9.1 C
Paris
Wednesday, February 1, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

پادگان اشرف را به دانشگاه و موزه قربانیان تروریسم اختصاص دهید!

سرهنگ «غالب عطیه» سخنگوی پلیس استان دیالی در مصاحبه با یکی از خبرگزاری های عراق گفته است تا سه هفته دیگر پادگان اشرف بطور کامل تخلیه خواهد شد.

او در باره آینده پادگان اشرف گفته است؛ ” پیشنهاد شده پس از تخلیه این مکان و به دلیل موقعیت جغرافیایی مهم آن، مقر فرماندهی عملیات دجله که شامل فرماندهی استان های دیالی و کرکوک می‌شود در این پادگان استقرار یابد.”

بنا به گزارش افراد جداشده،پادگان اشرف به مدت 26 سال یعنی از سال 1365 تا کنون،اصلی ترین مقر فرقه رجوی در عراق بوده و رخدادهای تروریستی بسیار زیادی در عراق و ایران از آن مکان هدایت و فرماندهی گردیده است.

باید گفت که حکومت عراق مستقل است و در اداره آب و خاک خود اختیار کامل دارد،اما؛

بر اساس اسناد بجا مانده از جداشدگان و سازمان امنیت صدام حسین،پادگان اشرف مجموعه ای از اخبار و اطلاعات تروریسم،جنگ،خشونت،خیانت،انحراف،… و ساختار حیات یک فرقه خطرناک بین المللی را در ارتباط با ترد شدگان مردم ایران و عراق در سینه خود حبس نموده است.چنین مکانی می تواند مورد توجه کارشناسان قرار گرفته و عبرت آموز نسل های آینده باشد.

بنابر این اختصاص چنین مکانی به یکان های نظامی،نابودی اماکن بجا مانده را رقم خواهد زد.کسانیکه می توانند و امکان ارتباط با دولت عراق را دارند،پیشنهاد دهند و از دولت عراق بخواهند؛ قلعه رجوی را به دانشگاه و موزه قربانیان تروریسم اختصاص دهند!

9 سپتامبر 2012

محمد علوی 

عکس هوایی از پادگان اشرف 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط