15.1 C
Paris
Tuesday, May 30, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

همه غیر از مجاهدین و هوادارانشان، مزدور وزارت اطلاعات هستند!؟

Atefeh_Eghbal

شورای ملی مقاومت عاقبت در رابطه با استعفای آقایان کریم قصیم و محمدرضا روحانی اطلاعیه ای منتشر کرد. اینبار اما با اسامی تمامی اعضای غالبا مجاهد شورا. البته امیدوارم که با انتشار این اسامی جان آنها !! را به خطر نیانداخته باشد!

ولی نباید از این تهمت های بیهوده زد. صاحب این جانها همانطور که بارها گفته شده رهبری مجاهدین است و خودش هر کاری می تواند با آن بکند.

فقط دیگران حتی اگر اسامی زخمی های یک حمله موشکی و یا انتقالی ها به آلبانی را منتشر کنند مشکوک به ارتباط با وزارات اطلاعات می شوند. اطلاعیه کذایی! همراه با اسامی کذایی! را ببینید.

البته بزغم آنها همه غیر از مجاهدین و هوادارانشان مزدور وزارت اطلاعات هستند و همه به مجاهدین در شرایطی که البته همیشه حساس است!! خیانت کرده اند!!

در این اطلاعیه مثل همیشه بر روی شرایط حساس تاکید شده اما اینبار شرایط حساس : انتخابات رژیم که معلوم نیست چه ربطی به ما دارد!؟ و جان ساکنان اشرف و لیبرتی!! البته از نگه داشتن آنها در عراق در شرایطی خطرناک سخنی به میان نمی آید! و دست آخر در خطر انداختن جان مسعود رجوی،است!!

حالا چطور استعفای دو عضو شورا، تقاضای کمک اسماعیل یغمایی برای یافتن یک خبر از مادر فرزندش در عراق، و سئوالات ایرج مصداقی توانسته اینهمه ضربه بزند خدا داند!!

ولی انصافا من یکی نفهمیدم طرح این سئولات و استعفای دو عضو شورا و پیگیری زنده بودن یک مادر چگونه جان رهبر مجاهدین را به خطر انداخته است!؟

یکی نیست بپرسد که همه مامور وزرات اطلاعات! قبول! اما پاسخ به سئوالات از طرف شما چی شد!؟ ولی خدا را شکر اینبار به کمپین بند نکرده اند. احتمالا آنرا به رسمیت شناخته اند.

متاسفانه گویا جمهوری اسلامی و اپوزیسیونش هر دو با هم در مسیر غرق شدن در بحرانهای داخلی بعد از سی و پنج سال به هم رسیده اند. یک به یک…خدا آخر و عاقبت این مبارزه را به خیر کند! این شما و این اطلاعیه شورای مجاهدین!

این مطلب بدون تیتر بود-تیتر از آریا ایران

عاطفه اقبال – 9 ژوئن 2013

فراخوان مستقل  برای خروج انسانی ساکنین لیبرتی از عراق

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط