3.5 C
Paris
Saturday, January 28, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

آنگلا مرکل؛ مهاجرانی که اجازه اقامت ندارند باید از آلمان بروند

صدراعظم آلمان، روز چهارشنبه در بوندستاگ، پارلمان آلمان، تاکید کرد که دولتش با افزایش تمهیدات و تدابیر امنیتی در کشور، بازگرداندن مهاجرانی را که تقاضای پناهندگی آنها رد شده است تسریع خواهد بخشید.
خانم مرکل گفت؛ شرایط امروز برای همه بسیار بسیار بهتر از یک سال پیش است. یک مشکل بزرگ تسریع و بازگرداندن آنهایی است که اجازه اقامت در کشور ما را ندارند. و شهروندان ما به درستی از ما انتظار دارند که به آنهایی که نیازمند کمک هستند، یاری دهیم و به آنهایی که اجازه اقامت ندارند بگویم که باید آلمان را ترک کنند.
خانم مرکل این سخنان را پس از شکست حزب متبوعش در انتخابات ایالت مِکلنبورگ فورپومرن، که با پیروزی حزب چپ میانه سوسیال دمکرات و حزب راستگرا و ضدمهاجرت «جایگزین برای آلمان» همراه بود بر زبان می راند، چرخش در رویکردی که در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا در مواجه با بحران مهاجران و پناهجویان سرآمد دیگران بوده است.
آنچه خانم صدراعظم را به اتخاذ سیاست های سختگیرانه تر ترغیب می کند موازنه قدرت در بین احزاب و معادلات فعلی در سیاست داخلی آلمان است و نه ظاهراً باورهای شخص وی.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط