3.2 C
Paris
Tuesday, December 6, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

فیلم بازی رهبران مجاهدین بجای یک جواب ساده !

camp_liberty_terrorism_pmoi_mek

درحاشیه ماجرای اکرم حیبب خانی همسر سابق اقای وفا یغمایی و عکس العمل مجاهدین

فیلم بازی رهبران مجاهدین بجای یک جواب ساده !

چند روزی از سوال ساده وفا یغمایی شاعر سابق “مقاومت “رجوی میگذرد . او با نگرانی فرزندش از شنیدن یک خبر تسلیت از طرف نزدیکان به مجاهدین به پسر خود نگران شده و در پی خبری کوتاه از وضعیت همسرسابق خود و مادر فرزندش بنام امیر را دارد واز مجاهدین پس از مدتی سوالات پنهانی ، علنا درخواست کرده است که یک جواب ساده از وضعیت خانم اکرم حبیت خانی به خانواده وی و فرزندش بدهند. ابتدا مجاهدین تمامی چماق کشان ریز ودرشت خود را مانند گذشته به صف نمودند تا در مقابل این سوال ساده که یک خبری کوتاه به ما بدهید که آیا اکرم مادر فرزندم امیر زنده است یانه ؟ به انواع واقسام فحاشی ، شانتاژ و آنچه تاکنون در مقابل منتقدین ومخالفین وجدا شدگان مجاهدین مرسوم بوده است را علیه آقای یغمایی انجام بدهند. و بعد خود مجاهدین با یک توهین نامه دیگر به وفا یغمایی با امضا “کمیسون امنیت وضد تروریسم ” -بخوان ساواک رجوی – شواری کذایی خود وارد صحنه شد و علت امضای اطلاعیه مجاهدین با “کمیسیون ضدتروریسم “هم مشخص است چون میخواستند که به این حق و سوال ساده خا نواده یکی ازاعضای خودشان که امکان رسانه ای داشت ونیز از معروفیت کامل هم در بین نیروها وهواداران برخوردار بود ، را امنیتی کنند ورنگ ولعاب اطلاعاتی بدهند.

در دومین قدم “کمیسیون قضایی ” شورای کذایی که از ابزارهای رجوی هستند وارد میدان شد و با کبری صغرا چیدن وپر حرفی و فاکت های متفاوت که “مرگ های مشکوک ، خود کشی و….”دست ساخت وزارت اطلاعات است بالاخره جواب ساده را نداد که بالاخره همسر سابق آقای وفا یغمایی و مادر فرزندش امیر زنده میباشد ویا خیر ؟

Is-akram_habib-khani-alive1

البته بقول خود آقای یغمایی در جواب یکی از دوستان سابق خود که اکنون چماق کش رجوی در مقابل دوست قدیمی خود یغمایی شده است: درواقع رجوی برخلاف همیشه که طرف مقابل را میاورد که فحاشی و ناسزا بگوید این بار این عمل را انجام نداده است -نقل به مضمون ، مانند برای مقابله با خانم عاطفه اقبال برادرش محمد اقبال را اوردکه به او توهین کند واطلاعاتی بگوید و”ما ما چه “بگوید . برای آقای مازیار ایزد پناه ، کامران ایزده پناه را شا خ کرد که علیه برادرش مازیار موضع بگیرد ولی این بار رجوی همسر سابق آقای یغمایی را وارد بازی همیشگی اش نکرده است . یا اینکه شگرد جدید رجوی میباشند که مانند رژیم بازی کند و روزی او را رو کندویا واقعا او را سربه نیست کرده اند ویا خود کشی داده اند، وگرنه اگر به مرگ طبیعی خانم اکرم همسر سابق ایشان فوت کرده باشد که نیاز به پنهان کاری نیست . پس دقیقا نگرانی امیر فرزند آقای یغمایی و خود آقای یغمایی در باره همسر سابق ومادر امیر درست وقابل فهم است .

رجوی واقعا چرا این همه بالا وپایین میپرد ؟چه چیزی را برای پنهان کردن دارد ؟ چرا فرار به چلو میکند و دهها فاکتهای تکراری گذشته را تلنبار میکند چرا علاوه بر ماشین چماقداران فیس بوکی خود ، خود نیز پشت سرهم اطلاعیه میدهد ؟ چرا یک جواب ساده وحتی قبل از اینکه اقای یغمایی این موضوع را علنی کند به اوندادند ومطمئن هستم که اگر جوابی به او میدادند او این موضوع را علنی نمیکرد مگر اینکه البته به مرگ غیر طبیعی جان داده باشد.

البته امید است که همسر سابق آقای یغمایی به سلامت باشد وروزی خبری سلامتی ایشان به امیر و اقای یغمایی برسد. ولی رفتار ضد انسانی رهبران مجاهدین یک بار دیگر درمقابل جهانیان عیان شد. و در این مورد باید واقعا گفت که مجاهدین چیزی برای پنهان کردن دارند وگرنه چرا اولا جواب نمیدهند و مجاهدین بر خلاف همیشه -البته اگر کلک نباشد- چرا همسر سابق آقای یغمایی را مانند موارد دیگر به جوابگویی وارد میدان نکرده اند که از روشهای همیشگی مجاهدین بوده است ؟

ساسان

منبع؛فراخوان مستقل برای خروج انسانی ساکنین لیبرتی از عراق

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط