3.2 C
Paris
Tuesday, December 6, 2022

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

عاطفه اقبال؛اوج سقوط یک انسان که بازیچه دست یک سازمان می شود

Atefeh_Eghbal

دوستان با سلام، پیشنهاد میکنم که نوشته شیرین نریمان زندانی سیاسی سابق که مدتی نیز با من در زندان اوین بود را در مورد من و خانواده ام در سایت همبستگی ملی به دقت بخوانید و به اوج سقوط یک انسان که بازیچه دست یک سازمان می شود، پی ببرید.

لازم به توضیح است که شیرین نریمان سالهاست که درخواست ورود به شورای ملی مقاومت را داده و همیشه به او پاسخ داده اند که چون امکان جمع شدن اکثریت اعضای شورا برای تصویب اعضای جدید وجود ندارد نمیتوانند به درخواست او پاسخ مثبت دهند. این جوابی است که البته شورا به کسانی که می خواهد از سر باز کند می دهد.

در شرایط فعلی مرحله موضع گیری علیه منتقدین و سر سپاری یکی از مراحل آخر ورود به شورا برای پر کردن جای اعضای مستعفی شورا می باشد. البته پر کردن جای افراد پایه ای مثل روحانی و قصیم که مسئولیت دو کمیسیون شورا را به عهده داشته اند دیگر امکان پذیر نیست. و اینرا مجاهدین بخوبی می دانند. من به این نوشته که میدانم قبل از اینکه نوشته ی این خانم باشد گفته های آقای محسن رضایی و مهدی ابریشمچی است پاسخ خواهم داد. چون بقدری با عجله نوشته شده – احتمالا برای اینکه جایگاه شورا که در حال تقسیم شدن است از دست نرود!!_ که دروغ های بیشمار آنرا با تاریخ و سند می شود نشان داد.

در نوشته ام به تمامی موارد این نوشته اشاره خواهم کرد تا مشخص شود کسانی که تنها دغدغه زندگیشان از زمانی که از زندان آزاد شده اند تا به امروز مانیکور کردن ناخن هایشان بوده است. چگونه امروز با وعده و وعید بازیچه میشوند و با چه هدفی برای تهمت زدن به دیگران به کار گرفته شده اند.. من نه به شیرین نریمان ها بلکه به مجاهدینی که زندگی و جوانیمان را به پایشان گذاشتیم، می گویم متاسفم که در دروغ گویی و توجیهات سیاسی شبیه به خمینی شده اید. متاسفم که هواداران دست چندمتان را نیز برای تهمت زدن علیه دیگران به کار می گیرید. فقط امیدوارم که بعد از اینهمه استفاده از آنها، مزه گندم ری شورای ملی مجاهدین را که سالهاست در حسرت آن مانده اند، به آنها بچشانید. تا بتوانند با لباس های مارک دار و ناخنهای مانیکور شده در آن به مثابه یک میهمانی و نه یک جلسه سیاسی شرکت کنند!

چون خوب میدانید که من عطای عضویت در شورای مرکزی مجاهدین و بسیاری القاب دهن پر کن دیگر را برای دفاع از آزادی بیان به لقایش بخشیده ام. متاسفم که در جنگتان با خمینی به او رسیده و شبیه او شده اید! وگرنه شیرین نریمان ها مهره ای بیش در دست شما نیستند! و البته این نکته فراموش نشود که بخوبی میدانم این نوشته با دروغ گویی کم سابقه ای که در آن بکار گرفته شده برای این است که من پاسخی شتابزده و با عصبانیت بدهم و دست شما برای اطلاعیه دادن! علیه من نیز باز کند.

چون گویا تا بحال نه مجاهدین و نه شورا با همه جستجوهای شبانه روزی در صفحه فیس بوک من نتوانسته اند حرف دندان گیری بر علیه من پیدا کرده و با اطلاعیه ای مانند همان که علیه دیگران داده اند، به اتهام های واهی رو بیاورند. بقول دوستی میگفت پوست خربزه زیر پای یغمایی انداختند تا اطلاعیه علیه اش بدهند و اینبار نوبت تو است!

همانطور که به او گفتم، به مجاهدین هم میگویم این پوست خربزه ها نهایتا به زیر پای خودتان می افتد. در نامه ای به شما نوشته بودم . در این زمین – اتهام و دروغ – بازی نکنید لیز خواهید خورد. فکر کنم امروز بخوبی معنی آن سخن را دریافته اید.

حالا بفرمائید بر علیه من هم اطلاعیه رسمی بدهید. خواهش میکنم بفرمائید. از طرف کمیسیون قضایی شورا هم بدهید! از طرف کمیسیون ضد تروریسم! و امنیت هم بدهید! راستی به نظر من بهتر است یک کمیسیون انگ و تهمت و لجن پراکنی درست کنید. برای ریاست آن باور کنید نفر کم نخواهید آورد!

عاطفه اقبال – 15 ژوئن 2013

منبع؛فراخوان مستقل  برای خروج انسانی ساکنین لیبرتی از عراق

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط