5.4 C
Paris
Friday, December 8, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

خرید و فروش پایان‌نامه و مقالات علمی در ایران

به گزارش خبرگزاری ایسنا دکتر یعقوب فتح‌اللهی، معاون پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس با تمجید از نظام دانشگاهی ایران گفته است؛ نظام ایران تحقیق و پژوهش را در بدنه دانشگاه‌ها نهادینه و تحصیلات تکمیلی را پایه‌گذاری کرده و همواره رو به تعالی در حال حرکت است. بنابراین به گفته مقام رهبری این حرکت علمی دشمن دارد و دشمن این ابتکار را که برای تعالی ایران است جهت توقف‌سازی و انحراف نشانه گرفته و اگر نتوانست این حرکت را متوقف کند می‌خواهد آبرویش را بریزید.

او در همین رابطه با انتقاد از بازار خرید و فروش پایان‌نامه در کشور گفت باید بخش حقوقی و قضایی، شهرداری،‌ نیروی انتظامی و اتحادیه‌ها در این زمینه پاسخگو باشند تا سرمنشا این حرکت نادرست پیدا شود.

در سال‌های اخیر خرید و فروش پایان‌نامه و مقالات علمی در ایران به کسب و کاری معمول و پرسود تبدیل شده است و در معابر عمومی نزدیک دانشگاه‌ها بویژه میدان انقلاب و اطراف دانشگاه تهران می‌توان به سهولت آگهی‌های این حراج علمی را دید. چندی قبل مجله ساینس از بازار خرید و فروش مقالات و پایان‌نامه‌های دانشگاهی در ایران گزارشی منتشر کرده بود.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط