14.7 C
Paris
Thursday, March 23, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

لوموند؛ شو آمریکایی برای مجاهدین خلق

 Maryam et Massoud Rajavi se retrouvent à Villepinte - 22 juin 2013 FRANCE

سال ها گذشت،روسای جمهور عوض شدند،اما آنجا در باره ایران یک چیز عوض نشده است،آنها مجاهدین خلق هستند،مخالفان رادیکال در تبعید که خواستار سرنگونی حکومت “آخوندها” در تهران می باشند.

روز شنبه 22 ژوئن آنها در ویلپن پاریس یک تجمع بزرگ را سازماندهی کردند. ده ها هزار نفر از مردم،ایرانیان از سراسر اروپا،همچنین روس ها و لهستانی هایی که راجع به این تجمع چیزی نمی دانند با اتوبوس های رایگان از آلمان آورده شده اند تا مادر جنبش شورای ملی مقاومت ایران را  مورد تشویق قرار دهند.

villepinte_2012_mek_terrorisme_radjavis sect-5 villepinte_2012_mek_terrorisme_radjavis sect-4 villepinte_2012_mek_terrorisme_radjavis sect-3 villepinte_2012_mek_terrorisme_radjavis sect-2 villepinte_2012_mek_terrorisme_radjavis sect-1 villepinte_2012_mek_terrorisme_radjavis sect-6 villepinte_2012_mek_terrorisme_radjavis sect-11 villepinte_2012_mek_terrorisme_radjavis sect-13 villepinte_2012_mek_terrorisme_radjavis sect-8

او انتخاب حسن روحانی به ریاست جمهوری ایران در 14 ژوئن را بطور کامل رد می کند.«این سرگرمی هیچ ربطی به یک انتخاب واقعی و آزاد ندارد. (…).تنها راه حل سرنگونی رژیم آخوندی است.» از نظر مریم رجوی « رئیس جمهور جدید که شعار میانه روی می دهد،سابقه ای طولانی در اجرای قوانین،امنیت و ماشین جنگی بعهده داشته است.» «همه چیز در این باره قبلا گفته شده است.روحانی یک میانه رو نیست. در حکومت ملاها میانه رو وجود ندارد.»

برای مجاهدین خلق،انتخاب آقای روحانی،میانه رو مذهبی 64 ساله خبر بدی است. همانگونه که افراط گری های احمدی نژاد  مورد استفاده مجاهدین برای سرنگونی  قرار می گرفت،جانشین او کسی که در 2 اوت مقر ریاست جمهوری را تحویل میگیرد،قصد تعامل و تعادل را دارد.در انتخابات گذشته علاوه بر مشارکت گسترده،رای 72 درصد از  مردم به ثبت رسید،این مسئله در تضاد آشکار با تجزیه و تحلیل مخالفان رادیکال تهران است که می گویند حکومت در آستانه سقوط است.

hassan_rohani_iran

سورپرایز روحانی آنها را در وضعیت بدی انداخته است، مجاهدین خلق را که در سپتامبر 2012 از لیست سیاه تروریستی آمریکا خارج شدند،و اینک بنظر می رسد جریان پول های سیاه، گله ای از افراد مارک دار و برجسته را به جلسات سازماندهی شده کشانده است.

تعدادی از « نو محافظه کاران »

ظاهرا شنبه در ویلپن ،مجاهدین خلق روی حمایت تعدادی از شخصیت های فرانسوی تکیه کرده اند:میشل آلیوت ماری،اینگرید بتانکورت،کریستین اوکرنت،اما این شو اصالتا آمریکایی است.

روی لیست ها و برگه معرفی ،شما می توانید اسامی 4 ژنرال آمریکایی را مشاهده کنید؛

جیمز جونز،مشاور سابق امنیت ملی باراک اوباما، لوئیس فری ،رئیس سابق اف بی آی،پورتر گاس،رئیس سابق سازمان سیا.چهار تن از نمایندگان  کنگره؛ نیوت گینگریچ،نماینده بسیار محافظه کار و کاندید سابق ریاست جمهوری آمریکا از حزب جمهوریخواه،رودی جولیانی ،شهردار سابق نیویورک که در حقیقت یک نئو محافظه کار سرسخت است.و خوزه لوئیس زاپاترو ،نخست وزیر اسبق اسپانیا نیز وجود دارد.

Antoni Zeinii Li Hemiltonradjavi_terrorisme_iran_france_12

برخی از سخنرانان به آزادی مجاهدین از کمپ لیبرتی تحت محاصره در عراق فراخوان دادند.سایرین نیز به معرفی سازمان مجاهدین به عنوان آلترناتیوی برای رژیم ایران پرداختند. مجاهدین ادعا می کنند که پولی برای دعوت آنها پرداخت نکرده اند.اما به آنهایی که عزیز بوده و بطور منظم در این کنفرانس ها شرکت دارند پول پرداخت می شود.

گزارشی از  کریستف ایاد و لوئیس ایمبرت

لوموند

ترجمه از آریا ایران

در همین رابطه

تلویزیون فرانس۲۴؛سروکله مجاهدین دوباره در ویلپن پیدا شد!

 

روی عکس کلیک کنید و افشاگری تلویزیون فرانس 24 را ببینید
روی عکس کلیک کنید و افشاگری تلویزیون فرانس 24 را ببینید

رادیو فردا؛سفر به پاریس، از جیب سازمان مجاهدین خلق؟

alina

 

 

 

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط