9 C
Paris
Saturday, February 4, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

دست های پنهان مجاهدین خلق و حمایت از عملیات تروریستی داعش در تهران

گروه تروریستی سازمان مجاهدین خلق که در اورسوراواز پاریس مستقر می باشد، روز حمله داعش به تهران را در سکوت گذراند. اما یک روز پس از حادثه و بعد از دونالد ترامپ به یک موضع گیری ابلهانه پرداخت.

یعنی همان روزی که دینا روراباکر (Dana Rohrabacher) نماینده کنگره آمریکا و پشتیبان شناخته شده مجاهدین خلق در جلسه کمیته خارجی مجلس نمایندگان آمریکا از عملیات تروریستی داعش در تهران حمایت نمود.

دینا روراباکر (Dana Rohrabacher) سالهای سال است که از فرقه تروریستی رجوی حمایت نموده و همیشه در کنار جولیانی و مک کین از حامیان تروریسم بین المللی و جنگ در ایران می باشند.

ویدیوی سخنان دینا روراباکر در کمیته خارجی مجلس نمایندگان آمریکا نشان می دهد که مریم رجوی، مجاهدین خلق و جناح های جنگ طلب آمریکا، بطور مستقیم در خشونت و عملیات های تروریستی داخل ایران شرکت فعال داشته و از آن حمایت می نمایند.

متن و ویدیو با زیر نویس فارسی

ما به تازگی شاهد حمله داعش به ایران بودیم، به دولت ایران -و ملاها. من معتقدم که نیروهای سنی که این حمله را انجام داده اند، نشان از تشدید و تعهداتی است که ایالات متحده علیه ایران داشته است.

آیا این یک چیز خوب برای ما و ایالات متحده آمریکا نیست که در مقابل حزب الله و خطر شیعه در لبنان که منافع ما را به خطر می اندازند از گروه های سنی اینچنینی حمایت کنیم؟ این چیز خوبی نیست؟

این یک استراتژی کاملا خوبی است برای غلبه بر ایران که از این گروه حمایت کرده و آنها را به جان شان بیاندازیم.

ممکن است که آقای ترامپ از این ایده حمایت کند. شاید این فکر بدی نباشه که آمریکا از سنی‌هایی که به حزب الله و شیعه‌های دشمن ما حمله می‌کنند، حمایت کنه، آیا این فکر خوبی نیست؟

مثلا می‌دانستیم که جوزف استالین که آدم بدی بود و هرگز نباید با او همکاری می‌کردیم، اما با وجود اذعان به بد بودنش برای از پای درآوردن هیتلر… شاید بد فکری نباشه که اجازه دهیم گروه‌های رادیکال اسلامی به جان هم بیافتند.

ممکن است که آقای ترامپ از این ایده حمایت و پشتیبانی کند. که دو گروه تروریستی را بصورت فعال در مقابل یکدیگر قرار دهیم.

* یادآور می شویم که در حملات تروریستی داعش به ساختمان ملاقات مردمی مجلس ایران و آرامگاه آیت‌الله خمینی، بنیان‌گذار انقلاب اسلامی در این کشور، ۱۷ نفر کشته و بیش از ۴۰ نفر مجروح شدند.

تشییع قربانیان حمله تروریستی داعش در تهران
تشییع قربانیان حمله تروریستی داعش در تهران

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط