9 C
Paris
Saturday, February 4, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

جان بولتون: آمریکا دنبال تغییر رژیم در ایران نیست

بنابه گزارش رسانه ها، جان بولتون، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، روز یکشنبه ۱۴ مه ۲۰۱۸ برابر با ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در گفتگو با رسانه‌های این کشور اعلام کرد که سیاست واشنگتن تغییر رژیم در ایران نیست.

این در حالیست که جان بولتون ارتباطات نزدیکی با سازمان مجاهدین خلق دارد و تا پیش از انتصاب در کاخ سفید در مراسم رسمی این سازمان که خواهان براندازی و تغییر رژیم در ایران است هم شرکت می‌کرد.

جان بولتون در بخشی از صحبت‌هایش در گفتگو با یک شبکه ای بی سی آمریکا گفت: تغییر رژیم ایران در دستور کار دولت ترامپ نیست. ما بیشتر در پی آن هستیم که اطمینان یابیم که ایران هرگز به بمب اتمی دست نمی‌یابد. چرا که برجام از چنین امری جلوگیری نمی‌کرد.

مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ همچنین درباره تغییر نظراتش از زمان ورود به کاخ سفید می‌گوید: تا پیش از این من نظرات خود را مطرح می‌کردم و مقالات مختلفی هم می‌نوشتم، ولی امروز نظرات من به عنوان مشاور امنیت ملی رئيس جمهوری آمریکا مطرح می‌شود و من تصمیم گیرنده امنیت ملی آمریکا نیستم و این رئیس جمهور ترامپ است که در این خصوص تصمیم می‌گیرد.

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط