21.4 C
Paris
Thursday, September 28, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

قاچاق 80 تلفن هوشمند به پادگان اشرف

Ashraf_Camp0.jpeg

خبرگزاری های عراقی طی گفتگویی با فرماندار شهرستان “الخاصل”،از کشف 80 دستگاه گوشی تلفن هوشمند که بین محموله مواد غذایی ارسالی به پادگان اشرف جاسازی شده بود خبر دادند.در این محموله قاچاق علاوه بر 80 تلفن هوشمند،80 سیم کارت عربی و 250 سیم کارت اروپایی نیز کشف و ضبط شده است.

عدی الخدران در یک گفتگوی خبری با مطبوعات عراقی گفت: نیروهای امنیتی عراقی در بازرسی های خود از یک محموله مواد غذایی ارسالی به پادگان اشرف که توسط یک شرکت پیمانکار عربی تأمین می شود این تعداد از تلفن های پیشرفته را کشف کردند.

الخدران جاسازی محموله مخابراتی پیشرفته بین مواد غذایی را دلیلی بر تلاش برای استفاده غیر قانونی از آنها دانست و گفت: همه این دستگاه ها جدید و پیشرفته بودند و شیوه جاسازی آنها نیز دلیلی بر تلاش برای استفاده مشکوک و غیرمشروع از آنها بوده است.

مقامات قانونی در این باره گفته اند آنها پیش ازاین درخواست های مشابهی داشته اند که تامین شده اند.اما هنوز مشخص نیست چرا مجاهدین از طریق یک پیمانکار عراقی در صدد قاچاق مخفیانه تلفن به داخل پادگان اشرف بوده اند.فرماندار خالص در این باره از دولت عراق خواسته است تا تحقیقات خود را درخصوص این موضوع آغاز  کند.

علی رغم تخلیه پادگان اشرف از اعضای گروه تروریستی مجاهدین خلق، هنوز بیش از یکصد تن از آنان در این پادگان به سر می برند.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط