6.4 C
Paris
Wednesday, February 1, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

پاسخ مجاهدین به نگرانی یک فرزند و یک پدر!

Atefeh_Eghbal

روزگار وقیحی است نازنین!

پاسخ مجاهدین به نگرانی یک فرزند و یک پدر!

مجاهدین عاقبت به سئوال اسماعیل وفا یغمایی در مورد سرنوشت همسر سابق و مادر فرزندش جواب دادند! تیتر و متن را بخوانید و از این جواب ایدئولوژیک لذت ببرید!

این همان سازمانی است که روزی اطلاعیه هایش برای افشاگری جنایات رژیم جمهوری اسلامی و یا برای اعلام عملیات هایش بر علیه اهداف رژیم بود. امروز اطلاعیه هایی که بر سر در سایت های رسمی مجاهدین بصورت دائمی نصب شده. اطلاعیه بر علیه اعضای پیشین خودش بجرم سئوالات آنها می باشد!

در این باصطلاح اطلاعیه همه گونه تهمت و افترا زده شده ولی به یک سئوال ساده اسماعیل وفا یغمایی پاسخی داده نشده. براستی آیا اکرم حبیب خانی زنده است؟

اگر زنده است چرا در این اطلاعیه بلند بالا بعد از تهمت ها و ناسزاها یک کلمه در رابطه با زنده بودن او اطلاع رسانی نمیشود؟ چرا به سنت ناپسند مجاهدین خود اکرم حبیب خانی به صحنه نمی آید تا در رابطه با اسماعیل وفا یغمایی یعنی همسر طلاق داده اش در جریان انقلاب ایدئولوژیک کشفیات جدیدی از مزدوری و …. بنویسد.شاید هم کامپیوتر نویسندگان اینگونه نامه ها خراب شده و مهمتر از آن رهبران متوجه شده اند که دیگر کسی برای این گونه نامه ها تره هم خرد نمی کند!

576681_10201301375801643_1283376456_n

“امیر وفا یغمایی” که در 14 سالگی به همراه بسیاری کودک و نوجوان دیگر برای آموزش نظامی به عراق برده شد. به بهانه اینکه چون خاتمی آمده پس چند ماه بیشتر به سرنگونی رژیم نمانده! از سرنوشت مادرش خبری ندارد و نگران اوست. پدرش اسماعیل یغمایی قبل از اینکه این مطلب را علنی در دنیای مجازی منتشر کند. سعی کرده که خبری بگیرد تا کار به نوشتن نکشد ولی چون این تلاشها بی نتیجه بوده دست به قلم برده است. امروز این جواب مجاهدین به سئوال و نگرانی یک فرزند و یک پدر است! روزگار وقیحی است نازنین!


عاطفه اقبال – 1 ژوئن 2013 

اطلاعیه مجاهدین :
« مرگهاي مشكوك » در درون مجاهدين، ادعاي خلص اطلاعات بدنام آخوندهاست 

اسماعيل يغمايي يك عضو نادم پيشين مجاهدين بر اساس يك خبر موهوم و ساخته و پرداخته اطلاعات آخوندي نوشته است: « آيا خانم اكرم حبيب خاني زنده است يا مرده است، يا خودكشي كرده، يا به مرگي مشكوك مثل خيلي از مرگ هاي مشكوك درگذشته است؟».

لجن پراكني رذيلانه دربارة «مرگهاي مشكوك» در درون مجاهدين براي خوشامد رژيم منفور ولايت فقيه در بحران مرگباري كه در آن دست و پا مي زند، يك خودفروشي آشكار سياسي و يك ادعاي تكراري و خلّص از سوي اطلاعات بدنام آخوندهاست. منشأ اين ادعا، چه بسا برادر وي در انجمن نجاست اطلاعات آخوندهاست كه نامه نگاري ها و سوابق طولاني در جذب نامبرده دارد. 
مأموران اطلاعات و انجمن هاي نجاست، به مدت 677 روز با 300 بلندگو در اطراف اشرف مشابه همين دعاوي را دربارة بسياري از مجاهدين تكرار كرده اند و همگان از آن مطلعند. پرونده قطور 17 ژوئن كه سرانجام مُهر ياوه و ابطال خورد، مملو از شهادت هاي دروغين و همچنين لجن پراكني در همين خصوص از جانب مزدوراني مانند خدابنده و سينگلتون و سبحاني تحت عنوان اعضاء و هواداران سابق مجاهدين است.
از اين پيشتر، روانشاد استاد بهرام عاليوندي، عضو شوراي ملي مقاومت در خاطرات خود كه از سيماي آزادي پخش شده است فاش كرد كه ماموران اطلاعات نيمه شب خبر قتل فرزندان مجاهدش در اشرف را به او دادند.

كميسيون امنيت و ضد تروريسم 
شوراي ملي مقاومت ايران
11 خرداد 1392

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط