26.3 C
Paris
Monday, August 15, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

آیا مریم رجوی در نشست ترامپ و ملک سلمان در ریاض شرکت خواهد کرد؟

همانگونه که پیش از این در خبرها آمده بود؛ چند ماه پیش در ژوییه ۲۰۱۶ ، ترکی الفیصل رئیس اسبق سازمان اطلاعات سعودی در نشست سالانه مجاهدین خلق در پاریس شرکت کرده و در کنار مریم رجوی خواستار سرنگونی حکومت ایران شد.
او علاوه بر مرحوم خواندن مسعود رجوی گفته بود من نیز مانند شما مجاهدین خواستار سرنگونی رژیم ایران هستم!
همچنین او از مریم رجوی رسما دعوت نموده بود تا در آینده نزدیک از عربستان سعودی دیدار نماید.

منابع خبری گوناگون می گویند که گویا زمان آن فرارسیده است. در خبری که از فرماندهان ارشد مجاهدین به بیرون درز کرده، قرار است مریم رجوی یا یکی از نمایندگان ارشد سازمان مجاهدین خلق در نشست روز ۲۱ ماه مه ۲۰۱۷ برابر با ۳۱ اردیبهشت۱۳۹۶، شرکت نماید.
این نشست توسط آمریکا و عربستان سعودی سازماندهی شده است. نشست مورد نظر قرار است با حضور دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، ملک سلمان پادشاه عربستان سعودی و سران ۵۰ کشور از خاور میانه، آفریقا و آسیا برای تحکیم سناریو جنگ با ایران در ریاض پایتخت عربستان سعودی برگزار گردد.

منبع یاد شده تاکید نموده است که علت حضور طولانی مدت مریم رجوی در کشور آلبانی و ملاقات او با سناتور مک کین از جنگ طلبان مشهور آمریکا، هماهنگی در همین رابطه بوده است.

۱۹-۰۵-۲۰۱۷
محمد علوی

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط