5 C
Paris
Friday, January 27, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

همبستری مسعود رجوی با اعضای شورای رهبری مجاهدین، موضوع داغ تلویزیون Mardom.Tv

بر اساس برنامه از قبل اعلام شده،روز چهارشنبه 28 نوامبر 2012 برابر با 8 آذرماه 1391،دو تن از اعضای سابق شورای رهبری سازمان مجاهدین خلق خانم ها بتول سلطانی و زهرا میر باقری اقدام به افشاگری حیرت انگیزی در تلویزیون Mardom.Tv نمودند.

خانم بتول سلطانی که از پادگان اشرف فرار کرده و هم اینک در اروپا زندگی می کند ضمن تشریح بیوگرافی  خود برای اولین بار افشا نمود که به همراه سایر زنان شورای رهبری مجاهدین به عقد مسعود رجوی در آمده و با رهبر عقیدتی مجاهدین خلق همبستر شده است.

خانم زهرا سادات میر باقری نیز که هم اکنون برادر و خواهرش در کمپ لیبرتی عراق ساکن است، در سال 2006 میلادی از پادگان اشرف فرار کرده است.او برای اولین بار در باره سرگذشت غم انگیز خود و خارج ساختن رحم بیش از 100 زن شورای رهبری مجاهدین در پادگان اشرف پرده برداشت.او که به دلیل کمبود وقت نتوانست مطالب خود را تکمیل نماید، از اسنادی در باره مجاهدین خلق صحبت کرد که در آینده نزدیک قصد افشا و انتشار آنان را دارد.

آقای جهانگیر شادانلو نیز ضمن پاسخ به برخی مسائل، فیلمی را پخش و ترجمه نمود که توسط خبرنگار تلویزیون فرانس 24 از میتینگ مریم رجوی در پاریس تهیه شده و در آن فیلم نشان می دهد که چگونه و با چه هزینه ای چندین هزار گردشگر و دانشجوی لهستانی به جلسات مریم رجوی گسیل شده و مجاهدین خلق آنها را در تلویزیون و نشریات خود بعنوان ایرانیان ساکن اروپا تبلیغ نموده اند.

این برنامه زنده که به مدت 2 ساعت از تلویزیون Mardom.Tv و با مدیرت آقای پارسا سربی اجرا شده بود،سئوالات بسیاری را پیش روی رهبری،فرماندهان،اعضا و هواداران مجاهدین خلق از یک طرف و افکار عمومی ایرانیان در طرف دیگر مطرح ساخته است.

آقای پارسا سربی مدیر تلویزیون Mardom.Tv با اینکه از این افشاگری ها بعنوان یک اتهام بزرگ علیه مجاهدین یاد نمود،برای روشن شدن اذهان عمومی، از مجاهدین و رهبرانشان خواست که به مسائل مطرح شده از طرف افراد جداشده و بخصوص زنان شورای رهبری پاسخ بدهند.او از مسعود رجوی خواست که راجع به اتهامات مطرح شده در باره همبستری او با زنان شورای رهبری مجاهدین و خارج ساختن رحم زنان در پادگان  اشرف و عراق پاسخگو باشد!

لازم به یادآوری است این برنامه ها که از هفته گذشته شروع شده،همچنان ادامه داشته و روز چهارشنبه هفته آینده نیز تعدادی از اعضای جداشده شرکت خواهند داشت.

ویدئوی کامل برنامه روز 28 نوامبر 2012 

28 نوامبر 2012

آریا ایران

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط