22.7 C
Paris
Tuesday, June 28, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

چرا برنامه های آریا در تلویزیون Mardom.Tv متوقف شد؟

jahangir_shadanlou

چرا برنامه های آریا در تلویزیون Mardom.Tv متوقف شد؟-طی یک و نیم ماه گذشته که هر هفته یک برنامه زنده از تلویزیون مردم تی وی اجرا گردید، تعدادی از افراد جداشده از مجاهدین شرکت فعال داشتندو این موضوع با استقبال گسترده هموطنان همراه بود.

هدف از اجرای این برنامه ها آشنایی با اعضای جداشده ، آگاهی بخشی در مورد مصائب آنان و شناخت هر چه بیشتر محتوای فرقه تروریستی رجوی بود.

به گواهی آمار بینندگان تلویزیون ،آمار نمایش ویدئو در یوتیوب و همچنین انبوهی پیام و نامه که فقط بخش اندکی از آن منعکس گردید،برنامه بسیار موفقی بود که با استقبال گسترده هموطنان در اقصی نقاط جهان مواجه گردید.

با همه این احوال دو دسته از همان ابتدا به لگد زدن مشغول بودند.دسته اول «دشمنان دانا» بودند که تلاش کردند اندک کمک ایرانیان آزاده را میلیونی جلوه داده و از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به خزانه آقای پارسا سربی واریز نمایند که او خود مانع شده و صورت هزینه را از تلویزیون اعلام نمود.و البته جواب این حضرات را باید به اعترافات پاتریک کندی،اد رندل و سایر رفقای جنگ طلب شان احاله نمود که بنا به نوشته واشنگتن تایمز برای هر ده دقیقه سخنرانی در کنار مریم رجوی تا ۱۶۰۰۰۰ دلار رشوه دریافت نموده اند!

اما ضربه مهلک را از «دوستان نادان» دریافت کردیم.همان هایی که با نام ایمیل زدند و گفتند اینهایی که برنامه اجرا می کنند از ما نیستند که زیر پرچم شان بیاییم و فلان و فلان…و همچنین آنهایی که به نام های عاریه ای نوشتند فلانی کلاهبردار است و فلان…!به این دسته باید گفت الحق لاف زنی بیمارگونه فرقه مجاهدین در رگانتان  جاری است و معلوم نیست شما از رجوی جداشده اید یا رجوی از شما؟البته ما به برکت تکنولوژی فهمیدیم چه کسانی،از کدام کشور،کدام شهرو کدام آدرس با اینترنت کدام شماره تلفنی این چرندیات را به آقای سربی ارسال نموده و در میان  برخی ایرانیان آزاده اشاعه داده اند که فعلا با آنها کاری نیست!

به هر روی از ایرانیان آزاده ای که توانستند کمک نقدی ناچیزی نموده تا برنامه ها را در چند جلسه دنبال کنیم سپاسگذاریم.و از  اینکه دقیقا به همین دلیل یعنی نداشتن حداقل هزینه ها دیگر نمی توانیم برنامه را با دیگر جداشدگان و قربانیان فرقه رجوی دنبال کنیم شرمگین!

ذیلا نمونه ای از سند هزینه یک برنامه اجرا شده را که به جز هزینه های جانبی از طریق کارت بانکی پرداخت شده به اطلاع عموم می رسانیم تا در برابر کمک های مردمی که دریافت نموده ایم شفاف سازی نماییم.

 

برای آگاهی هموطنان

فاکتور پرداختی یک برنامه ۲ ساعته به تلویزیون مردم تی وی

بجز هزینه تبلیغات و سرویس های جانبی

قسمت های حذف شده اطلاعات شخصی است 

De : “service@paypal.fr” <service@paypal.fr>
À : …>
Envoyé le : ….
Objet :
 Votre paiement effectué en faveur de Mardom TV

۱۱ … CET N° de reçu : ….

Bonjour …..,
Vous avez envoyé un paiement de $250,00 USD à Mardom TV.
Ce débit apparaîtra sur votre relevé de carte en tant que paiement en faveur de PAYPAL *MARDOM TV.
Informations sur le marchand
Mardom TV
info@mardomtv.com
http://www.mardomtv.com
……
Instructions à l’attention du marchand
Aucune
Informations sur la livraison
….
….
….

….Mode de livraison Non indiqué

Description

Prix unitaire

Qté

Montant

Services

$۲۵۰,۰۰ USD

۱

$۲۵۰,۰۰ USD

Total :

$۲۵۰,۰۰ USD

Vers un montant de :

$۲۵۰,۰۰ USD

Nº de reçu : ….
Veuillez conserver ce numéro de reçu pour référence ultérieure. Vous en aurez besoin si vous contactez le Service clientèle de Mardom TV ou de PayPal.

Utilisez PayPal la prochaine fois !

Il semble que vous possédiez déjà un compte PayPal.

Lors de vos achats en ligne, il est plus rapide et facile de payer avec PayPal. Vos informations financières sont sécurisées et ne sont jamais communiquées aux marchands lorsque vous payez.

Vous avez des questions ? Accédez à l’Aide à l’adresse : https://www.paypal.com/fr/help.

Nous vous remercions d’utiliser PayPal, la solution de paiement et de réception de paiement en ligne la plus simple et la plus sécurisée.

Veuillez ne pas répondre à cet email. Cette boîte aux lettres n’est pas consultée et vous ne recevrez aucune réponse.

Copyright © ۱۹۹۹-۲۰۱۲ PayPal. Tous droits réservés.

PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A.
Société en Commandite par Actions
Siège social : 5ème étage 22-24 Boulevard Royal L-2449, Luxembourg
RCS Luxembourg B 118 349

Email PayPal n° ….

به امید بهروزی و آینده ای بهتر

۱۲ دسامبر ۲۰۱۲

جهانگیر شادانلو

انجمن آریا

تعدادی از برنامه های اجرا شده

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط