21.4 C
Paris
Sunday, July 21, 2024

جایزه شجاعت برای دختر بچه چهار ساله که جان مادرش را نجات داد

سوزی مک‌کش دختر بچه ۴ ساله که با مادرش دکتر رووینا مک‌کش در شرق انگلستان زندگی می کند، در یک واقعه بسیار حساس جان مادرش را نجات داد.

او که دچار شدن مادرش به حساسیتی خطرناک را با تلفن ۹۹۹ به پلیس اطلاع داده، ماموران را به بالای سر مادرش که افتاده است هدایت می کند و همین مسئله باعث می شود تا مادرش از مرگ حتمی نجات پیدا کند.

در این حادثه دختر بچه وقتی دید که حال مادرش خوب نیست به پلیس زنگ زد و با آرامش توضیح داد که چشمان مادرش بسته است و نمی‌تواند صحبت کند.

پلیس منطقه در همین رابطه می‌گوید که تماس سوزی به طور قطع باعث نجات جان مادرش شده و به همین دلیل صدای ضبط شده این مکالمه تلفنی را منتشر کرده است.

رووینا مک‌کش، مادر سوزی، که خود پزشک است، بعد از انتقال به بیمارستان درمان شد.او در خانه دچار حساسیت شدید شده و درنتیجه مشکل جدی تنفسی پیدا کرده بود.

سوزی چهارساله بعد از این ماجرا در حضور ماموران پلیس و امدادی که در این حادثه نقش داشتند، جایزه شجاعت گرفت.
دکتر مک‌کش مادر سوزی پس از بهبودی گفته است؛ من واقعا خوش‌شانس بودم که سوزی این قدر شجاع و باهوش بود و من واقعا به دخترم افتخار می‌کنم… او واقعا فوق‌العاده است. همه فکر می‌کنند که بچه‌هایشان فوق‌العاده‌اند، اما این چیز دیگری است.

مامور امدادی هم که برای درمان مادر سوزی به خانه آنها رفته بود گفته است؛ وقتی رسیدیم، سوزی شرح ماجرا را گفت و توانست خیلی دقیق و حرفه‌ای وضعیت مادرش را برای ما روشن کند. دیدن چنین چیزی از یک بچه برای من قابل باور نبود.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط