رژیم ” میباشد که در واقع برای سرکوب نیروها در آلبانی ودر داخل تشکیلات در لیبرتی راه انداخته است .
در خارج کشور هم در کشورهای مختلف با نشست های گوناگون دست به چنین اقداماتی زده است تا جنگ علیه رژیم را در واقع تبدیل به جنگ علیه منتقد وجدا شده سازمان مجاهدین نماید.

منبع؛ فراخوان مستقل برای خروج انسانی ساکنین لیبرتی از عراق

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط