3.1 C
Paris
Saturday, January 28, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

افشای نقض شدید حقوق بشر در فرقه رجوی

افشای نقض شدید حقوق بشر در فرقه رجوی در کنگره بیست و پنجمین سالگرد امضا قرارداد ماسریخت
بر اساس دعوت رسمی حزب “اتحاد لیبرالها ودمکراتهای اتحادیه اروپا Alde” هئیتی از جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در کنگره بیست و پنجمین سالگرد امضاء قرارداد تاریخی ماستریخت (تشکیل اتحادیه اروپا) که در همان سالن تاریخی امضاء قرارداد ماستریخت با حضور سیاستمدران عالی اروپایی در شهر ماست ریخت هلند برگزار میشد شرکت کردند.
در این کنگره آقای عیسی آزاده و داود ارشد طی سخنرانیها و دیدارهایشان با دبیرکل حزب اتحاد لیبرالها ودمکراتهای Alde (آلده) آقای هانز ون بالین و آقای اندرو دوف از مرکز سیاستگزاری اتحادیه اروپا، فرماندار ایالت لیمبوگ هلند و نماینده پادشاه هلند و بسیاری اعضای بلند پایه حزب و نماینده پارلمان اروپا در کنگره مذاکره و گفتگو کردند.
هئیت طی مذاکراتشان در مورد مشکلات فراروی اتحادیه اروپا از جمله تروریسم و رشد راست افراطی به افشای حضور گروه تروریستی فرقه رجوی در اروپا و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه پرداختند.
از جمله پیرامون وضعیت نابسامان اعضا فرقه رجوی در آلبانی و نقض گسترده اولیه ترین حقوق پایه ای انها توسط سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی ) مفصلا صحبت کردند از جمله:
نقض حقوق پایه ای اعضا در مناسبات درونی این فرقه مانند سلب هرگونه اختیار و اراده انسانی از اعضا ؛ وادار کردن زنان و مردان به طلاق اجباری و؛ جدا کردن کودکان از مادرانشان با دستور رهبری فرقه ؛ قطع کامل افراد با دنیای بیرون و وضع کردن سخت ترین مجازات های ضد انسانی بر علیه اشخاصی که به نحوی از انحاء اقدام به ارتباط تلفنی و یااگوش دادن به رادیو که مخفیانه انجام می دادند.
شرکت در سرکوب شعیان و کردهای عراقی در همکاری مستقیم با سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین. فرقه رجوی اعضایش را طوری مغزشویی کرده است که بجز رهبری مجاز به فکر کردن روی هیچ موضوع دیگری نباشند. برای سیستماتیک کردن این جنابت روزانه و هفت روز هفته جلسات اجباری نشست های شسشتوی مغزی بر قرار کرده است که کماکان ادامه دارد. علاوه بر این جلسات شستشوی مغزی تا سرحد مرگ از افراد بیگاری می کشند که در هنگام استراحت افراد حتی مجاز به فکر کردن بخود و اینده و گذشته شان مجالی پیدا نکنند.
فرقه رجوی تنها فرقه ای در جهان است که ارتباطات را برای اعضا حرام اعلام کرده است و حتی کشتن خانواده های مخالف فرقه بدست اعضای فرقه را جهاد در راه خدا و افزایش ایمان آنها را اعلام نموده است و از همین رو هیچ کس جرات نمیکند که با وصل به اینترنت و یا با تلفن با خانواده تماس برقرار کند.
علیرغم انتقال اعضا از عراق به البانی متاسفانه این اعمال ضد انسانی با شدت بیشتری بر علیه اعضا اعمال میشود.
فرقه تصمیم گرفته است که همه اعضا را که در حال حاضر بصورت غیر متمرکز در تیرانا در اپارتمانهای این فرقه نگهداری می شوند. را همانند عراق به یک قلعه مخوف بنام اشرف 3 در خارج از شهر تیرانا و دور از چشم رسانه ها بصورت ایزوله نگهداری کند و افراد را در بی خبری مطلق از دنیای بیرون نگهدارد. ترس ووحشت فرقه از اگاه شدن اعضا با دنیا بیرون وجدا شدن از مناسبات وحشتناک آن است .تا کنون افراد مقاومت کرده اند و لی فرقه مصصم است به هر قیمت و بهایی هم که شده است همه افراد را به این پادگان ایزوله منتقل کند.
هئیت بعنوان نماینده ای از جانب جداشدگان در آلبانی و اعضایی که هنوز اسیر فرقه رجوی هستند صمیمانه درخواستکمک نمودند که به این فرقه فشار آورند تا :
کلیه افراد تک به تک بر اساس قوانین شناخته شده بین المللی طرف حساب مقامات البانیا و کمیساریا حقوق بشر باشند و فرقه تحت عنوان سخنگو نیات پلیدش را بنام اعضا اعمال نکند. زیرا این یک حربه کثیفی است که فرقه برای پایمال کردن حقوق اعضا در عراق استفاده می کرد و در حال حاضر با گماردن اشخاصی بعنوان سخنگو قیم اعضا شده است .در صورتیکه این افراد زیر سن نیستند و نه نیازی به وکیل و وصی از طرف فرقه ندارند.
فرقه رجوی باید اجازه دهد که خانواده اعضا بدون هیچ گونه محدودیتی با فرزندانشان در البانی ملاقات و گفتگو داشته باشند.
دستور رسمی و کتبی رهبر فرقه مسعود رجوی مبتنی بر قتل خانواده ها توسط اعضا که در کتابی بنام “خانواده ها” بقلم مسعود رجوی آمده است و با شدت و حدت تمام توسط مریم رجوی اعمال و دنبال میشود افشا و لغو شود.
کمیساریا باید حقوق فردی اعضا را به رسمیت بشناسد و نبایستی حقوق پناهندگی افراد توسط نمایندگان فرقه داده شود که به بهانه های واهی این فرقه حقوق تعیین شده افراد را به نصف تقلیل بدهد و در مواردی هم به دلیل اینکه یک سری از افرادیکه جدا شده اند با خانواده یا دوستانشان ارتباط گرفته اند از حقوق ماهیانه محروم شده اند.
دولت البانی و کمیساریا باید هر چه سریع تر استاتوی قانونی و حقوقی این افراد را تعیین تکلیف کند و برای افراد اسناد و مدارک پناهندگی داده شود که حق مسافرت داشته باشند در حال حاضر این فرقه متاسفانه البانی را هم به یک زندان برای اعضا ایجاد کرده است.
تعدادی از اعضا که در البانی هستند قبلا دارای اسناد پناهندگی از کشورهای اروپایی بوده اند خواهشنمد است که تصمیماتی اتخاذ شود که به این افراد اجازه ورود به این کشورها داده شود. چون تعدادی از این افراد بیمار هستند و در وضعیت بسیار بغرنجی بسر می برند و نیاز مند کمک هستند.

آقای دبیرکل و هم چنین آقای اندرو گوف بشدت تحت تاثیر وضعیت جدا شدگان در آلبانی قرار گرفتند و ابراز کردند که علیرغم اینکه توسط نامه ها و گزارشات جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در جریان ما وقع قرار میگرفتند مشکلات جاری اتحادیه اروپا و مشغولیت سیاستمداران باعث شده که گروههای تروریستی و فرقه های مخرب مجال بیشتری برای پیشبرد اهداف خود پیداکنند و هر کدام بنوبه خود قول مساعدت و کمک برای این امر اسنانی دادند.
در پایان کنفرانس با سایر اعضا و مسئولین این حزب دیدار و گفتگویی صورت گرفت و به اعضا و مسئولین حزب نسبت به خطر فرقه گرایی هشدار داده شد و ماهیت فرقه گرایانه سازمان مجاهدین افشا شد.

وب سایت نه به تروریسم

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط