2.5 C
Paris
Monday, December 5, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

تبلیغات و جنجالهای احمقانه رجوی

maryam-radjavi_2003-1

تبلیغات وجنجالهای احمقانه رجوی برای “پیروزی “در یک رای بی خاصیت دادگاه فرانسه ؟:

در سال دوهزار وسه دولت فرانسه تصمیم گرفت که مریم رجوی را چند روزی به دلیل پولشویی به هتل زندان ببرد نتیجه آن سوخته شدن انسانهایی به دستور تشکیلاتی رجوی بود واکنون پس از چند سال دادگاهی در فرانسه آنها را از این اتهامات “پولشویی وتروریسم مبرا “کرده است .
از این که بگذریم که رجوی از زورپیسی از این رای دادگاه برای خود “پیروزی “بزرگ میسازد انگار که رژیم را سرنگون کرده باشد ولی پشت پرده در واقع دست های رژیم اسرائیل و موساد در کار است چرا که دولت فرانسه رابطه نزدیکی با اسرائیل دارد و اسرائیل هم دوست چند ین ساله مجاهدین است واکثر لابیهای اسرائیلی در آمریکا و اروپا از جنگ طلبان حامی اسرائیل میباشند مانند جان بولتون ، تنتر و….
این یک طرف قضیه است . طرف دیگر قضیه واقعیتی است که وجود داشت:
رجوی پولشویی میکند حال دادگاه فرانسه هرچه میخواهد بگوید واقعیت را که اعضا و همچنین خود مریم رجوی میداند.
رجوی آدمسوزی سازمان یافته کرده است این را خود و مسخ شدگان وی میدانند هرچند در سوراخ وسنبه های قوانین گم شود.
رجوی تروریست هم هست وترورهای کور زیادی را از بقال وچغال سر محل و اعضای رژیم در دادگاههای “انقلابی “رجوی به مرگ محکوم کرده و به نام “اعدام انقلابی “انجام داده است .
حالا خود میتوانند ا سم این را “مقاومت و پیروزی “بنامند ولی واقعیت امر اعمال ضد انسانی وضد بشری و همچنین مافیایی رجوی است و ذلت رجوی همین روزگاری است که امروز دچار آن است که هم باید به بیضه های عمو سام بچسبد و از آنها بخواهد که جنگ علیه ملاها راه بیاندازد و از طرف دیگر از یک چوس فیل یک فیل بسازد که “پیروز “شده است چیزی که واقعا د رعمل طی سالیان گذشته تاثیری بر ای مجاهدین ویا محدودیتی برای فعالیت های آنها نداشته است ونه کسی بطور واقع دنبال آن بوده است ولی رجوی نیاز به جنجال سازی وبزرگنمایی در این قضیه دارد که آنرا خوراک داخلی برای نیروهای وامانده خود در رعراق نمایند که چندروزی با این “پیروز “حال کنند ودلخوش بهرحال رجوی نیاز به این خاشاکها دارد !

 

منبع؛ فراخوان مستقل  برای خروج انسانی ساکنین لیبرتی از عراق

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط