پاسخ وقیحانه باند تبهکار رجوی به درخواست ملاقات امیر وفا یغمایی با مادرش و سایر خانواده ها

روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، تلویزیون باند تبهکار رجوی با فراهم کردن یک بازار شام تلویزیونی با شرکت محمد سید المحدثین و تعدادی دیگر به درخواست ملاقات امیر وفا یغمایی با مادرش اکرم حبیب خانی، و خانواده های در انتظار مجاهدین در داخل ایران پاسخ داد.
اکرم حبیب خانی مادر امیر وفا یغمایی، ضمن مزدور خواندن پسرش امیر و همسر سابق آقای اسماعیل وفا یغمایی گفت:
برای فرزند ناخلف متن نوشتند که همان حرف های سپاه پاسداران و اطلاعات ولایت فقیه علیه مجاهدین و مقاومت، بر علیه رهبری پاکباز این جنبش خونین در پوش خانواده بگوید

اگر به فیلم این برنامه توجه شود ملاحظه خواهید نمود که اکرم حبیب خانی از متنی که در روبرویش قرار داده شده می خواند. از طرفی اجرای این برنامه چند روز پس از درخواست ملاقات امیر با مادرش و همینطور خانواده های ایرانی، نشان می دهد که مسعود و مریم رجوی پشت این برنامه بوده اند تا با وصل همه افراد با ارگان های حکومت، به درخواست حق طلبانه آنان پاسخ منفی بدهند. این شگرد همیشگی باند تبهکار رجوی بوده و از سال ها قبل با همین شیوه خانواده ها و منتقدین خود را از مسیر دادخواهی و ملاقات خارج نموده است.

برنامه ضد انسانی و ضد خانواده باند رجوی یک بار دیگر نشان داد، افرادی مانند اکرم حبیب خانی و سایر مادرانی که در زندان اشرف ۳ حضور دارند، ارزشی برای مجاهدین نداشته و از آنان بعنوان ابزار قدرت طلبی رجوی استفاده شده است. وگرنه کجاست آن عاطفه مادری که فرزند خود را فرزند ناخلف و مزدور بخواند و او را به دم تیغ فحاشی و ترور اخلاقی سازمان مجاهدین خلق بسپارد!
خانم اکرم حبیب خانی که با روخوانی از متن کنار دوربین، فرزندش امیر و سایر خانواده ها را مورد تاخت و تاز قرار می دهد، بنظر می رسد به اجبار روی آن صندلی نشسته تا خانواده خود را مورد توهین قرار دهد…

محمد سید المحدثین و اکرم حبیب خانی در بازار تلویزیونی علیه خانواده های مجاهدین

با اینحال ظاهرا رجوی صدای خانواده ها را این بار با فرستادن محمد سید المحدثین به صحنه بازار شام تلویزیونی بطور جدی شنیده است.
اما با دنائت تمام و با قلب وقایع، ارزش های خانوادگی را برای هزارمین بار زیر پا لگد مال نموده و انسانیت را ذبح کرده است.
آیا درخواست خانواده ها برای ملاقات با فرزندان خود در زندان اشرف ۳ اینقدر باند تبهکار رجوی و ستون های یک فرقه تبهکار را به لرزه درآورده است؟

کجای این خانواده ها که خواهان ملاقات با فرزندان خود در زندان اشرف ۳-آلبانی هستند، به مزدور و اطلاعاتی می خورد؟

برخورد ضد انسانی رجوی با خانواده ها در برنامه زنده تلویزیونی، یک بار دیگر نشان داد که این فرقه تبهکار رجوی بویی از انسانیت نبرده و هرگز به فکر حل و فصل مسائل و مشکلات خانواده هایی که ده ها سال است فرزندانشان را ندیده اند نمی باشد.

تصاویری از امیر وفا یغمایی با مادرش اکرم حبیب خانی و مریم رجوی

فیلم درخواست ملاقات امیر وفا یغمایی با مادرش اکرم حبیب خوانی

جواد فیروزمند – دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ – ۱۱ می ۲۰۲۰