15.7 C
Paris
Friday, September 22, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

اهدای مدال آزادی به سناتور جان مک‌کین، حامی فرقه تروریستی رجوی و داعش

ارزش ها و حقوق انسانی در دنیای امروز آنچنان رنگ باخته است که با پول و تبلیغات فریبنده، می توان از جلادان و جانیان بین المللی قدردانی نمود.
همانگونه که مریم رجوی بجای پاسخگویی در مورد نقض حقوق بشر، جنایات چند دهه ی گذشته مجاهدین و حرمسرای اختصاصی مسعود رجوی سکوت کرده، و در شوی سالانه ویلپنت مدعی دموکراسی و حامی حقوق زنان ایران می شود!
طبیعی است که در چنین روزگاری، سناتور جان مک‌کین که از حامیان مشهور گروه های تروریستی بین المللی می باشد، مدال آزادی را بر گردن خود بیاویزد.
سناتور جان مک‌کین، جان بولتن، دینا روراباکر و رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک، که از حامیان مشهور فرقه تروریستی رجوی و داعش می باشند، اخیرا در شو سالانه مریم رجوی در ویلپنت شرکت داشته و سابقا از دولت آمریکا خواستار بمباران مردم و شهرهای ایران شده بودند.
در خبری که وب سایت صدای آمریکا منتشر نموده، سناتور جان مک‌کین به خاطر یک عمر خدمت و شجاعت در دفاع از کشورش، برنده مدال افتخاری آزادی شده است.
از قرار معلوم روز دوشنبه ۱۶ اکتبر ۲۰۱۷ برابر با ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۶، جو بایدن، معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا، مدال آزادی را به گردن سناتور مک‌کین خواهد انداخت.
جان مک‌کین در سال ۱۹۶۷ توسط نیروهای مبارز ویتنام در هانوی، پایتخت ویتنام، دستگیر شد و سال ها به عنوان اسیر جنگی در زندان های ویتنام بسر برد.
او در انتخابات سال ۲۰۰۸، نامزد جمهوریخواهان شد اما رقابت را به باراک اوباما واگذار کرد.

 

07/07/2017
محمد علوی

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط