3.2 C
Paris
Tuesday, December 6, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

مسئولیت قانونی سایت های مجاهدین در قبال انتشار اتهامات بدون سند

Atefeh_Eghbal

سایت “همبستگی ملی” یا “تفرقه ملی” 
عاطفه اقبال

امروز در سایت “همبستگی ملی” که متاسفانه مدتها است تبدیل یه ” تفرقه ملی” شده. مطلبی بسیار طولانی از “محمد علی شیخی” معروف به “امیر شیخی” نشر داده شده است با تیتر : ” توطئه سیاسی و خط نابودی مقاومت و رهبری آن” !!  لازم به توضیح است که این استاد سابق معمولا سالی یکبار در اول ماه مهر از کار ساختمانی که در حومه پاریس براه انداخته، دست می کشد و یک مطلب  سفارشی به دبیرخانه شورا فرستاده  و در آن  فرمان قیام دانشجویان!! را از راه دور صادر میکند! البته نمیدانم ایشان هنوز دچار این توهم است که  دانشجویان دانشگاه های ایران فقط منتظر پیام او برای قیام نشسته اند!! یا فقط بنا به تلفن های مکرر دبیرشورا، بناچار این فرمان سالانه را صادر میکند!؟ چون تا جایی که میدانم  کار بساز و بفروشی، فرصتی برای این آقا  باقی نمیگذارد!

inter-jud

تنها مبارزه  ” شیخی ” مانند بسیاری دیگر، کنار ” سفره شورا”،  انتشار  گاه بگاه مقالات این چنینی می باشد! البته باید شرکت در شام و ناهارهای اور با عیال و بچه ها و داماد و نوه را نیز به لیست مبارزات ایشان و خانواده افزود… کافیست  نگاهی به عکس های متعدد در صفحه فیس بوک دختر ارشد او بیندازیم تا مشخص شود که ماشاء الله همه اهل خانواده به شکل بلوند گونه ای اهل مبارزه هستند! خدا را شکر که بالاخره  دختر خانم ایشان هم با آن سوابق مشعشع! به همت مجاهدین! تبدیل به یک اشرف نشان! واقعی در دنیای مجازی شد! خدا این خانواده را برای شورای ملی مقاومت، مجاهدین و اشرف نشانهای خارجه نشین! که از راه دور ” حاضر حاضر ” میگویند، حفظ کند.

و اما! من تا کنون سیاستم بر عدم پاسخگویی به اینگونه مطالب بوده. چون بخوبی میدانم، سرمنشا این نوشته ها کجا است و توسط چه کسانی دیکته میشود. چنین نوشته هایی تداعی بن بست کنونی است که متاسفانه مجاهدین  در آن گرفتار آمده اند. به صحنه آوردن هر کس و ناکسی بر علیه  منتقدین  نیز گره از مشکلات مجاهدین باز نخواهد کرد .

به امثال شیخی ها پیشنهاد میکنم بجای این مقالات سفارشی قدم رنجه کنند و با اهل خانواده یک اعتصاب غذای حداقل چند روزه برای آزادی این هفت تن از زندان عراق براه بیندازند تا بتوان اندکی ایشان را جدی گرفت.

بنابراین غرض از پاسخ این است که به مجاهدین بگویم نوشته های امثال شیخی  به مثابه یک شخص برای من پشیزی ارزش ندارد. اما با توجه به اینکه  :

  • – محمد علی(امیر) شیخی عضو و مسئول کمیسیون دانشگاه های شورای ملی مقاومت! میباشد و در فرانسه زندگی میکند.
  • – مطلب او در سایت همبستگی درج یافته که یکی از ارگانهای رسمی مجاهدین است و از مقر خانم رجوی یعنی اورسورآز تائید و منتشر میشود.
  • – و اینکه دختر خانم ایشان ” مریم جوشقانی- شیخی ” نیز در حومه پاریس به کار شریف، تکثیر هرزنوشته ها و عکس های توهین آمیز به من و خواهرم و دیگر منتقدین اشتغال دارد.

بنابراین مسئولیت حقوقی و قانونی این نوشته ها و عکس ها را مشخصا به مجاهدین یادآوری میکنم.  بارها گفته ام که من خواهان درگیری با مجاهدین نیستم. و فقط برای نجات جان ساکنان لیبرتی تلاش می کنم. ولی مایلم تاکید کنم که در رابطه با انعکاس چنین نوشته ها و عکس هایی، من و خواهرم عفت اقبال حق هر گونه اقدام قانونی را چه در رابطه با “نگارنده اینگونه مطالب” و ”  چه  در رابطه با “سایتی” که این مطالب را منتشر میکند، برای خود محفوظ می دانیم.  فکر میکنم که این مسئله شامل دیگر کسانی که در فرانسه زندگی میکنند، مانند آقایان : یغمایی، روحانی، ایزدپناه  نیز میشود.

 

عاطفه اقبال – 28 سپتامبر 2013

منبع:پژواک ایران

 

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط