3.2 C
Paris
Tuesday, December 6, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

چرا مریم رجوی و شوهر فراری اش اعتصاب غذا نمی کنند؟

zahra2

نامه خانم زهرا سادات میرباقری کاندیدای پیشین شورای رهبری و جدا شده و منتقد تشکیلات رجوی، و فعال حقوق بشر در مورد اعتصاب غذای ظالمانه برای اعضاء از طرف رهبری سازمان مجاهدین خلق، لازم به توضیح است که طبق آخرین اخبار واصله از تشکیلات آقای علیرضا میرباقری در بنگالی در لیبرتی از طرف تشکیلات زندانی و تحت کنترل و محدودیت شدید است.

استمداد از نهادها بین المللی مدافع حقوق بشر

با تقدیم احترام

متاسفانه آقا و خانم رجوی دست ازخونریزی برنمی دارند . بیش از سه دهه است که جامعه ما ازطریق افکار تروریستی و فرقه گرایانه آقای رجوی دچار خشونت و تروریسم شده است.

بطور خاص در این مرحله سمت و سوی قربانیان این خشونت های فرقه گرایانه به سمت اعضاء خود این سازمان کشیده شده است، زیرا مسعود و مریم رجوی در یک بن بست کامل استراتژیکی، سیاسی و اجتماعی گرفتار شده اند و یک ذره جسارت پذیرش انتقاد و تصحیح اشتباهات اساسی خود را که دو نسل را سوزانده است، ندارند.

حتما شما آگاه هستید و برای همه کارشناسان مسایل سیاسی مثل روز روشن بوده و هست که عراق و صدام حسین و تروریسم و مغزشویی و روش های فرقه گرایانه راه حل مبارزه با رژیم جمهوری اسلامی نیست. این موضوع بعد ازسرنگونی صدام حسین و بن بست آقای رجوی هویدا ترشد.

حتما مطلع هستید که افراد زیادی در درگیری های گروه های تند رو و خشونت طلب عراقی با این فرقه در قرارگاه اشرف داشتند، ۵۲ نفر کشته شده اند. قبلا هم چنین مسائلی پیش آمده است. بدنبال این خونریزی ها رجوی که با خون ارتزاق می کند و با خون نفس می کشد ، خیمه شب بازی جدیدی راه انداخته است تا این خونریزی ها ادامه پیدا کند.

mirbagheri
عکس برادر و خواهران نازنینم علیرضا و کبری و اکرم اسیر در لیبرتی

یکی ازاین خیمه شب بازی ها مجبورکردن افراد به اعتصاب غذا در لیبرتی است. معلوم نیست چرا مریم رجوی خودش اعتصاب غذا نمی کند؟

چرا خواهران من کبری واکرم السادات وبرادرم علیرضا وسایرقربانیانی که در لیبرتی حضور دارند را به اجبار در آن وانفسا مجبور به تحمل گرسنگی و تشنگی کردند؟

من زهرا السادات میرباقری این روش فرقه گرایانه را محکوم می کنم و از مریم رجوی می خواهم پاسخ دهد چرا خود و شوهر فراری اش اعتصاب غذا نمی کنند؟

من مسعود و مریم رجوی را مسئول هرگونه عواقبی می دانم که برای خواهران و برادرم و سایرقربانیان در کمپ لیبرتی عراق پیش بیاید و از نهاد های بین المللی درخواست می کنم که برای نجات این قربانیان تلاش صد افزون بیش از گذشته داشته باشند.

زهرا سادات میرباقری
۱۳٫۰۶٫۲۰۱۳

رونوشت به:
کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل
سازمان حقوق بشر
صلیب سرخ
دفتر یونامی در بغداد

منبع: انجمن زنان ایران

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط