3.2 C
Paris
Tuesday, December 6, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

ابراز نگرانی

vafa-yaghmayi

لاحول و لا قوة الا بالله العلى العظیم واعوذ بالله من الشيطان الرجيم

مطلع شدیم پیرمرد رنجدیده و مبارزی بنام کربلائی محمد چند یست از نواحی عراق عرب به اروپا  آمده است و گویا به دلیل همنشینی طولانی با افرادی که فرهنگ مناسبی ندارند و نیز کبر سن و ناملایمات و شدائد نازل شده از ملایان خبیث و حوادث روزگار، و بخصوص با  خواندن مطالب و نوشته های افرادی نظیراسماعیل ثابت بوده هاشم، سینوهه دشتستانی، محسن جوادیان پور و امثال این فرهنگسازان بزرگ و والامقام ! مدتی است شروع به دشنام دادن به برخی افراد نموده و ابراز نگرانی نموده که کسانی امثال فقیر  مزاحم مشتاقان خوردن فضولات ولایت شده و گویا سهیمه دیگر مشتاقان و مقربان فضولات خور را بدون رعایت انصاف و عدالت اسلامی مورد استفاده قرار داده ایم و نگرانی وقتی بیشتر میشود که دشنام دادنها از  امثال فقیرخاطی مذنب خسر الدنیا والاخره زرتیشن ثم استقامو(نقل از مرحوم  مغفور ساعدی) گذشته واقوام و نزدیکان خود را مورد مرحمت قرار داده است.
مطلع شدن از این وضعیت دردناک و بنا بر تاکید شیخنا سعدی: بنی آدم اعضای  یکدیگرند، مرا نیز مانند بسیاری ازاشخاص نگران نموده است. بنابر این با اعلام اینکه من هیچ  علاقه ای به فضولات مقام انواع مقامات ولایت، چه از «نوع سنتی» و چه «نوع تازه» آن  نداشته و ندارم و بهمین دلیل از سال1372 شمسی هجری سپری شده از هجرت چشم و چراغ عالمیان محمد مصطفی(ٌص)، در  حول و حوش هیچ مقام ولایتی  و فضولات منتجه از مقام ولایت نگردیده ام و تمام آن را به  مشتاقان واگذاشته ام، کلوا واشربوا ولاتسرفوا ،و بنده خطاب به آقایان و خانمها به این بیت متمسک میشوم که در این رابطه: کلوا واشربوا را پسر گوش کن ولا تسرفوا را فراموش کن میل بفرمائید نوش جان و گوارای وجودتان باد. همچنین برای کمک رساندن به مرضای  اسلام پیشنهاد فقیر این است که:
بنا به نقل از ائمه معصومین بمدت یکماه هر روز بوقت نماز ظهر صد و سی و یک بار باربخوانند : إِنَّكَ لَمِنَ الْمُرْسَلِینَ ودر حالیکه بیمار انگشت کوچک داست راست را در سوراخ گوش چپ نموده،بر سوراخ راست دماغ بیمار بدمند نیز  جهت رفع  مشکل این دعا را : وَالْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتَّى عَادَ كَالْعُرْجُونِ الْقَدِیمِ با آب فلفل سفید بر پوست لاکپشت نر اخته شده و از بلای جنسیت رها شده بنویسند تا بر گردن آویزد و نیز همزمان روزی سه بار آب کاهو و آب گشنیز و آب پوست خرنوب شامی و آب تاجریزی را با گرد اسپند قاطی نموده با زردچوبه و اگر مقدور باشد چند قطره پیشاب بز ماده بیامیزند و بر بیضه چپ بمالند انشالله شفا حاصل خواهد شد در صورت عدم تاثیر پیشنهاد اینست اینگونه افراد را به همان عراق عرب برگردانند  که برای حفظ سلامت فرهنگ و ادب دراروپا  و جلوگیری از بد آموزی مناسب تر است و انشالله خداوند الرحم الراحمین همه را شفا میدهد. در ضمن افراد بالغ و رشید و دارای تعادل روحی مستحکم پس از خواباندن اطفال صغیر، میتوانند مقاله ارزنده و آموزنده را دراین لینکبازنشخوار كنندگان فضولات ولايت مطالعه بفرمایند و ذخیره دنیوی و نیزبرای رودر روئی با ارواح شریره و شناخت انواع دشنامهای مکتبی ذخیره اخروی بیندوزند.اَلْحَمْدُلِلّهِ رَبَّ الْعالَمینْ حَسْبُنا اللّهُ وَ نِعْمِ الْوَ کیلْ تَبارَکَ اللّهُ  اَحْسَنُ الْخالِقینَ وَلا حَوْلَ وَ لا قُوَّهَ اِلاّ بِاللّهِ الْعَلِیِ  الْعَظیمْ.
بنده خاطی العبد المذنب الملعون الکافر الخاطی القاطی والپاطی المرتد والبد،الناظم الشعرا!! وعابر من الهضم الرابع الاطلاعات الاراوح البابات والجد و آبات فسینبقونکم سرسرنا من الکرکر.

الاسماعیل

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط