18.8 C
Paris
Thursday, June 1, 2023

در تجاوز جنایتکارانه پوتین به اوکراین، 15 میلیون بی خانمان، هزاران کشته و مجروح و بیش از 5میلیون پناهنده به کشورهای همسایه !

حمایت ریاکارانه مسعود رجوی از کاندیداتوری آیت الله رفسنجانی

radjavi_terrorisme_iran

بنا به گزارش رسانه های ایرانی و بین المللی در آخرین دقایق ثبت‌نام ،آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و اسفندیار رحیم‌مشایی به صورت همزمان در ستاد انتخابات کشور حضور یافته و در فهرست رسمی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری یازدهم قرار گرفتند.

rafsanjani

چند ساعت پیش از این یعنی ظهر روز 21 اردیبهشت 1392 ،مسعود رجوی سرکرده سازمان تروریستی مجاهدین خلق طی پیامی به رهبران ایران، از کاندیداتوری آیت الله رفسنجانی اعلام حمایت نمود.این پیام که از تلویزیون موسوم به “سیمای آزادی” پخش گردید تاریخ 18 اردیبهشت 1392 را بر خود دارد.

او در این پیام ضمن چند توصیه به آیت الله رفسنجانی از او خواسته است که برای ریاست جمهوری نامزد شود.رجوی گفته است؛” رفسنجانی باید پیرانه سر، ترس را کمی کنار بگذارد و بلادرنگ برای انتخابات ریاست جمهوری رژیم ثبت نام کند.

رجوی در این نوار ویدئویی که پیام اش قرائت می گردید،با یاد آوری سخنان آقای رفسنجانی در هفته گذشته که گفته بود؛” من بدون موافقت رهبر جمهوری اسلامی وارد عرصه نخواهم شد ” ،تاکید کرده آقای رفسنجانی با این سخنان “رهبر جمهوری اسلامی را در محذوریت قرار داده“و به رئیس مجمع تشخیص مصلح نظام سفارش کرده است که از این “تعارف” دست بردارد؛” این تعارف که من «بدون موافقت ایشان وارد عرصه نخواهم شد» در محذور گذاشتن مضاعف آیت الله خامنه ای است و باید از آن دست بکشد.

طبعا هیچ ارتباطی بین آقای رفسنجانی و رجوی نمی توان پیدا نمود.و اگر بنا به تاکیدات رجوی، “هاشمی از مجاهدین دهه 40 و 50 حمایت نموده” دلیلی بر پشتیبانی او از رجوی و گروه تروریست مجاهدین بعد از انقلاب نیست.اما اینکه مسعود رجوی با چنین زمینه سازی هایی به حمایت از کاندیداتوری آیت الله رفسنجانی  پرداخته،جای حرف و تردیدهای بسیاری را در فعالیت انتخاباتی گروه ها بجای می گذارد که امید است برای آقای رفسنجانی قابل درک باشد!

چرا که ماهیت ضد ایرانی و ضد انسانی رجوی برای همگان ثابت نموده است،او به دنبال ایجاد شکاف و بهره برداری گروهی از وقایعی است که ممکن است بعدها بوجود بیاید.برای این کار هم از سرویس های بیگانه پول می گیرد.او نه سیاسی است و نه دردی از مردم سیاست زده را حل نموده است.بعبارتی سنگ مفت رجوی که اکنون آقای رفسنجانی را نشانه رفته است،بعدها ممکن است به ابزار طرفین درگیر در رقابت ها برای کسب قدرت تبدیل گردد که نفعی برای مردم ایران نخواهد داشت.البته بعدها بهتر مشخص خواهد شد که رجوی چرا چنین سنگی را درست در روز ثبت نام آقای رفسنجانی برداشته است .

رجوی اگر راست می گوید روی 4 دهه ترور،آدمکشی،خیانت،جاسوسی،آزادی کشی و عامل سرویس های بیگانه شدن دست بگذارد.او ابتدا از خود شروع کند و اگر راه برون رفت یافت برای دیگران نسخه بپیچد.رجوی حقی در ارتباط با مردم و انتخابات ایران ندارد.رای دادن یا ندادن،کاندید شدن یا نشدن،تحریم یا انتخاب نیز چیزی است که به مردم ایران مربوط می شود.او اگر به رای مردم باور دارد باید بپذیرد آنهایی که در ایران زندگی میکنند موضوع را تعیین تکلیف نمایند نه آنهایی که در کنار کاخ سفید دفتر جاسوسی زده و مردم خود را در آنسوی دنیا به حراج گذاشته اند.آزموده را آزمودن خطاست!

11 می 2013 –21 اردیبهشت 1392 – نیما

***

ستون نویس «از اینجا و آنجا»

نیما هستم،یک فعال سیاسی مثل شما و خیلی های دیگر.قصد دارم هر از چندی “از اینجا و آنجا”بنویسم.از سیاست،جامعه،ایران،خارج از ایران و از گروه رجوی که معتقدم یک فرقه خطرناک تروریستی است.تعهد و قرارداری ندارم همیشه در اینجا بنویسم.اما وقتی می نویسم،تنی از همان مردمی هستم که خیلی ها سنگ اش را به سینه می زنند.خصوصا فرقه رجوی که بعد از این همه سال سیاه نمایی، تلاش میکند خود را نماینده ما ایرانی ها جا بزند!

ستون “از اینجا و آنجا” به پیشنهاد من در این سایت باز شد.اینجا بعنوان نویسنده میهمان فعالیت می کنم و هر چه راجع به فرقه رجوی می نویسم همینجاست.بقیه نوشته هایم را در سایت های ایرانیان می توانید بخوانید یا جستجو کنید.

اگر نظر،انتقاد یا پیشنهادی دارید زیر نوشته هایم بگذارید تا بخوانم.اگر فارغ بودم حتما جوابگو خواهم بود.

AriaNews
AriaNewshttps://aria.ariairan.com/
اخبار اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، علمی از سراسر جهان در Aria News | آریا نیوز
آخرین خبرها
اخبار مرتبط