12.1 C
Paris
Thursday, March 23, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

رفع و رجوع شکست استراتژی با شیادی و خیمه شب بازی

تاریخ آخرین سر رسید سرنگونی هم به اتمام رسید و رهبری فرقۀ رجوی مات و حیران که دیگر با چه بامبولی اسیران زندان اشرف سه در آلبانی و اندک هواداران فرتوتش را در خارجه فریب دهد؟! 

این فرقه برای رفع و رجوع این رسوایی یک بچه مرشد بنام بهزاد نظیری را که آفتابه دار محمد محدثین است به کال کنفرانس فرستاد که از قول اربابش شروع به وراجی کرد که باید همیشه کف خیابان باشیم تا از قافله عقب نمانیم و میوه را بچینم و همه را دعوت کرد که هشت فوریه در پاریس حضور پیدا کنند و  علم و کتلی بچرخانند و به ارباب هم نشان دهند که ما حاضر به یراق و آماده ایم!!

نمی دانم چرا این بچه مرشد از سررسیدی که ارباب کلش مشخص کرده بود هیچی به زبان نیاورد ولام تا کام حرفی نزد و باز با بی زبانی اعلام کرد که شتر دیدید بگید نه!!! این بیچارۀ فلک زده مثل سایراسیران با رو خوانی یک متن مهندسی شده کما فی السابق به یمن و سوریه و عراق و لبنان  رفت و یک سری در مسیرش به افغانسان هم سر زد مثل اینکه مرشد اعلا در خارجه اگر البته زنده باشد هوای جنس ناب افغانستانی را کرده که با بالا انداختن حبی با یک استکان چای شیرین چاره ای اندیشد و یک بامبول دیگر سر هم کند.

بارها دوستان نوشته اند و گفته اند که کلیه خیمه شب بازی های این  فرقه برای دو هدف است:

نخست روحیه دادن به باقیمانده های علی العموم بازنشسته در آلبانی و اندک هواداران پراکنده در بلاد غرب و خود شیرینی برای اربابان که ما چنینیم و چنان و من آنم که نامم بود پهلوان. 

با یک حساب سر انگشتی بیش از هفتاد بار است که رجوی مفقودالاثر تاریخ و سررسید سرنگونی داده است و همه سررسیدهاش هم تف سربالا شده و مستقیم برگشت خورده به ریش آقا!!

البته این بار بچه مرشد خبر از سال آمادگی داده و گفته سال 2019 و 1398 سال آمادگی برای سرنگونی است. واقعا این همه فضاحت و رسوایی در یک جریانی که کلی ادعا دارد بی سابقه است !!

همین ادا و اطوار های میان تهی سالیان  سال در عراق هم تکرار و نشخوار شد  ولی بیچاره اسیران که جرأت اعتراض نداشتند ونمی تواسنتند از مرشد بپرسند  که چه شد؟ و چرا عملکرد ما همانند بازی مار و پله است و هر سال می رسیم به سر مار و بر می گردیم دوباره به دم مار و روز از نو و روزی از نو؟؟!!!!

البته با تمام فشار ها در آلبانی که روی افراد هست یک راه تنفسی وجود دارد و جسته گریخته آدمها اخباری را می شنوند و جرأت بیان تناقضاتشان را به شکل اعتراض آمیز دارند.

افراد با نا امیدی از این شیاد راه جدایی را پیش میگیرند و همه خطرات و مصیبت ها را بجان می خرند و خود را ازچنگ اختاپوس رها می سازند.و خبر جدایی ها هم که هر روز شنیده می شود.و بر تعداد افزوده می شود.

اما واقعیت جریان چیست ؟ با اعلام یک کنفرانس از سوی ترامپ در کشور لهستان باز هم فرقه بوی کباب شنید ودچار این توهم شد ​تنور حسابی داغ است و باید نان را چسباند ! اساس و محتوای متن مهندسی شده هم که بچه مرشد خواند دال بر همین موضوع بود و به وضوح اعلام شد که وقت خودنمایی است و باید کف خیابان باشیم.

برای این خیمه شب بازی هم قرار در پاریس گذاشته شد چون مریم قجر احساس می کند که آب به لانه اش رسیده و طولی نخواهد کشید که وی را به همان کشور آلبانی بسته بندی و ارسال خواهند کرد.

 سررسید بهمن97 با پشت گرمی به جان بولتون اعلام شد. وی هم که وقتی مقام رسمی گرفت زیر همه چی زد و گفت آنچه قبلا گفته ایم نظرات شخصی ام بعنوان یک فرد بوده است و الآن در این منصب در آن جایگاه قبلی نیستم …  با خط و نشان کشیدنهای نئومحافظه کاران، سران فرقه از خوشحالی غش کردند و آنچنان در این توهمات فرورفتند که حتی اسیرانی که دهها بار از این ترهات شنیده بودند با خود گفتند واقعا خبری هست. وبراساس اخبار موثقی که دوستان جدا شده اخیر بیان می کنند صدها نفر گفتند فقط تا بهمن 97 اگر اینبارهم همانند دروغهای دوران عراق باشد راهمان را جدا می کنیم . حال باید منتظر بود که در سال 1398 آیا فرقه با زهم توان نگهداری جبری افراد را خواهد داشت یا خیر؟ شور و فتور بالا تا پایین افراد در فرقه در طی این چند ماهه اخیر بی سابقه بوده است  چون فرقه از شدت ریزش نیروها بشدت دچار ترس  و وحشت شد و با این گرد و خاک، فضا را متشنج کرد تا عصیان افراد را کاهش دهد وبا ترتیب دادن جشن و شادی و پخت غذاهای ویژه و پخش شیرینی و فیلم سینمایی وووو همه را سرکار گذاشت و سرگرم کرد و به روضه خوانی در نشست های شستشوی مغزی  که جان مرشد فقط تا بهمن ماه صبر کنید عید همه خونه ایم، پرداخت !!

 کدام خانه ؟ این را باید خودشان جواب بدهند.

سرنگونی و شب عید در خانه ایم تبدیل شد به کف خیابانهای پاریس!. این فرقه به اندازه ای در پیشگاه مردم ایران منفور است که به دلیل طرد شدن در داخل ایران از فرط کین و غیظ  بشدت نسبت به پسر شاه هم هیستریک شد و پر و پاچه اورا گرفت. در همین بیانیۀ کذایی که بچه مرشد روخوانی کرد آمده بود که اینبار باید مرزمان را با شاه و شیخ هرچه تیزتر و روشن تر کنیم و نشان دهیم که نیروی اصلی و تاثیر گذار ماهستیم!!

افرادو جریانهایی که این فرقه را می شناسند و در جریان دگر دیسی آن هستند باطل شدن استراتژی شکست خوردۀ فرقه رجوی را بوضوح می بینند. این فرقه در هیچ دوره ای در طی این چهار دهه نسبت به مردم ایران و حتی اعضای خودش صادق نبوده و نسبت به خودی و داخلی نامحرم و نسبت به ارباب خارجی محرم بوده است. در دوران عراق این فرقه یک سرباز صفر آمریکایی را از بک کادر قدیمی خودش محرم تر می دانست. در طی چهل سال این فرقه حتی بک بار در پیشگاه مردم ایران یک انتقاد از عملکردش نکرده و مدعی است که فاقد اشتباه است و هرکس هم یقۀ این فرقه را بگیرد واورا به سئوال بکشد مزدور انگاشته و اعلام می شود. در صورتیکه مزدور بودن این فرقه دیگر شهرۀ آفاق شده است و دیگر همانند روزگار حضورش در عراق نمی تواند با سیلی صورتش را سرخ نگهدارد.

با یقین و اطمینان باید گفت که رهبر این فرقه مطلقا و در هیچ مقطعی به شکست ها و اشتباهات فاحشش معترف نخواهد شد زیرا این اعتراف روند فروپاشی آن را هرچه سریعتر می کند. این فرقه اگر یک انتقاد هم از عملکردش بکند  باید نیرنگ ها و دروغهای چهل ساله را بالا بیاورد. لذا این فرقه با اصرار بر همان خط مشی شکست خوردۀ جنگ مسلحانه و استراتژی خشونت نخ نما شده اش بازهم دنبال شکاف است که چند صباحی در آن بیتوته کند، واینبار در شکاف ترامپ تا مشخص شود بعدا در کدامین شکاف خواهد زیست.

یک حیات ننگین و خفت بار برای جریانی که خیلی با وقاحت خودش را تنها آلترناتیو می داند..

البته آلترناتیو نه برای ایران بل برای دشمنان این آب و خاک که در صدد از بین بردن حرث و نسل این مرز و بوم هستند. بدون شک با آگاهی مردم و شعور سیاسی جوانان این مرز و بوم این خیال باطل هیچ وقت محقق نخواهد شد و این آرزو را فرقۀ رجوی به گور خواهد برد.

زنده باد آزادی و دموکراسی 

پاینده ایران 

عیسی آزاده

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط